Skocz do zawartości
nitrousoxide

Thermaltake Tiger 1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam płyte główną Abita IC7-G i niestety po roku użytkowania coś się stało z wentylatorem na chipsecie i zaczął strasznie hałasować (wyje jak kosiarka). Chciałbym wymienić ten wentylator na coś cichego. Znajomy polecil mi wentylator Thermaltake TIGER 1.

Mam jednak kilka pytań: Czy można zastosowąć zamiast tego wentylatora jakiś radiator (ktoś mi powiedział że nie da rady bo chipset się usmaży)? Co sądzicie o TT TIGER 1 ? Czy zna ktoś coś lepszego od tego wentylatora? Dodam jeszcze tylko że na procesorze mam Zalmana CNPS7000B-CU którego nie słychać prawie wcale i do tej pory hałas fabrycznego wentylatora na chipsecie aż tak mi nie przeszkadzał jednak jak już się zepsuł to chciałbym jak najbardziej zredukować poziom hałasu wydobywającego się z obudowy (obudowa Chieftec MX-01SL-D-U). Licze na waszą pomoc.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yakże obstawiam na zalmana :) NB-47J - niebieski - zajefajny design i dobra wydajnosc na allegro 16 zł i tyle samo żółty zalman NB-32K na którego możesz wrzucic wentyla bo to normalny sześcian a nie wierza jak niebieski.... Ogólnie mam niebieskiego na NB a żółtego na SB bez dodatkowego chłodzenia i jestem zadowolony. pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...