Skocz do zawartości
und3r

I Po Meczu

Rekomendowane odpowiedzi

[*]

 

szkoda...

Gmoch - człowiek z ludu - istny ubaw mialem slyszac jego txt. Zdania na miare tych co sie u mnie na wsi slyszy.

 

Majdan - jeden z najlepszychh graczy w meczu, choc pod koniec chyba juz z przepracowania, nawalał ;|

 

Szkoda... to wina tego pseudogola!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety walczaki główkarze byli lepsi

 

najpierw endzel debil sciągnooł brozka za penkse (ktory na 100m ma 29s) pozniej po zajefajnym strzale sobol dał [gluteus maximus] i z zółtą na karku sfaulował jak trampkarz a majdan to sie nie mógł zdecydowac czy zostac czy wyjsc a jak juz wyszedł to bładził gdzies na bokach że o mega stoperze kłosie nie wspomne

 

BTW a nie mówiłem ze taka zaliczka to za mało ... polak potrafi s[ciach!]lić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój, kur... nawet nie mam ochoty się wypowiadać :[. Z Kłosa to nie wiem jakiego obrońce już zrobiły media, ja pier.... przecież to jest taki trampkarz n/c. Odwraca się do napastnika plecami, a później te swoje ślepia wywali :blink: Nie wiem czy ja mam tylko takie wrażenie, ale jak widze, że idzie piłka w nasze pole karne to przewiduje, że ktoś z naszych walnie "kiksa"!! normalnie czy oni nie umieją trafić w piłkę :o tylko tu gdzieś przeleci, tu się jakoś odbije od nogi... :[. Jak zwykle jedyny kto walczy mimo obojętnie jakiego wyniku jest Sobolewski, obojętnie czy to w reprezentacji czy klubie, tylko on ma serce do piłki nożnej. Gra jego uwieńczona przepięknym golem i moim zdaniem niesprawiedliwą żółtą kartką. Nawet gdyby się należała to i tak brawa dla niego i tylko niego. Jedyny błąd jaki zauważyłem u Engela to nie wiem czemu ściągnął Brożka ?? bolała go noga ?? nie miał kondycji ?? a może nie wierzył w niego ? To chyba najszybszy i najbardziej waleczny napastnik w Polsce, nie ujmując nic Frankowi. Co pokazał Kuźba wprowadzony. NIC. Mógł stanąć lepiej w obronie i pomóc. Uche też jakby zaczarowany :o. Zieńczuk to chyba nigdy na treningach nie strzelał do bramki, bo jego strzały to chyba podania do bramkarza. A Majdan tak jak kolega dobrze to ujął, nadaje się do cyrku, albo jak Szczęsny powiedział, niech go Lozano powoła na Libero :D. Druga sprawa czy nasi dopiero zrozumieją, że trzeba zmienić grę jak stracą gole ??? i już nie oni są na wygranej pozycji ??? No lol. I te ich minki prezentujące załamnie :o No wybaczcie kur.. ale za co im płacą ? :o mają biegać do ostatniego gwizdka i walczyć, samo się nie wygra. Niby wszędzie wypowiadają się ( piłkarze ), że zdają sobie sprawę, że to ich szansa życiowa, a taka postawa w meczu?!?!?! :blink: :mur: brak mi słów. Engel zrobił co mógł, jak zwykle piłkarze zawiedli ( prócz Sobolweskiego, na którego praktycznie zawsze można liczyć ).

 

A komentarz Gmocha to poprostu komedia, taka wiocha, że mała bania. Jak kamera na niego poszła na początku spotkania to myślałem, że padne ze śmiechu, jakbym widzał żula pod sklepem :=). No i jego teksty LOL. w stylu "u nas to się mówi strzelanie w gołębie" lol. Jak zwykle chyba tylko Szczęsny umie obiektywnie i rzetelnie skomentować grę Polaków.

 

pozdro.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawodniekiem meczu byłby gdyby wisełka awansowała.

Jak się wychodzi z bramki, to już się nie można zacząć cofać. Zostaje się albo ... . A poza tym piłki się wybija nad poprzeczkę a nie na głowę przeciwnika.

 

Dobra tam, było mineło, za rok znowu liga mistrzów :lol:

Edytowane przez S-I-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW gol penksy był zdobyty prawidłowo IMO sedzia tyz troszke poblazliwie patrzał na panate ale i tak nasi sami sobie winni nie martwcie sie w przyszłym roku Zagłębie wchodzi do 1 ligi zdobywa mistrza i za 2 lata mamy LM :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twierdzenie, ze Polacy to malkontenci nie jest jednak stereotypem :blink: Majdan źle grał? Powaliło Was? W przypadku dwoch bramek nie mial absolutnie nic do powiedzenia, w przypadku jednej podjał błedną decyzje (ale to stało sie jasne dopiero PO FAKCIE), tylko w przypadku ostatniego gola popełnił błąd. Ale juz tego, ze wybronił kilka stuprocentowych sytuacji grekow to nikt nie pamieta. Za przegrana nie nalezy winic Majdana, ze puscil 4 bramki, tylko napastnikow, ze strzelili tylko jedna (mimo wielu sytuacji).

Edytowane przez und3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto tu obwinia tylko Majdana ? :o lol chyba nie czytasz dokładnie postów :/ I bym z Tobą polemizował czy winę ponosił tylko w przypadku ostatniej barmki ( a przynajmniej współwinowajcą ), i zapewniam Cie, że nie tylko ja bym z Tobą tak polemizował. Nie będziemy się kłócić bo to nie ma sensu. Swoją wypowiedź napisałem wcześniej, o reprezentacji bym mógł 10 stron A4 napisać :=).

 

P.S. Ooops We fuck*d up again!.

 

pozdro.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Majdana, to zeby nie dogrywka to byłby pewnie bohaterem Wisły, bo to co on pokazal w dogrywce to porażka... ta czwarta bramka to bedzie mu sie nocami sniła... dostać tak piłke za kołnierz to trzeba sie naprawde starać... No i zeby nie Cantoro to by była owiele wyzsza porażka.

Zieńczuk - :| - W pierwszej akcji to nie miał zabardzo szans na normalne oddanie strzału, ale w drugiej i trzeciej to wszystko na siłe... zamiast lekko podbić piłke na długi słupek, to napierdziela z całej siły w środek, w tej trzeciej akcji zrozumiał chyba ze w środek nie ma sensu strzelać i przestrzelił obok słupka... No i czasami myślałem ze on gra w napadzie...

Jego zmiennik Paulista według mnie zagrał baardzo dobrze... widziałem go wszedzie, w obronie i ataku... cały czas sie wracał... a jak była nasza kontra to albo sam wyprowadzał piłke albo szukał miejsca...

Frankowski - Jak w pierwszej połowie był widoczny, tak w drugiej i w dogrywce wcale... może przez to ze obroncy szczegolnie na niego uwazali...

 

Ogólnie to stałe fragmenty gry zaprzepaściły Wiśle gre w LM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie...[z une3r`em] gdyby nie Majdan juz po pierwszej polowie pozegnalibysmy sie z LM! A tak przynajmniej nadzieje były...

 

Trzeba scieezke dzwiekowa z tego meczyka wziac, i wyciac komentarze Gmocha. Sa przekomiczne... Najlepsze gdy nadawali, jeden glosniej od drugiego <lol>

Edytowane przez xpektor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś czułem . . .

 

Byłem dziś pod "Profesem", żeby nadać kupon za 50 zł na wygraną Wisły, ale coś się stało i w końcu kuponu nie zapodałem . . . ehe :? Przynajmniej kasę zaoszczędziłem.

Edytowane przez PartyBOY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto tu obwinia tylko Majdana ? :o lol chyba nie czytasz dokładnie postów :/ I bym z Tobą polemizował czy winę ponosił tylko w przypadku ostatniej barmki ( a przynajmniej współwinowajcą ), i zapewniam Cie, że nie tylko ja bym z Tobą tak polemizował. Nie będziemy się kłócić bo to nie ma sensu. Swoją wypowiedź napisałem wcześniej, o reprezentacji bym mógł 10 stron A4 napisać :=).

 

P.S. Ooops We fuck*d up again!.

 

pozdro.

1610259[/snapback]

Moja wypowiedź nie była skierowana do Ciebie.

 

gwoli scisłosci to nasi napastnicy nie strzelili bramki ...

Fakt:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majdan źle grał? Powaliło Was? ... Za przegrana nie nalezy winic Majdana ...

1610238[/snapback]

 

Moja wypowiedź nie była skierowana do Ciebie.

1610276[/snapback]

Jakby nie było to odebrałem też jako pytanie do mnie. A poza tym odnośiłem się do wszystkich postów wcześniejszych, nie tylko mojego, że nikt nie obwniał tylko majdana za przegraną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...