Skocz do zawartości
iKsiO

Dylemat .... Prosze O Pomoc :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

 

Od razu chcialbym sie usprawiedliwic ... Wiem ze wszystko bym tu znalazl, ale niestety brak czasu sprawia ze nie moge sobie pozwolic na szukanie informacji na temat tych dwoch kart. Chcialbym sie zwrocic do osob ktore moga mi pomoc o zwiezle i argumentowane odpowiedzi. Jutro ide zakupic nowa karte i niestety do tej pory nie wiem co zakupic.

 

Zastanawiam sie nad :

Geforce 6600 GT Gainward Ultra / 1960 PCX XP "GS" GLN ( cena 999 zl )

&

Geforce 6800 firmy Leadtek Winfast PX - 6800 - THD 256 MB HDTV & DVI ( cena 1099 zl )

 

Chcialbym karte stabilna, ktora nie bedzie sie grzac jak glupia ... - to przedewszystkim.

Wiadomo gry, efekty musza robic wrazenie. Wiem ze Gf 6800 jest 12 potokowy, ale nie jestem przekonany do tej firmy jak i ogolnie co do tej karty. Samo chlodzenie na niej to tylko sam wentylator, a na GF 6600 jest wentylator jak i na pamieci radiatorki. ( nie wiem jak jest w praktyce )

 

Chcialbym jeszcze podkreslic ze nie chce podkrecac karty ( jak narazie ). Wiem ze GF 6600 GT Gainward ultra jest bardzo podatny na podkrecenie. Mam straszny dylemat. Bylbym wdzieczny za pozostawienie tego topica i pomoc.

 

a wiec .... gainward czy leadtek ?

 

1100 zl - maks, wiecej nie mam na karte :)

Pozdrawiam.

Edytowane przez iKsiO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asusa 6800GT można dorwać za 1000zł - 1605942[/snapback]

no chyba żartujesz, że ma brać tego Asusa za 1k! On ma pamięci zwykłe ! nie gddr3 więc 1k to stanowczo za dużo jak do 1100 można już kupić "normalnego" z gddr3. Niektórzy piszą takie bzdury i ktoś ich jeszcze posłucha. To juz lepiej kupić LE, zmodować do 12/6 ( zdecydowana większość się da ) i podkręcić a wydajność praktycznie taka sama. LOL. Piszcie z rozsądkiem nastepnym razem.

 

A i jeszcze jedno tym razem do założyciela tematu, jak nie chcesz mieć problemów i masz nf3 to unikaj gf6xxx. Bo pewnie nie zajrzałeś do wątku w tym dziale o zacinkach..

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Winfast 6800GT. W życiu nie dałbym 1000zł za 6600GT. Ale jak nie chcesz 6800 to bierz 6600GT GAinwarda bo będzie wydajniejszy ale Gainward słynie z bardzo głośnych kart, np. mój 6800 Gainwarda jest strasznie głośny i nie idzie spac w nocy. No i pewnie lepiej się bedzie kręcić niż Leadtek. A jeszcze jedno licz sie z tym ze jak weźmież tego Gainwarda i zmienisz chlodzenie mozesz stracić gware wiec rób tak zeby nic nie było widać. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...