Skocz do zawartości
MicJes

Nowy komp-rady

Rekomendowane odpowiedzi

Koleszka buduje kompa. Ma 3500pln. To co mu zlozylem. Prosze o opinie, ew. co zmienic i dlaczego(moze jakis inny zestaw ale do 3500, i nie przez neta. Moze byc tylko z GRALA(koles bierze na raty))

 

XP 2100+ 452

256 DDR 333MHz 315

Gigabyte GA-7Vax 445

WDC 60GB 7200 2MB 452

Radeon 9000pro Gigabyte 519

Mon. LG 17' Flatron(nie musi byc dobry,ale 17') 778

CDRW LG 48/16/48 274

FDD :D 39

Obudowa Codegen(shit) 148

Glosniki, klawiatura i mysz 175

 

RAZEM: 3624pln

 

Co wy na to???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie napisze Ci co możesz kupić ale zobacz u mnie w podpisie - kupiłem to za równe 3000 w Poznaniu, i jest to sporo szybsze od Twojej konfiguracji głównie dzięki k. graficznej :D

W sumie nie glupie.

 

Proc 1800+ -114

 

Grafa Prolink TI4200 ~650

 

I znowu ~3600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odradzam jednak Prolinka, chociaż jak mus to mus, ale jak już chcesz kupować prolinka to jednak lepiej zostaw ATI, jeżeli chodzi o Nvidię to lepiej inwestować w sprawdzonych producentów Gainward, dla przykładu:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja bym doradzal jakas grafe z firmy PALIT. Sam taka posiadam . firemka moze jeszcze nie bardzo znana, ale wydajna super. Popropstu wymarzone cos dla overclockerow. Kup jakiegos G4 ti z palita podkrec i bedzie mial kumepel sprzeta git :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

512MB Ramu musi być. Ja przesiadłem sie z 512SDR na 256DDR i czasami klnę równo, bo mi sie Word uruchamie minutę, jak mam obciążony system. Przy 512 nie miałem żadnych problemów. Zawsze było te 100MB wolnego.

 

Możesz kupic Samsunga PC2100, to spoko wykręcisz do 333MHz. U mnie w sklepie koles pokazał mi Samsungi 266MHz, które chodziły na 400MHz!!.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z kartą muzyczną?  

Mon. LG 17' Flatron(nie musi byc dobry,ale 17') 778 - mimo wszystko na monitorze bym nieoszczędzał

karta na plycie. jak bie to jakis live, albo tansze audi. monitor musi miec 85hz przy 1280/1024. innego bym nie bral. nie wiem jak lg, poza tym, ze ladnie wyglada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...