Skocz do zawartości
Argennto

Xp-mobile I Fsb

Rekomendowane odpowiedzi

moj robil 252x10 przy 1,95 full stable (11hprime blend i 8h prime small ftt, gold mam 8h i 3d mark01 3h - przetestowane), ale nie chce go przemeczac i chodzi se aktualnie na 252x9@1,65, przy 1,95 to juz mi troche zasilacz nie wyrabial i w stresie mialem na +12 11,65.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na nf-7 to drugie 266 ci sie raczej nie uda, nie ma szans! To pierwsze to raczej luzik, fsb:233 powinien zrobic ale bedziesz sie i tak duzo z tym bawil... ale 11x233 to juz ciezko bedzie ci takiego mobila znaleźć! Jak wogole to jakiegos selecta...

Edytowane przez hary86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiecie gdzie kupic jakiegos w miare dobrego mobila ? Nie chce cudow typu 250-260MHz magistrali ale takie 240 by juz bylo fajne.

 

Na allegro te Mobile 2800+ jednego sie pytalem co kupil i mu wyrabia tylko 220MHz ale nie wiem na czym to puszcza;.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, może się mylę, ale FSB to chyba zależy od płyty i pamięci, a nie od procesora... W końcu mobile mają odblokowany mnożnik, więc jak zredukujesz to i 250 pójdzie (o ile płyta i ramki wytrzymają).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proces technologiczny procesora też ma jakieś swoje ograniczenia co do max FSB , a ile pójdzie w praktyce to zależy od płyty bo jeżeli ma się duala na pamięciach to można przecież teoretycznie wyciągnąć tyle FSB ile w biosie da sie ustawic , oczywiscie tylko w teori Bo nawet najlepsze Chipsety mają problemy z osiągnięciem 250 Mhz FSB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...