Skocz do zawartości
Szela

Jagged Alliance 2

Rekomendowane odpowiedzi

@LukasAMD - mi chodziło o ten karabin rakietowy który njie ma jeszcze zabezpieczeń. Znajduje się w ośrodku szkoleniowym pod drassen w zaminowanym pokoju, tam gdzie możesz wynająć Konrada.

Jak o tym wiedziałeś to pisze dla innych i powodzenia w zdobywaniu tej broni;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz
@LukasAMD - mi chodziło o ten karabin rakietowy który njie ma jeszcze zabezpieczeń. Znajduje się w ośrodku szkoleniowym pod drassen w zaminowanym pokoju, tam gdzie możesz wynająć Konrada.

Jak o tym wiedziałeś to pisze dla innych i powodzenia w zdobywaniu tej broni;)

 

JA2 znam już częściowo na wylot więc bez obaw.

 

Tylko że ten karabin rakietowy w jednym z sektorów Almy (to ten ośrodek szkoleniowy) jest cięzki do zdobycia bo trzeba szybko po niego za... tzn. biec :) bo inaczej wyleci w powietrze. Jak już wyleci w powietrze to należy obandarzowac sereganta (jest tam taki koleś), koleś podziękuje a ty zdobędziesz w mieście dodatkową lojalnośc.

 

Warto tez tam rozwalić Generala. A Conrada najlepeij wynajac tylko że na pierwszą propozycję (za 5500$ dziennie chyba) należy się NIE zgodzić, wtedy zaproponuje usługi za 3500$ na dzień.

 

PS: Jak ktoś chce pozytać o ludziach których można zwerebować w JA2 to 2278764[/snapback]

tez sie z tego niedawno usmialem - fakt jest ze niektore texty zwalaja z nog :D

 

Jednym z lepszych tekstów jest to co mówi Maddog:

 

"Rozwaleni jak rajstopy kobiety za 5$" (żeby się nikt nie przyczepiał do treści tego - to tekst z gry ;) )

 

albo:

 

"Po drodze zjadłem wszystkie robaki, wiele ich było"

 

EDIT:

 

Walne jeszcze tekst ICEa:

 

"Chłopaki macie moje pozwolenie, jak będzie źle, możecie mnie zjeść"

 

:lol2: :lol2:

Edytowane przez Łukasz Tkacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Lukas ty przez JAC stałeś się demonem wszechwiedzącym :)

Text ICE'a rozwalał mnie jak grałem 1szy raz, później potrzebowałem tyko Trevora :)

 

Oj do tego mi jesczcze wieeeeele brakuje. To co przeszedłem do tej pory:

- JA2

- JA2,5

- JA2 Wildfire

- JA2 Urban Chaos

- JA2 Deidranna Lives

 

daje mi już pewne doświadczenie ale jest jeszcze kilka modów dobrych, np. Vangeance czy B2B. Musze kiedyś w nie zagrać aby dowiedzieć się jeszcze więcej.

 

A samo JAC bardzo dużo dało (tu pzd. dla całej naszej ekipy ;) ), dzięki 5 w PEŁNI PRZETŁUMACZONYM wywiadom (bo my na łatwiznę nie idziemy :P) sporo się dowiedziałem też o JA3D ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

No troche poczytalem o tym na twojej stronce i mozna powiedziec ze nowe JA bedzie wlasnie w 3d i... niemal nic poza tym. Dla mnie to dobrze, nowe tereny i juz mi to wystarcza, ale wolabym te gre w 2d.

Co do poradnika, to jest super.

W komentarzach ktos napisal, ze madog zaiera nam kase z konta ;] hehe nie wiedzialem.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Ja też nie dopóki tego nie przeczytałem ;) Ale rzeczywiscie przy ikonce maddoga jest że kosztuje ileśtam na dzień tyle że on o tym fakcie nas nie informuje :D

 

JA3D zapowiada się nawet nawet, szkoda tylko że nie będzie multiplayera :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam =)

 

kiedys w to gralem i fajna gierka byla... niestety nie przeszedlem do konca zadnej z czesci :/

 

czekam na ta wersje 3D zobaczymy czy bedzie fajna... troche to traci klimat bo 2d to 2d :P

 

wiecie kiedy wychodzi ta gra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Ja grałem w UC ponad miesiąc w rzeczywistości i 5,5 tygodnia w samej grze ;) , przebrnąć przez wszystkie te sektory to istna masakra ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Bardzo przepraszam za post pod postem ale chciałem coś ogłosić:

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

1. Na Jagged Alliance Center (link jest w moim profilu) pojawiła się informacja o stworzeniu mapy fanów Jagged Alliance - coś takiego jak jest na PurePC.

 

2. Czy ktoś grał kiedyś w JA2 1.13 ?? Jeżeli tak to próbowaliście na poziomie INSANE ??? :D

 

 

Moderatorów jeszcze raz przeprasam ale chciałem aby temat był "aktualny".

Edytowane przez Łukasz Tkacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Odpowiem po trochę długim czasie (heheheh) ale jednak odpowiem - zajęło mi to ok. 3 miesięcy w rzeczywistości (z tym że zbyt dużo dziennie nie grałem) i tak ok. 80 dni czasu gry.

 

Wszystkie miasta i metro wyczyszczone, wyspa na południowym wschodzie też ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Heheheh tak to jest na insane pod JA2 1.13 - po 80 wrogów na sektor to standard tym bardziej że tam jest sporo utrudnień ;) Ja na insane grałem ale z kodami, 2-3 sektory i też dałem sobie spokój ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Fani Jagged Alliance z Rosji znaleźli pełną wersję JA2 do pobrania, tyle że triala, bo działa tylko przez 3 godziny. Jest to jednak pełnoprawny Jagged wiec można sobie przetestować prawie wszystko, o ile oczywiście zdążymy. Znacznie lepsze niż dostępne do tej pory demo, poza tym można wgrywać mody :)

 

Szczegóły:

Jagged Alliance 2 w pełnej wersji za darmo? Prawie.

 

 

A teraz bez owijania w bawełnę, bo na JAC nie mogłem tego otwarcie napisać - jeżeli na taką wersję JA2 wrzucimy patcha z poprawionym plikiem exe (np. 1.07), to uzyskamy pełną wersję JA2 bez żadnych ograniczeń! Wszystko w pełni legalny sposób, bo zarówno trial jak i patche są ogólnodostępne (patche znajdziecie chociażby na JAC).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Mam ciekawą wiadomość dotyczącą JA2 v1.13 - dzisiaj pojawiła się nowa pełna wersja tego moda (tzn. paczka release). Zmiany względem poprzedniego wydania są ogromne, zresztą numeracja zmieniona z 2085 na 4452 już z sama z siebie nieco sugeruje.

Główne zmiany:

- zniesiony limit najemników - teraz w AIM znajdują się postacie z JA2 oraz z Wildfire

- zintegrowany NAS (możliwość dołączania do broni większej ilości dodatków)

- zintegrowany STOMP (system specjalizacji, cech najemników, takie a'la RPG wręcz)

- zintegrowany NCTH (zaawansowany system obliczania szansy na trafienie przeciwnika)

- oznaczanie wszystkich nieznanych postaci jako "???", zaś cywili czy wrogów po tym kim są / gdzie żyją, np. "Mieszkaniec Omerty", "Kapral" itd.

- multum poprawek poprawiających stabilność

 

Nowa wersja Jagged Alliance 2 v1.13! - JACenter.pl

 

Nowa wersja moda jest dostępna w języku polskim, który zawiera również przetłumaczoną większość opisów przedmiotów (a przypominam, że w JA2 v1.13 jest ich od groma!). Instalacja bardzo prosta, całość jest wyposażona w instalator, wystarczy wrzucić na JA2 no i odkrywać tą grę na nowo z zupełnie nowymi możliwościami

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludovic

Zamierzam znów zabrać się za Jagged Alliance 2 :)

 

Póki co chyba bez modów. Robię błąd nie przechodząc na 1.13 :)?

 

 

Mam parę pytań. Jakie umiejętności dla I.M.P'a polecacie? Są jakieś umiejętności wpływające na wygląd? Operacje nocne czasem nie dawał wdzianka? Jaki profil psychologiczny i umiejętności polecacie?

 

Jaki skład polecacie?

Edytowane przez Ludovic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...