Skocz do zawartości
piterus90

Spięcie Dwoch Polaczen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Sytuacja przedstawia sie w ten sposob - w chwili obecnej mam CDI z dialogu oraz polaczenie przez kablowke. Jako, ze szkoda niewykorzystywac drugiego netu, to moze jakos sie da scalic te lacza albo cos, tak aby np www szlo po ISDNie a reszta po kablowce, lub chociaz odeslac sygnal z ISDNu po sieci dalej.

Teraz jest tak, ze jak odpale polaczenie modemowe, to windows sobie je ustawia jako domyslne i drugie lacze pozostaje bez wykorzystania

 

System - Windows XP Proff SP2

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz racje - nie bede przeciez kupowal drugiego kompa na tydzien :) Myslalem ze bedzie jakas mozliwosc dorzucenia albo chociaz odeslania dalej sygnalu. A tak - trudno...

 

Pozdrawiam

1617853[/snapback]

jest cos takiego jak połaczenie mostkowe... ale wtedy twoj komp robi tylko jako punkt transferowy i nic wiecej.... nie wiem, czy taie cos sie wogole do czegos nada w twoim przypadku :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polaczenie mostkowe jest wykorzystywane w przypadku laczenia dwoch interfesjow sieciowych, ale nie mozna do tego wykorzystac modemu. Zreszta - to jest laczenie dwoch sieci, aby mogly wymieniac dane miedzy soba, a nie zescalenie polaczenia :)

 

BTW: dialog strasznie dlugo odlacza to CDI...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polaczenie mostkowe jest wykorzystywane w przypadku laczenia dwoch interfesjow sieciowych, ale nie mozna do tego wykorzystac modemu. Zreszta - to jest laczenie dwoch sieci, aby mogly wymieniac dane miedzy soba, a nie zescalenie polaczenia :)

 

BTW: dialog strasznie dlugo odlacza to CDI...

1632128[/snapback]

wiem co to jest :P ...ale pisales, ze chcesz ewentualnie przepuscic to połaczenie dalej... scalic 2 połaczen w 1 chyba się nie da... (jak na mój gust) ...nie bardzo wiem, jak miałoby wygladac funkcjonowanie tcp/ip na 2 roznych adresach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WWW/mail po jednym, reszta po drugim :]

 

A co do puszczenia dalej to nie ma sposobu - po polaczeniu z dialogiem przez modem, polaczenie z kablowka zamiera, wiec nie moge z niej korzystac... Chyba ze jakis zewnetrzny program, sterujacy modemem...

 

Wpadl mi do glowy taki durny pomysl - VPC + Win98 :) Jemu przekazac dalej port COM i sieciowke, i wtedy by to sobie nie przeszkadzalo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...