Skocz do zawartości
CrazyTomHero

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

najpierw jak screeny obejrzalem to tak jakos bylem troche zawiedziony ,ale po gameplayu zmieniam zdanie o 100%.grafika super,skile wygladaja pieknie no i czerpia poniekad z d2.ogolnie jest z poprzednika sporo akcentow wiec fajnie bedzie odswiezyc wszytko w nowej technologi.rzut izometryczny jest co bylo dla mnie najwazniejsze.muzyka wydaje sie byc spoko ba nawet bardzo.ciekawe jak rozwiaza bn no i czy bedzie platny.tak czy inaczej czekam z niecierpliwoscia ten rok/dwa lub wiecej i bedzie zacinal w nowego diabelka dluuuuuuuugo ;).a w mojej opini ci co narzekaja ,ze nie ma klimatu,gierka duzo stracila i idzie w strone wowa to wydaje mi sie ,ze wiecej to wynika z senstymentu i mlodzienczych lat kiedy sie w to lupalo.zawsze pozostanie w pamieci ,ze to byla gra przed ktora sie siedzialo latami i teraz podchodzi sie do d3 z lekka rezerwa.

Edytowane przez adrian1024

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w mojej opini ci co narzekaja ,ze nie ma klimatu,gierka duzo stracila i idzie w strone wowa to wydaje mi sie ,ze wiecej to wynika z senstymentu i mlodzienczych lat kiedy sie w to lupalo.zawsze pozostanie w pamieci ,ze to byla gra przed ktora sie siedzialo latami i teraz podchodzi sie do d3 z lekka rezerwa.

Chyba masz racje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wizualnie zbytnio od Titan Questa nie odbiega... Ale dobrze że w ogóle będzie :)

wizualnie jest o kilka klas wyżej, obejrzyj cały gameplay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie się akurat Titan Quest podobał :] ojeju ale macie z tym klimatem, to akurat był powiedzmy " krótki " gameplay. To tak jakby drugi akt pokazali z D2 :) sama pustynia i to jasna na dodatek. Poczekamy aż ujrzymy jakieś lochy/jaskinie itp.

swoją drogą, cieszę się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza fizyką gra światła i cieni jest tu na pewno dużo bardziej widoczna. Ale z drugiej strony duża część TQ rozgrywała się na powierzchni i w dzień. SFX będą w DIII wykorzystywały na pewno możliwości DX10, o czym z resztą wspominają producenci. No i engine z questa ma już jakieś 4 lata(?) na karku, a wygląda naprawdę nieźle i dziś. Szkoda że ich studio deweloperskie padło, bo mogliby stworzyć solidną konkurencję :/

 

Żeby nie było że się czepiam, po prostu szkoda że Blizzard nie wziął się do roboty troszkę wcześniej, z technicznego punktu widzenia nie byłoby problemów :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam drobne spostrzeżenie oczywiście nie musicie się z nim zgodzić ale Diablo 3 pod względem grafiki nie zachwyca Blizzard Entertainment jest na tyle doświadczonym producentem i z olbrzymim zapleczem finansowym że stać go na więcej wybaczcie mi to ale już Titan Quest: Immortal Throne ma lepszą oprawę graficzną oczywiście w „Diabełka” gra się dla świetnej fabuły i tu na pewno się nie zawiedziemy ale po tylu latach czekania mogli by się trochę bardziej postarać w kwestii wizualnej oprawy no ale cóż i tak dobrze że się doczekaliśmy kontynuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam drobne spostrzeżenie oczywiście nie musicie się z nim zgodzić ale Diablo 3 pod względem grafiki nie zachwyca Blizzard Entertainment jest na tyle doświadczonym producentem i z olbrzymim zapleczem finansowym że stać go na więcej wybaczcie mi to ale już Titan Quest: Immortal Throne ma lepszą oprawę graficzną oczywiście w „Diabełka” gra się dla świetnej fabuły i tu na pewno się nie zawiedziemy ale po tylu latach czekania mogli by się trochę bardziej postarać w kwestii wizualnej oprawy no ale cóż i tak dobrze że się doczekaliśmy kontynuacji.

to przedstaw swoje sugestie, bo ja nie mam pojęcia jaki sens pchać coś więcej w to co widzieliśmy na filmiku, nie wiem czego więcej, co niektórzy oczekują po oprawach graficznych, najlepiej jakby wszystko wychodziło z ekranu i można by to pogłaskać...

bo narazie co mamy to piękne gierki jak Crysis i jednocześnie nudne jak diabli [nie diablo [; )

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i mi nie idzie gameplay przez downloadera. Trailer poszedł szybko. Jest zajebisty.

Gameplay odpaliłem online, poleciało 2 minuty i freez. Ale i tak świetnie się zapowiada. Szkoda, że będzie tylko 5 klas postaci. Barb, witch doctor (to może być ciekawe) i 3, których jeszcze nie podano. Fajnie, że w końcu leje się krew. No i te potworki spadające z mostu. Ajjj :)

 

P.S. jak ktoś zassie, to niech jakoś udostępni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez stoi (download).

Co do grafy, to Blizzard zawsze robił ładne gry, ale nie takie kótre by masakrowały, zawsze za to wymagania były rozsądne i teraz tez tak pewnie bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam drobne spostrzeżenie oczywiście nie musicie się z nim zgodzić ale Diablo 3 pod względem grafiki nie zachwyca Blizzard Entertainment jest na tyle doświadczonym producentem i z olbrzymim zapleczem finansowym że stać go na więcej wybaczcie mi to ale już Titan Quest: Immortal Throne ma lepszą oprawę graficzną oczywiście w „Diabełka” gra się dla świetnej fabuły i tu na pewno się nie zawiedziemy ale po tylu latach czekania mogli by się trochę bardziej postarać w kwestii wizualnej oprawy no ale cóż i tak dobrze że się doczekaliśmy kontynuacji.

Bo wszystkie gry blizza nie powodowały opadu szczeki ze względu na gfx tylko ze względu na gameplay. ;]

 

sciaga ktos teraz filmik z gameplaya przy pomocy Blizzard downloadera ? u mnie stoi 0 z 800 mb i nie chce zaczac sciagac cos, zadnych bledow nie pokazuje.

Na oficjalnej stronie masz stream z gameplaya, poza tym youtube, więc po co się męczyć z tym downloaderem 9ja też miałem z nim problemy, tak jak i inni...).

 

No to czekamy na finala, niech dopracują, dopieszczą i tak pod koniec przyszłego roku zagramy. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat dzisiaj musiałem mieć zaliczenia z filozofii :mur: , których i tak nie zaliczyłem :lol:

 

A nie mówiłem, że to będzie Diablo III, niedowiarki B-)

 

Po filmikach i po screenach powiem jedno - MASAKRA :D

 

Filmik w HD 0.5GB już do mnie leci :D

 

Dołączona grafika

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez stoi (download).

Co do grafy, to Blizzard zawsze robił ładne gry, ale nie takie kótre by masakrowały, zawsze za to wymagania były rozsądne i teraz tez tak pewnie bedzie.

I całe szczęście. Chodzi o gameplay a nie o grafike. Diablo 2 dalej zachwyca pomimo rozdzielczości 800 x 600 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika ładna, choć liczyłem na full 3D, nie mniej jednak żadnego przełomu nie ma, ale to nawet i lepiej, bo wszyscy znowu patrzeliby na gre pod kątem grafki zamiast gameplay'a.

Ciekawe jak będzie z poziomem trudności. Ten z D2 pasował mi jak najbardziej, ale przydałoby się kilka zmian na wyższych levelach (oprócz lepszego loot'u).

Pozostaje nam tylko czekać. Na pewno będzie na co.

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie nie podoba wooooolne poruszanie sie postaci, bieganie jestzdecydowanie zbyt slamazarne w porownaniu do LODa. Koks barb porusza sie jak laleczka w rozowej spodniczce.

 

Swietne wygladalo zabicie kilku przeciwnikow przy pomocy muru, bardzo mi sie podoba integracja z otoczeniem

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy Twórcy Mythosa tworzyli Diablo 2...

Owszem, ale Flagship Studios nie ma nic wspolnego z Blizzardem, oprocz tego, że stanowią dla siebie konkurencję.

 

Mi sie nie podoba wooooolne poruszanie sie postaci, bieganie jestzdecydowanie zbyt slamazarne w porownaniu do LODa. Koks barb porusza sie jak laleczka w rozowej spodniczce.

 

Swietne wygladalo zabicie kilku przeciwnikow przy pomocy muru, bardzo mi sie podoba integracja z otoczeniem

A dla mnie wlasnie w d2 to była kupa... Jak biegałem barbem z 200+ frw (itemy + skill) na pvp to ciezko bylo kogokolwiek zlapac kursorem. Widac, ze nawiazali do d1 i bardzo dobrze.

 

full 3D zabiło by tą gre, rzut izometryczny to podstawa jeśli o grafice mowa

100% poparcia... Ci od "full 3d" niech sobie w wowa grają -_-

Edytowane przez darkx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika ładna, choć liczyłem na full 3D

full 3D zabiło by tą gre, rzut izometryczny to podstawa jeśli o grafice mowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

full 3D zabiło by tą gre, rzut izometryczny to podstawa jeśli o grafice mowa

Też tak myślę :rolleyes:

 

Obejrzałem gempaly i nie wiem jak można porównywać Diablo do Titan Quest'a, inna liga. Full na pewno zamawiam :D

 

ciekawe screeny

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie czaję tego screena :D w sumie pixeloza jak w d2 ;P

 

 

a co do rzutu izometr. to sama prawda. Inaczej by to nie było diablo.

Edytowane przez c45per

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...