Skocz do zawartości
und3r

I Po Meczu

Rekomendowane odpowiedzi

Mowicie ze gdyby nie Majdan to by wiecej bylo, ale jakos bramkarz Grekow tez bronil niezle pilki, a gdyby nie obroncy to by jeszcze pare wpadlo. Majdan w ogole nie umie grac na przedpolu, jest cholernie niezdecydowany, bramkarz z jego doswiadczeniem powinien wiedziec ze sie wybija pilke albo na bok albo nad poprzeczka, a nie przed siebie, z drugiej strony pogratlulowac obroncom ktorzy nie pilnowali Oliego. Zienczuk to se podawal do bramkarza chyba, bo inaczej wyjasnic tego sie nie da. Wisla 3 bramki stracila po stalych fragmentach, tak samo jak jedna w 1 meczu, a wczesniej 2 z groclinem, to tez powinno dawac do myslenia. Penksa i Kuzba to nie wiem po co w Wisle. Zwlaszcza Penksa ktory juz w ktoryms meczu z kolei wchodzi i nie robi nic, aczkolwiek bramke imo zdobyl prawidlowo, ja tam sie nic dopatrzec nie moglem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buahaha, dobrze ze mnie to wali bo chyba bym podcial zyly calej rodzinie i na koniec sobie - I TO WZDLUZ.

Boze co za druzyna.

Ciekawe czy dostali cos za to poddanie sie.

A ten komentarz Gmocha, jaki to jest patalach !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawde przez pierwszych 20 minut gry, bylem pewny, ze wisla wygra, ladnie grala caly czas przy bramce tamtych. Ale juz w drugiej polowie to byla masakra, w ogole bramka olisadebe :| Majdan piastkuje pilke strzelona z faulu, a nasz obronca patrzy jak ona spada i nic nie robi patrzy jak taka cotka maryska, a Olisadebe wkracza do akcji i z glowki wali, normalnie myslalem, ze TV przez okno wywale :angry: Po wyniku 3:1, wylaczylem TV, i poszedlem spac...

 

Tragedia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki był waszym zdaniem najlepszy tekst naszych wspaniałych komentatorów, bo już sam nie wiem który z poniższych wybrać:

-"jak to się mówi - obrabiał Bekasowi dół"

-"graja na dopalaczach, na podswiadomosci.... walczak jest, walczak z niego"

-"wystarczy jedna głupia bramka by ustawić mecz"

-"nie strać synu!!!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh co tu dużo mówic. Juz w sumie powinienem sie przyzwyczaić że Polacy w takich momentach dają tyłka. Przykre jest to, że nasza eksportowa brygada nie potrafi postawic kropki nad i i frajerzy sie z, nie ukrywajmy tego, europejskim średniakiem. Jeszcze raz podkreślę, że ambicji w meczu wiekszości nie odmawiam (jednym z wyjatków jest dla mnie Uche - co z tego że ma pokretło w nodze i szybkość skoro zawsze zapuszczał korzenie z przodu po akcji i nie wracał się - nie chce sie grać to banany prostować).

Co do Majdana co z tego ze wyłapał pare piłek skoro takiego motyla na koniec wpuscił. Argument że moglismy przegrac więcej gdyby nie Majdan jest BEZ SENSU. Co za róznica w tej sytuacji czy byłoby 4:1 czy 8:1 ??? I te jego wyjścia do wrzutek - sam robi najwięcej zamieszania rozmyślając się w połowie wyjscia do dosrodkowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki był waszym zdaniem najlepszy tekst naszych wspaniałych komentatorów, bo już sam nie wiem który z poniższych wybrać:

-"jak to się mówi - obrabiał Bekasowi dół"

-"graja na dopalaczach, na podswiadomosci.... walczak jest, walczak z niego"

-"wystarczy jedna głupia bramka by ustawić mecz"

-"nie strać synu!!!"

1610457[/snapback]

Hahaha, wlasnie o tym mowie.

Ten koles jest przegigant.

"Trzymaj pilke, trzymaj, aaaj nie mozna tak grac"

"Przepuscil ta pilke piekna bo szczesliwa" - lub cos podobnego, nie pamietam slow ale sens mniej wiecej ten.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buahaha, dobrze ze mnie to wali bo chyba bym podcial zyly calej rodzinie i na koniec sobie - I TO WZDLUZ.

Boze co za druzyna.

Ciekawe czy dostali cos za to poddanie sie.

A ten komentarz Gmocha, jaki to jest patalach !

1610447[/snapback]

Gmoch jest swietnym fachowcem i ma duza wiedze na temat pilki. To ze nie umie jej przekazac i odpowiednio dobrac slowa to jest imo plus bo moze ubarwic transmisje i poprawic humor ogladajacym naszych pilkarzykow. Ciekawe jak Ty bys mowil po polsku mieszkajac i pracujac tyle lat za granica? Tak sie sklada ze w Grecji Gmoch jest bardzo szanowany i rozpoznawany o czym swiadczy chocby to, ze operator zwrocil na niego uwage podczas meczu. Oczywiscie w Polsce tacy "fachowcy" jak Ty wysmiewaja sie z niego, ale popatrz sobie najpierw na jego osiagniecia, a potem nazywaj kogos patalachem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czym tu sie podniecac?

Wygral lepszy i taka jest prawda.

W sporcie sie liczy sila walki, a te patafiany co wczoraj skakaly na boisku dla kilku $ tego nie posiadaja.

Niestety jest to straszna choroba naszych gier zespolowych

Jak przegrywaja od poczatku to sie nie podniosa aby zwyciezyc tylko spuszcza glowy i udaja ze cos robia. Szkoda ze bez wiary.

Znowu jak wygrywaja to sobie odpuszczaja bo "maja juz wygrany mecz w kieszeni"

 

Nie bede wspominal o wyszkoleniu technicznym bo tutaj nie ma o czym gadac.

Kazdy ma wycwiczone kilka sztuczek i ot co.

Ale kiedy idzie udezyc z pierwszej pilki to juz dramat, trzeba zawsze na prawa noge sie przerzucic.

 

Moim zdaniem dobrze ze teraz odpadli bo pozniej by bardziej bolalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest mi po prostu przykro. Według mnie Wisła absolutnie nie zasłuzyła na tak wysoką porażkę. Majdan w zasadzie obronił to co mógł....oprócz ostatniej bramki. Chwila zawachania i koniec. Zieńczuk? Zdecydowanie nie był to jego mecz. Po prostu zabrakło mu "szczęścia dnia". Bardzo pozytywne wrażenie zrobił na mnie Paulista ( czy jak mu tam:)). Szybki, przebojowy, z ciągiem na bramkę. Szkoda, ze tak późno wszedł. Zdecydowanie zawiódł Uche. Nie wiem gdzie zginął ten niewątpliwie nietuzinkowy gracz. Zupełnie w tym sezonie nie przypomina siebie samego sprzed kilku lat. Żal mi strasznie Cantoro, biegał, walczył, starał się za dwóch, ale w decydujących chwilach zasapał w kryciu co zatarło całe pozytywne wrażenie na temat jego dotychczasowej gry. Kłos dobrze by było gdyby siedział na ławie tego dnia - jedyne co robił to słał piłkę na aut. Czemu nie dano szansy Błaszczykowskiemu? Tak kapitalne spotkanie w Krakowie rozegrał.... Widac , ze chłopak ma diabła w oczach i potrafi gryźć trawę.

Nie ma co winic Frankowskiego czy Brożka, po prostu byli doskonale kryci i nic konstruktywnego zrobic nie mogli. Może gdyby był Żurawski, grający jako ofensywny pomocnik.....Jak dla mnie ten mecz był na wynik 1:1. Grecy mieli jednak kupę szczęscia, bo grą wcale nie zasłuzyli na awans. Taka jest jednak piłka i co tu zrobić. Może za rok....?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie dano szansy Błaszczykowskiemu? Tak kapitalne spotkanie w Krakowie rozegrał....

1610829[/snapback]

Błaszczykowski przeciez ma złamaną nogę (ogólnie ujmując bo chodzi o kość śródstopia). Ale mógłby grac w końcu w Krakowie z tym złamaniem grał przez 70 minut...

Ogólnie zgadzam sie z Tobą Hanu tylko, że dla mnie Wisła przegrała zasłużenie i była zdecydowanie gorsza druzyną. Niestety tak jest ale w piłce lepszy jest ten kto strzeli więcej bramek a 1:4 w plecy to nie przypadek.

Żal tyłek ściska ale za krótcy jesteśmy na ligę mistrzów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

majdan nawalil przy 2 (jak sie wybija to gdzies na boki lub na rog a nie do gory) i 4 (tu to ewidentnie dal ciala) bramce. z tych co weszli to kuzba gral beznadziejnie pozostali cos wniesli do gry (paulista byl wszedzie, a penksa mial kilka strzalow i "gola"). bardzo dobry mecz zagral sobolewski ze swoja fantastyczna bramka ale majac kartke mogl nie faulowac.

na kazdy 1 strzal wisly grecy oddawali 3. jak sie mysli o strzelaniu bramek to trzeba strzelac, a nie czekac az obronca sie nie bedzie chcialo kryc i bedzie sie sam na sam z bramka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Engel juz raz pokazal, ze potrafi dobrze trenowac, (MŚ - reprezentacja Poslki) ale czy to byla jego zasluga, czy tez druzyny? No wlasnie i co doprowadzil nas do MŚ, a jak sie dalej nie udalo to go wykopali :huh:

Ale niestety wczoraj sie nie popisal, ale za to bardzo i sie podobala gra Majdana, moim zdaniem najwiecej robil...

 

Z reszta tak jak Polska jest skorumpowana, tak sam zaczyna byc sport, sprzedawane mecze, machloje w PZPN, w PZP, tragedia...

Edytowane przez M@Ly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagłębie wchodzi do 1 ligi zdobywa  mistrza i za 2 lata mamy LM  :twisted:

1610235[/snapback]

O właśnie zgadzam się całkowicie :). Zagłębie Sosnowiec... Jeden klub łączy nas, nasza miłość, nasza duma wiara co przetrwała w nas. OooO Sosnowiec Zagłębie było jest i będzie na zawsze Zagłębie :)

 

A co do samego meczu... szkoda gadać, gdyby nie Majdan, przegralibyśmy wyżej.

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak slysze take cos to mnie na wymoty bierze. Glupie, idiotyczne przyslowie  :mur:

1610941[/snapback]

 

A mnie bierze na wymioty jak sie tlumaczy druzyne ktora dala ciala.

Nie strzelaja nie wygraja. A jak jeszcze do wszystkiego obrona spi to nie wiem jaki sens aby gdzies dalej reprezentowali polska pilke. U siebie zagrali ladny mecz a tutaj 20min. Wiec o co bijesz??

 

To jest sport i tu licza sie umiejetnosci i kondycja a nie szczescie i slogany reklamowe "Wisla w LM". Zeby tam sie dostac to trzeba chciec i umiec wygrywac.

 

Przepraszam ale taka prawda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...