Skocz do zawartości
CrazyTomHero

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

oplułem sie ze smiechu gdy obejrzalem ten trailer :lol: widzialem tam wyzej jakas notke dot. KUF:COD ale nic z niej nie zrozumialem. btw napis DIABLO III rólz.

Edytowane przez Plusk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiecie co to za gra jest pokazana w tym filmiku? (momenty jak postacie tak kozacko machają bronią do o koła siebie)

Przecie pisze, że mam ją już na X360 ;) Kingdom Under Fire: Circle of Doom - gra fajnie wygląda tylko na filmiku, gempay to już inna para kaloszy :lol2:

 

ps

a tak w ogóle to myślę, że poczekamy sobie do 2010 :lol: - obym się mylił

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wtopa z mojej strony... ale chociaż Was rozbawiło.

 

:-D

 

Na diablo nie bardzo się znam.

w tym zdaniu jest cos wspomniane o grze która jest pokazana w trailerze.

 

...Ten, co se nyní šíří po internetu, je podvrhem a ve skutečnosti zachycuje xboxovou rubačku Kingdom Under Fire: Circle of Doom: ...(w tym miejscu trailer dialbo 3) :lol:)... Osobně bych se vůbec nezlobil, kdyby Diablo 3 vypadalo přibližně nějak jako na tom fake videu.

to tak dla sprostowania ;)

Edytowane przez Plusk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imo jakby odswiezyli grafike w diablo II dodali nowe itemy przubdowali BN + dorzucili z 3 nowe akty i po kilka questow do aktow juz istenijacych bylo by na prawde swietnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ale to już było i nazywało się Titan Quest, całkiem niezłe imo. A potem pojawił się London:Hellgate, o którym się mówiło że to nowy diablo,a który klapą się okazał. I jeszcze parę innych tytułów zapewne się znajdzie.

Ten tytuł zobowiązuje, więc jeśli już powstanie,to programiści będą się musieli naprawdę postarać.

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytaliście newsy na gram.pl / diablo2.battlenet.pl ?

 

Może nie są najnowsze, ale wciąż aktualne.

 

...

Na Diablo3.com licznik opatrzony jest nastęującymi słowy: "Ilość dni, po upływie których połowa Internetu będzie linkować do Diablo3.com. Ale dlaczego???". Blizzplanet.com donosi z kolei: "Seram zostanie wstrząśnięte za...". W obu przypadkach licznik wskazuje 11 dni, więc do tajemniczego wydarzenia miałoby dojść 1 maja.

...

 

Gram.pl

20 kwietnia

Gram.pl o 1 maja

 

1. Nie będzie to oficjalne ogłoszenie prac nad Diablo 3.

2. Nie będzie to nic związanego z nadchodzącą nowelą Diablo

3. Nie będzie to fuzja internetowa

Nie będzie to oficjalne ogłoszenie D3, ale może będzie to jakiś dodatek, patch? Albo może Diablo Hell VS Heaven :D ? Kto wie, a wszystko wyjaśni się 1 maja ...

Edytowane przez ZipQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w takim przypadku battle. net przezyl by prawidziwe oblezenie, bylo by w ch. dupowanych itemow, a serwery by po porstu nie ytrzymaly obciazenia. IMO ta opcja jest niemozliwa.

 

Moze nowy pacz do d2? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w takim przypadku battle. net przezyl by prawidziwe oblezenie, bylo by w ch. dupowanych itemow, a serwery by po porstu nie ytrzymaly obciazenia. IMO ta opcja jest niemozliwa.

 

Moze nowy pacz do d2? :)

BN jest gdzies od konca patcha 1.10 zawalony dupedami ;)

 

Jestem na 100% pewien, ze "news" nie bedzie dotyczyl diablo 2. I na 99% pewny, ze nie bedzie dotyczyl diablo 3 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

ale przecież napisali że nie będzie to oficjalna zapowiedz prac nad d3

 

Również obstawiam jakąś modyfikację d2

 

EDIT

albo jakiś event .... jakiś turniej czy coś ;)

Edytowane przez M@TI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

D2 jest tak starą, pełną bugów grą, że jeśli mieliby cos w niej poprawić, zrobiliby to już dawno ;) Diablo nie przynosi już zysków, jak ktoś chce sprawne cdkeye to prędzej poszuka ich w necie niz kupi oryginał (a jest tego w sieci masa). Po co marnować środki na kurę, która juz dawno temu przestała znosić złote jaja? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie blizz koksy trzepie na WOW, d2 raczej wolalby aby umarlo smiercia naturalna zeby servery zwolnic...bo ostatnio na d2 same problemy z serwami (nie to co rok czy dwa lata temu), no i lagi niesamowite...

Dodatek do d2? Daje se uciac ze nic zwiazanego z d2;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że będzie to patch zrobiony ze wszystkich propozycji graczy, które zaakceptowali. Dwa lata tamu na oficjalnym forum blizzard w sekcji o Diablo był przyklejony temat o tym, co ma być wprowadzone do Diablo. Z tego co zapamiętałem, to było tam:

- 2 płci dla każdej klasy (imo - a co z amazonką ?)

- dodanie 3 zadań do 4 aktu

- nowy najemnik w 4 akcie

- +1 umiejętność dla każdego drzewka postaci

- nowe umiejętności dostępne tylko z przedmiotów

- nowy akt

 

Tyle z tego zapamiętałem, a lista była naprawdę spora ... Więc jeśli mieliby wprowadzić nowego patcha, to co z tej listy by się w nim znalazło. Ale jeśli to nie patch do Diablo 2 ... to może zapowiedź/trailer/gameplay z Diablo 3? Napisali że nie będzie to oficjalne ogłoszenie Diablo 3, ale napisali też że tylko Blizzard może oficjalnie ogłosić nowego diabełka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie moze to byc stare poczciwe D2 z nowymi aktami/postaciami i ogolnie elo... znowu bede no-lifem :D

Nic nie mów... 2 lata wyjęte z życiorysu, no ale przynajmniej zarobiłem na to, co w sigu :lol:

 

Blizzard wytnie wszystkim numer i oglosi skasowanie projektu D3. Ale by sie dzialo :D

Skasowanie? Przeciez nigdy (z tego co wiem) oficjalnie nie potwierdzili, że prowadzą jakiekolwiek prace nad d3 ;) Obecnie (kiedy ma się pojawić nowy dodatek do WoW'a) taka informacja byłaby podcinaniem gałęzi, na której się siedzi.

Edytowane przez darkx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie mów... 2 lata wyjęte z życiorysu, no ale przynajmniej zarobiłem na to, co w sigu :lol:

Tylko 2 lata? :lol2: Moze mistrzem swiata w D2 nie bylem, ale wiecej niz 2 latka poszly w las... a ile nocek/dni/nocek zarwanych, o olewaniu szkoly juz nie wspomne.

 

 

Skasowanie? Przeciez nigdy (z tego co wiem) oficjalnie nie potwierdzili, że prowadzą jakiekolwiek prace nad d3 ;) Obecnie (kiedy ma się pojawić nowy dodatek do WoW'a) taka informacja byłaby podcinaniem gałęzi, na której się siedzi.

Po wpadce z ciaglym przenoszeniem premiery D2 i wypuszczeniem gotowej gry z masa bledow, nie zdziwie sie, jak Blizzard wyskoczy z gotowcem nic nie mowiac. Taka gra to murowany sukces bo trabienia o tym wszedzie,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blizzard przejal domene www.diablo3.com :)

 

wiec prace nad Diablo trwaja napewno :D czekam na jakies screeny...

I to chyba jest ten oczekiwany news na 1 maja. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...