Skocz do zawartości
CrazyTomHero

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra obejrzalem screeny, a teraz: gdzie sie podzial mrok z Diablo 1? Dlaczego to wyglada jak WoW w rzucie izometrycznym? :|

Mechanika tez pewnie zostanie taka, jak w D2, czyli bedzie taki sam krap jak poprzednik...

Własnie tego nie łapie czemu dużo ludzie wolało bardziej mechanike z d1 niż d2. Ja wolałem własnie skille z d2 to bardziej pasowało do diablo imo i właśnie mam taką nadzieje ze mechanika w d3 bedzie jak z d2 ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czuję się zaskoczony. Całkiem przyjemnie. Muzyka w tle odpowiednia, grafika ładna i, costi, wcale nie jest takie... niemroczne. O, tak, powiem to, co reszta: nareszcie! Wracam do oglądania gameplay'u.

Teraz Diablo przypomina mi nieco stare Dark Stone.

O, sceny rozmów są beznadziejne.

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna tylko ciekawe jaka maszyna to wszystko uciągnie , ponieważ te efekty zadawania ciosów są zbyt realistyczne , hehe no i ta krew bryzgająca na lewo i prawo <lol>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie tego nie łapie czemu dużo ludzie wolało bardziej mechanike z d1 niż d2. Ja wolałem własnie skille z d2 to bardziej pasowało do diablo imo i właśnie mam taką nadzieje ze mechanika w d3 bedzie jak z d2 ;].

Dlaczego? Dlatego, ze bedac wojem moglem sie oslonic Firewallem, postawic Guardiana, wyslac golema na "przeszpiegi" czy od biedy sie podleczyc. Undeadow moglem popiescic Holy Boltem. Mialem wybor, moglem kombinowac na rozne sposoby.

System z D2 promuje specjalistow - cisniesz w jedna dziedzine i z postaci robi sie "one-trick pony"; w D3 wg. FAQ maja to pociagnac jeszcze dalej, skoro rzucaja tekstami o "even more specialized"...

 

BTW. jesli zostanie system questow z D2 to w ogole podziekuje... IMHO odebralo to caly fun tej grze i cala losowosc D1 mozna bylo sobie w buty wsadzic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra obejrzalem screeny, a teraz: gdzie sie podzial mrok z Diablo 1? Dlaczego to wyglada jak WoW w rzucie izometrycznym? :|

Mechanika tez pewnie zostanie taka, jak w D2, czyli bedzie taki sam krap jak poprzednik...

I tak będziesz grać, nie? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego? Dlatego, ze bedac wojem moglem sie oslonic Firewallem, postawic Guardiana, wyslac golema na "przeszpiegi" czy od biedy sie podleczyc. Undeadow moglem popiescic Holy Boltem. Mialem wybor, moglem kombinowac na rozne sposoby.

System z D2 promuje specjalistow - cisniesz w jedna dziedzine i z postaci robi sie "one-trick pony"; w D3 wg. FAQ maja to pociagnac jeszcze dalej, skoro rzucaja tekstami o "even more specialized"...

 

BTW. jesli zostanie system questow z D2 to w ogole podziekuje... IMHO odebralo to caly fun tej grze i cala losowosc D1 mozna bylo sobie w buty wsadzic.

Pamietaj ze d1 to glownie singiel, jak wyszlo to wiekszosc na modemach siedzialo, pamietam wtedy BN to byl rarytas (30 min u qmpla), d2 z kolei to tylko BN:) i tam juz trzeba bylo wspopracowac (gildie czy tez zwykle wypady), imho jak cos jest do wszystkiego to jest do niczego;) Robiles woja i mogles czarowac (d1) a tak w d2 sam chiales sprobowac super buildow (javka, pala smither na UT (solowka:D), zellot, barb z trabka itd itd) co dawalo imho wieksza frajde. Jedyny minus tego rozwiazania, BRAK MOZLIWOSCI rozdania skilli na nowo i trzeba bylo klepac niepotrzebnie od nowa....(przechodzic normal itd itd) bo lepiej zrobic jedna postac na 99 lvl trzymac dla niej stufff i wedle uznania ja przekfalfikowac....a nie robic 3 palladynow:) (owszem to sztucznie przedluzalo gre ale taxiruny naprawde niewiele do rozgrywki wnosily a staly sie wrecz potem szkieletem gry taxi runy=>duele/UT)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem sie jak zagram w demo.

 

EDIT: @powyzej - moze jestem jakis inny, ale dla mnie naparzanie bez przerwy tym samym przez 99lvl to nie jest frajda, tylko zwykla monotonia. Zreszta na BN nie gralem i nie zamierzam, wiec pewnie sie nie znam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem sie jak zagram w demo.

 

EDIT: @powyzej - moze jestem jakis inny, ale dla mnie naparzanie bez przerwy tym samym przez 99lvl to nie jest frajda, tylko zwykla monotonia. Zreszta na BN nie gralem i nie zamierzam, wiec pewnie sie nie znam :P

Wiesz lvl lvlem, pierw trzeba go zdobyc, a potem jeszcze lot....w dziadostwie jak sie chodzilo to i 99lvl nie pomogl:), a co do BN to podstawa!:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego? Dlatego, ze bedac wojem moglem sie oslonic Firewallem, postawic Guardiana, wyslac golema na "przeszpiegi" czy od biedy sie podleczyc. Undeadow moglem popiescic Holy Boltem. Mialem wybor, moglem kombinowac na rozne sposoby.

System z D2 promuje specjalistow - cisniesz w jedna dziedzine i z postaci robi sie "one-trick pony"; w D3 wg. FAQ maja to pociagnac jeszcze dalej, skoro rzucaja tekstami o "even more specialized"...

 

BTW. jesli zostanie system questow z D2 to w ogole podziekuje... IMHO odebralo to caly fun tej grze i cala losowosc D1 mozna bylo sobie w buty wsadzic.

W zupełności się z Tobą zgadzam...

Diablo bardziej przypadło mi do gustu, bo ciągnięcie jednej klasy przez całą grę jest dla mnei idiotyzmem -_-

Ale i tak cieszę sie z zapowiedzi trójki, zagrywać będę się ostro...;]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja stwierdzam po obejrzeniu gameplaya, ze h'n's nijak nie trafial i trafiac nie bedzie w moj gust ;)

 

edit.

Ale przyznaje : udzwiekowienie i graficznie bardzo przyjemnie.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zreszta na BN nie gralem i nie zamierzam, wiec pewnie sie nie znam :P

Prawdopodobnie dlatego nie przypadł Ci do gustu D2, którego bazą jest właśnie battle.net. Postacie muszą być specjalizowane, bo założeniem jest gra w drużynie, a taki uniwersalny wojownik w praktyce nie nadaje się do niczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gamplay zrobił na mnie pozytywne wrażenie ale nie mogę wyjść z podziwu jak blizzard potrafił to wszystko utrzymać w tajemnicy przecież pracowała przy tym projekcie masa ludzi, przy grze, przy stronie i choćby dzisiejsza prezentacja zwykły tancerz mógł się wygadać ....

 

ciekawe kiedy demo pewnie niedługo....

 

a costi wydaje mi się uprzedzony od samego początku :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nieźle, to prawda. Slyszalem już pelno plotek, ze niby ludzie ktorzy przyczynili sie glownie do powstania diablo, odeszli z blizzarda i juz nie bedzie nic itp. Z drugiej strony nie wiem czy to dobry pomysł, znajac zycie cos spaprają, wolabym zeby diablo odeszlo w chwale na czesci drugiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nieźle, to prawda. Slyszalem już pelno plotek, ze niby ludzie ktorzy przyczynili sie glownie do powstania diablo, odeszli z blizzarda i juz nie bedzie nic itp. Z drugiej strony nie wiem czy to dobry pomysł, znajac zycie cos spaprają, wolabym zeby diablo odeszlo w chwale na czesci drugiej.

a ja nie rozumiem takiego strachu przed nieznanym......

w najgorszym wypadku odinstalujesz i sprzedaż na allegro ze strata 20 zł i po problemie wiec czego tu się bać niema nic do stracenia :razz:

 

 

no i ciekawe jakie będą jeszcze postacie poza tymi dwoma pokazanymi :rolleyes:

Edytowane przez termit_tm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja nie rozumiem takiego strachu przed nieznanym......

w najgorszym wypadku odinstalujesz i sprzedaż na allegro ze strata 20 zł i po problemie wiec czego tu się bać niema nic do stracenia :razz:

 

 

no i ciekawe jakie będą jeszcze postacie poza tymi dwoma pokazanymi :rolleyes:

Do stracenia jest to, że może to być szrama na wizerunku calej sagi diablo, a wolalbym sobie spokojnie ciagle grac w d2lod jak teraz i nie odkrywac wogole trojki niż sie zawiesc. Po za tym ja jestem niesamowitym konserwatystą i nic co nowe mi sie nie podoba.

 

A jak nie bedzie nekro, to palcem tego nie tkne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slyszalem już pelno plotek, ze niby ludzie ktorzy przyczynili sie glownie do powstania diablo, odeszli z blizzarda i juz nie bedzie nic itp. Z drugiej strony nie wiem czy to dobry pomysł, znajac zycie cos spaprają, wolabym zeby diablo odeszlo w chwale na czesci drugiej.

Ludzie, którzy odeszli z Blizzarda zrobili kupę o tytule Hellgate London, więc wielkiej straty dla D3 raczej nie będzie.

 

"Well, what can I do for ya?" Już się nie mogę doczekać, a tu jeszcze Starcraft 2 po drodze :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem sobie filmik oraz screeny i mma mieszane uczycia- filmik wypas, muza klimatyczna ale to co zobaczyłem na sreeenach <_<

 

Jakieś takie sielskie to sie zrobiło, kolorki pastelowe, tła jakby akwarelą robione. Gdzie tam klimat gtozy i zniszczenia?

Jakiś czas temu kupiłem sobie Dungeon Siedge 2 i wygląda to to dużo bardzioej mrocznie a gra to specjalnie strasznych nie należy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a costi wydaje mi się uprzedzony od samego początku :wink:

Dla mnie Diablo skonczylo sie na czesci pierwszej + Hellfire po prostu ;)

 

Nie ma wiec co sie dziwic, ze obecne wizualne popluczyny po WoW tym bardziej nei przemawiaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś takie sielskie to sie zrobiło, kolorki pastelowe, tła jakby akwarelą robione. Gdzie tam klimat gtozy i zniszczenia?

Dokładnie o tym samym pomyślałem. Wogole nie podoba mi sie koncepcja diablo w takiej grafice bardzo 3d, wolalem zeby zostalo jak bylo i na tym sie skonczylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do stracenia jest to, że może to być szrama na wizerunku calej sagi diablo, a wolalbym sobie spokojnie ciagle grac w d2lod jak teraz i nie odkrywac wogole trojki niż sie zawiesc. Po za tym ja jestem niesamowitym konserwatystą i nic co nowe mi sie nie podoba.

 

A jak nie bedzie nekro, to palcem tego nie tkne.

mam dla ciebie super propozycje nie zaglądaj do tego tematu i nie instaluj D3 po problemie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi gameplay się podoba [podpasił pod mój gust] a że grę tworzy Blizzard więc o efekt końcowy raczej jestem spokojny [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam dla ciebie super propozycje nie zaglądaj do tego tematu i nie instaluj D3 po problemie ?

Nie do końca, bo w sieci będzie (a wlasciwie już jest) tyle o tym, że nie da sie udawac, ze tego nie ma. Po za tym juz teraz moge powiedziec, ze bede preferowal diablo 2. Mam tylko nadzieje, ze w d3 tez pogram z przyjemnością, ale widzac po gameplayu juz nie ma tego klimatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...