Skocz do zawartości
CrazyTomHero

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

PWNED :D.

 

no nareszcie.

 

Miałem już streama ale mi przerwało i nie widzałem jak gra wygląda :|. Czekam na filmiki na youtube i wogole. Ale mamony Blizz zarobi bo ja już mógłbym preordera dziś zamawiać w ciemno :o.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Wydaje się, że w każdej klasie można będzie grać zarówno kobietą jak i mężczyzną. (teraz Witch Doctorem jest kobieta...). Do rozgrywki dołącza dwóch innych graczy...też Witch Doctorów.. I kolejny boss ... tym razem bardzo przypominający Beliala z Diablo II. Belial chwycił jednego z bohaterów i odgryzł mu głowę..."

 

Bardzo mnie to cieszy.

Edytowane przez Venom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście liczę na edycje kolekcjonerską gry ;)

 

Ja przewiduję koniec 2009/początek 2010. Chyba że gra jest w na prawdę zaawansowanym stanie produkcji. Czekam na link do filmu z ceremonii otwarcia (a raczej ceremonii zapowiedzi DIABLO III)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boss fight ( bardzo slaba jakosc ale zawsze )

 

http://pl.youtube.com/watch?v=7SMnWr9MqwQ

 

 

Edit

 

ALE uwaga

 

Wystartowała wlasnie oficjalna strona Diablo 3

 

Blizzard wrzucili gameplay movie i teaser !!!!

 

Przeciazony na maxa :)

 

Enjoy !!!!

Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol nie róbcie tyle dubli 8 razy napisaliście "yeeaaa diablo3 jest" a potem ze 3 razy linkujecie do official site'a :P

 

teasery się spoko buforują kilka minut i można klikać play :) proponuję zrobić sobie kanapkę przez ten czas albo herbatkę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic prócz screen'ów nie da się obejrzeć... pewnie przeciążone :P A same screenshoty co najwyżej średnie :|

d2 jak wyszlo tez raczej srednio wygladalo...:) (dopiero lod i 800x600 dalo jako taki efekt)

Balem sie ze w d3 z racji 3d ogranicza troszke ilosc potworkow, i bedzie cos ala LOKI/hand of god/Titan quest, po gameplau jednak stwierdzam ze ilosc zapowiada sie jak w d2 czyli masaaaaaaaaaa, babr+trabka+ll+ml hehe juz czekam jak nastolatka na pierwszy okres po wakacjach:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra obejrzalem screeny, a teraz: gdzie sie podzial mrok z Diablo 1? Dlaczego to wyglada jak WoW w rzucie izometrycznym? :|

Mechanika tez pewnie zostanie taka, jak w D2, czyli bedzie taki sam krap jak poprzednik...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...