Skocz do zawartości
humax5400

Nokia 6600 , 6670 , 6230i Która ?

Rekomendowane odpowiedzi

odpowiedz - tylko i wylacznie 6670 - masz symbiana, wsystkie funkcje (mp3 jako dzwonek tez), 6230i chowa sie przy 6670 i 6600, a 6670 goruje nad 6600 lepszym aparatem, kamera no i jest nowsza; jeszcze jakies pytania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no, ta nokia 6670 jest wypas i na nią się skusze. Wiesz może czy ma ona wbudowaną jakąś nawigacje satelitarną ? I jaka jest jakość mp3 ? i jaką można największą karte mmc tam włożyć ?

 

A co myślisz o Nokii 7610 ?? Czy to jest to samo co 6670 w innej obudowie ??

Edytowane przez humax5400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, ten sam telefon w innej obudowie, roznia sie tylko nie znacznie, aparat jest ten sam, funkcje tez; co do nawigacji to przyznam, ze nie wiem; w tej cenie powinies tez trafic nokie 6630, tez bardzo fajny telefon - ma nowsza wersje Symbiana, lepszy aparat i kamere, poza tym, moim zdaniem, ciekawszy wyglad

edit:

wlasnie mi sie przypomnialo, ze 6630 jest rowniez przystosowana do UMTS i posiada EDGE, co do max wielkosci kart pamieci, przykro mi, ale tego nie wiem;

acha i 7610 rozni sie od 6670 rodzajem kart pamieci

Edytowane przez Flo3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, czytałem teraz na nokia.pl jak porównałem telefony 7610 i 6230i że w tym 6230i można mp3 jako dzwonek ustawić a w tym 7610 nie. Dla mnie to ogromna wada. W tym 6230i jest lepszy aparat, i można nagrywać filmy maksymalnie 1 Godzine. Wady to brak symbiana. Chociaż z aparatu bym nieraz pewnie skorzystał, to ten brak symbiana mnie troche irytuje, jak na telefon tej klasy, chociaż najbardziej to brak ustawienia mp3 jako dzwonek - to dla mnie najwieksza zaleta telefonów :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooo, to cos nie tak, bo producent podawal, ze mozna w 7610 ustawic mp3 jako dzwonek, nie mialem jednak telefonu w rece, wiec moj blad- sorka;

mowie Ci, bierz 6630 - najlepsza bedzie - symbian, lepszy aparat 1.3mpx, mp3 jako dzwonki, itd., w FAQ dalem ja jako telefon do 1000 zl, bo jest duza rozbieznosc cenowa: mozna ja kupic i za 850 i za 1500

chyba odpowiedzialem na wszystkie pytania :wink: jak cos jeszcze to pisz

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec tak, 7610 i 6670 to te same telefony, zmieniony jest tylko klient docelowy, sieria 7 nokii to seria tzw. modna. maja te same karty pamieci. dopiero nowsze modele takie jak 6630/6680 maja karty mapieci dv czyli pracujace z napieciem 1.8/3.3V. oczywiscie mozna ustawic mp3 jako dzwonek. 6670/7610 pomimo aparatu 1mpix robi lepsze fotki niz 6230i. najlepszym wyborem bedzie 6630 jednak ciezko kupic ten model ponizej 1000zl, te tansze to telefony przywiezione z zagranicy z simlockiem a z tego modelu zdjecie sima to kwota nawet 300zl. najwazniejsza roznica w stosunku do 6670 to nowszy symbian, 2nd edition feature pack 2 i szybszy procesor 220mhz(6670-120mhz) szybsza transmisja danych edge, umts, odtwarzacz mp3 jest stereo. karta pamieci jest hot plug. najwieksza pojemnosc do 6630 to 256mb a do 6670 512mb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzienx szumi, ze wyjasniles sprawe z pamiecia, o przyznam, ze tego nie wiedzialem,

edit:

ale co do kart pamieci to niestety sie mylisz:

6670 - RS-DV-MMC

-----> wg. producenta

7610 - RS-MMC

a to, ze najlepszym wyborem jest 6630, to juz przeciez mu uswiadomilem?

Edytowane przez Flo3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie nie myle :) .nie wiem skad taka informacja na stronie. 7610/6670 dzialaja z karta na 3.3v a 6630 na 1.8v. a co jest na stronie jesli chodzi o karty pamieci do 6630?

Edytowane przez Szumi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam raz jeszcze, Ja sie nie myle. :D Wyjasnilem kwestie kart pamieci do 6670 u źródła, wiec nie sa to karty dv tylko standardowe rs-mmc pracujace z napieciem 3.3v. w 6670 dziala karta od 6230 ktora jest o napieciu 3.3v i standardowej wielkosci MMC. dopiero 6680/30 wymagaja kart z napieciem 1.8v. co jest w tym najsmieszniejsze to wszystkie karty rs-mmc ktore nokia dolacza do swoich telefonow to karty DualVoltage tylko ze nie ma na nich o tym informacji

Edytowane przez Szumi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6230i-o wiele lepsza rozdzielczość!! możliwość rozszerzenia pamięci nawet do 1 giga, (sprawdzone).

6600 podobnie jak 6670 na symbianie tylko starszym, ma zawiasy, i kijowo współpracuje np z gprs.

a 6670 moim zdaniem to pomyłka...

wiem bo je sprzedaję:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

j/w która Nokia będzie najlepsza ?? Najbardziej odpowiada mi 6600 i 6230i. W 6230i urzeka mnie to że można mp3 jako dzwonek ustawiać, a dla mnie to naprawde super sprawa ;)

 

Za to 6600 najtaniej mógłbym mieć.

1608838[/snapback]

6230i jest najlepsza, ma najlepszy wyswietlacz, najwiecej fulncji, nie jest cegla :wink: , inne modele nia sa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o moj boze, jak sie nie znasz na tym to prosze Cie o nie zabieranie glosu; i w ogole ogarnij sie, nie masz pojecia o funkcjach tych telefonow; najwiecej funkcji maja telefony z symbianem; 6630 goruje nad nia

1613803[/snapback]

no prosze, znawca sie odezwal :lol: Edytowane przez Szumi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam 6630, mialem 6230i, 6600, 7610..6630 wszystkich kladzie na lopatki, super kamera, masa funkji( symbian), mp3, sluchawki stereo ( 7610 brak stereo), b. tanie karty 512 Mb do 6630 120 zeta, dobrej jakosci filmy, procek 220 mhz. No i kupilem ja za 1000 zeta bez simlocka i z polskim menu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...