Skocz do zawartości
und3r

I Po Meczu

Rekomendowane odpowiedzi

To jest sport i tu licza sie umiejetnosci i kondycja a nie szczescie i slogany reklamowe "Wisla w LM".

 

Przepraszam ale taka prawda

1611026[/snapback]

to moze mi powiesz ze to zielone cos nie mialo wczoraj szczescia ? Na pewno wiecej szczescia niz rozumu i umiejetnosci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to moze mi powiesz ze to zielone cos nie mialo wczoraj szczescia ? Na pewno wiecej szczescia niz rozumu i umiejetnosci...

1611361[/snapback]

Szczesliwie wygrywa sie roznica jednej bramki, a nie trzema... ;] Miec taka szanse i sobie ja wydrzec to juz naprawde jest sztuka. Nie dosc ze dobre losowanie to jeszcze spora zaliczka z pierwszego meczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://sport.onet.pl/1155107,wiadomosci.html

 

He he jak to w Polsce a za rok będzie narzekanie, że znowu awans uciekł sprzed nosa bo słaby skład jest ( o ile będzie mistrzostwo). Wszystko sie kręci wokół pieniędzy, ktoś sie pokazał i trzaba go sprzedać jak jest okazja. Może się mylę ale chyba lepiej byłoby wzmocnic druzynę, przytrzymac zawodników i budować zespól grający w pucharach co roku. To by były dopiero pieniądze.

A swoja drogą to świetne druzyny wybrali sobie piłkarze wisły na przeprowadzkę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm musze dodac swoje 3grosze :P

a ja bym nie obstawil Majdana jako bohatera meczu bo nie dosc ze chyba dwa gole byly jego to na przedpolu gra poprostu jak....... CiP* jak mlodzik. Zauwazcie ze on prawie zawsze jak wychodzi do pilki to zatrzymuje sie w polowie i nie wie co ma zrobic goli byloby duzow wiecej jakby obrona tego nie wybijala ! albo ledwo co piastkuje te pilki, porazka. Tak chwalicie te jego wyczyny, TO ze Gmoch wychwalal je jakby Majdan byl bogiem wcale nie znaczy ze byl super. Te strzaly ktore bronil byly takie ze karzdy zawodowy bramkarz by obronil bo sooory strzal chodzby nie wiem jak silny z przed pola karnego pod nogi bramkarza to raczej nie powinien byc problem(a gmoch ze szpakowskim szaleli jakby obronil czubkami palcow strzal w samo okienko), albo podskoczyc tak zeby wybic pilke za bramke jedna reka.... )

 

BTW jak Janas postawi na Dudka mimo to ze leczyl kontuzje i caly czas grzeje lawe bedzie to "lekka przesada" i moze sie zle skonczyc....

Edytowane przez ???????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Komentator rulez! Najlepsze texty byly, jak to po zlapaniu pilki przez majdana (nawet takiej szmaty), komentator mowil: dobra interwencja bramkaza.

no super interwencja, ale 4 bramki wpuscil (smiech na sali)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...