Skocz do zawartości
Camis

Opaski Livestrong

Rekomendowane odpowiedzi

Koniec zamowien

 

 

 

=========

 

Zrealizowane

 

Adult (202mil srednica)

1. gnz - 2 sztuki

2. wunat - 1 sztuka

3. SuNsHinE - 4 sztuki

4. wasiela - 1 sztuka

5. maros - 1 sztuka

6. zdanek - 1 sztuka

Łacznie = 10 sztuk

 

 

==========

 

Zrealizowane

 

Youth (180mil srednica)

1. Sysak13 - 5 sztuk +

2. Barti - 2 sztuki +

3. Flo3 - 1 sztuka +

4. VILQ - 2 sztuki +

Łacznie = 10 sztuk

 

 

==========

 

Zrealizowane

 

Adult (202mil srednica)

1. Patyczak - 2 sztuki +

2. raven_88 - 2 sztuki +

3. Barti - 1 sztuka +

4. VILQ - 2 sztuki +

5. Allen3 - 1 sztuka +

6. slavOK - 2 sztuki +

Łacznie = 10 sztuk

 

 

==========

 

Zrealizowane

 

Adult (202mil srednica)

1. zimny1 - 3 sztuki

2. Krutki - 1 sztuka +

3. Barthezzo - 1 sztuka +

 

5. bart132 - 3 sztuki +

6. Buu - 2 sztuki +

Łacznie = 10 sztuk

 

 

==========

 

Zrealizowane

 

Youth (180mil srednica)

1. Allen3 - 1 sztuka +

2. Krutki - 2 sztuki -

3. M@Ly - 1 sztuka +

4. BiAłY - 1 sztuka +

5. bart132 - 3 sztuki +

6. tymej - 2 sztuki +

Łacznie = 10 sztuk

Edytowane przez Cmx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są w najnowszym Glamour ;) pismo kosztuje 5,50zeta..wiec jazda do kiosków i kupcie dziewczynie, mamie, babci itp..i będziecie mieli a Wasze np. dziewczyny będą też zadowolone z pisma :)

1617415[/snapback]

Lukk - w tym Glamour, to są oryginalne opaski ? Bo przecież kupuje się je aby wspomóc fundację, a nie dla szpanu B) Jeśli tak - lece do kiosku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lukk - w tym Glamour, to są oryginalne opaski ? Bo przecież kupuje się je aby wspomóc fundację, a nie dla szpanu  B)  Jeśli tak - lece do kiosku :)

1617520[/snapback]

szczerze to nie wiem :oops: :oops: chyba nieoryginalne :blink: ale nie wiem..

 

a po drugie teraz pisali (w Glamour wlasnie) ze jest na nie po prostu MODA...i w USA masz nawet opaski "Be Happy" itp <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są w najnowszym Glamour ;) pismo kosztuje 5,50zeta..wiec jazda do kiosków i kupcie dziewczynie, mamie, babci itp..i będziecie mieli a Wasze np. dziewczyny będą też zadowolone z pisma :)

1617415[/snapback]

|

|

v

 

"Live Long"

 

...

1617446[/snapback]

|

|

v

Napisałem już, że na tych opaskach z gazety jest napisane "Live Long" a nie "Live Strong" więc to napewno nie jest oryginał... <_<

1617735[/snapback]

Nawet nie wiecie jak mnie wkurzyło jak widzialem reklame Glamour z "modnymi opaskami" :angry: Podróby dawać do gazet :/ Żałosne :mur: :mur: :mur: :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

|

|

v

|

|

v

 

Nawet nie wiecie jak mnie wkurzyło jak widzialem reklame Glamour z "modnymi opaskami"  :angry: Podróby dawać do gazet :/ Żałosne  :mur:  :mur:  :mur:  :angry:

1622078[/snapback]

zaraz zaraz...rozdzielmy 2 rzeczy..sa opaski "pomocne chorym na raka" , ale sa tez wyrazajace nasze uczucia, stosunek do czegos itp..i to nie są zadne podróby!!

 

wogole w Stanach jest jak dobrze pamietam KILKA takich fundacji..te sa akurat żołte i znacza popieranie walki z rakiem..sa tez fioletowe (rak piersi) itp. itd...białe (i czarne) mają napis "STAND UP, SPEAK UP" i tyczą się walki z rasizmem..

są tez "zwykle" "podtrzumujace na duchu"..np. BE HAPPY..jest ci smutno, patrzysz na opaske i widzisz ten napis..przynajmniej taki jest zamysł tych opasek

 

a ogolnie opaski są powiedzmy sobie szczerze dla szpanu..nie wierze ze kupujecie je aby poprzec walke z rakiem <_< ciekawe czy gdyby nie dawali MODNYCH opasek tez byscie wysylali 5 zeta na walke?? pewnie nie..

 

a tak btw. ta opaska z Glamour juz sie rozpieprzyła :? pękła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to zły plastyk był ;] A tak poza tym, niby to takie modne, ale jedyną osobą ktora nosi tąopaske na ręku to koleżanka mojej mamy... :/ nie widziałem by więcej osób ją nosiło... 0o więc nie wiem czy to tak dla szpanu... no ale, to nowa moda podobno... ;] ale co tam, ciesze sie że szwy mi zdjeli ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to zły plastyk był ;] A tak poza tym, niby to takie modne, ale jedyną osobą ktora nosi tąopaske na ręku to koleżanka mojej mamy... :/ nie widziałem by więcej osób ją nosiło... 0o więc nie wiem czy to tak dla szpanu... no ale, to nowa moda podobno... ;] ale co tam, ciesze sie że szwy mi zdjeli ;]

1622126[/snapback]

no poczekaj troszke :D ...za jakies 3 miechy prawie kazdy to bedzie mial..narazie jest to strasznie modne w Stanach i UK (w Glamour wlasnie przegladalem i byli pokazani m.in. Ksiąze Karol, Beckhamowie,Robbie Williams itp itd)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...