Skocz do zawartości
Camis

Opaski Livestrong

Rekomendowane odpowiedzi

Were is my opaska... :cry: :sad:...

 

[/img]http://img240.imageshack.us/img240/8578/10953356ae.gif[/img]

 

Read this txt... :unsure:...

1673528[/snapback]

Ostatnia paczka jeszcze do mnie nie dotarala z USA :sad:

Edytowane przez mechl!k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 wrzesnia pobrali kaske z karty, a wyslali 16-17 wrzesnia, czyli nawet nie 2 tygodnie  :-P

1673591[/snapback]

:blink: :? <_< :huh: :mellow: :cry: :sad: Eh.... dobra koniec tematu odezwij sie jak przyjdzie do Ciebie... :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem nadzieje ze ktos mi wytlumaczy o co w tym chodzi , czy to rodzaj bizuterii , czy po prostu pozwala identyfikowac sie z jakas grupa spoleczna. Pytam bo ciekawia mnie takie sprawy sam nie nosze bo nie podoba mi sie kawalaek plastiku na rece , moi znajomi tez nie nosza wiec nie za bardzo mam u kogo zasiegnac opini. Nie dopatrujcie sie tu jakiejs prowokacji po prostu pytam was jako ludzi ktorzy kupuja i nosza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowiek lubi dostawac cos za cos. Daja pieniadze na fundacje a wzamian dostaja opaske.

Czlowiek lubi sie na kims slawnym wzorowac. Fenomen opasek w USA rozpoczal sie od gwiazd sportu czy filmu.

Czlowiek jest zwierzeciem stadnym, jesli w Twoim otoczeniu spora grupa osob ma cos, to czesto jest tak, ze Ty rowniez chcesz miec to cos.

 

Gdyby nie te opaski na reke, to chyba Lance nie zebralby tych pieniedzy chocby poprzez smsy. Opaska jest czyms w rodzaju podziekowaniem za podarowanie datku na fundacje.

Jesli Tobie sie nie podoba, to nie nosisz albo podarowujesz ja komus, komu sie spodoba. Koledze, kolezance komus z rodziny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...