Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rób z siebie .... .

Fajnie że masz nowy dysk, chyba o to Ci się rozchodziło  :mur:

1610840[/snapback]

Pytanie co oznacza ta data jest poważne. W zeszłym roku kupiłem w podrzędnym sklepiku komputerowym cały zestaw komputerowy i po jakimś czasie zorientowałem się, że sprzedawca mnie oszukał w kwestii dysku, nie dość że wsadził mi dysk z 2MB cache, zamiast 8MB (a za taki zapłaciłem), to jeszcze okazało się, że dysk miał w dniu zakupu ponad 2 lata, a miał być nowy. O bad sectorach nie wspomnę. Jak zaniosłem mu ten dysk to się tłumaczył, że to przez pomyłkę dostełem 2MB, a na to że dysk miał ponad 2 lata (strona producenta i nr seryjny) w dniu zakupu, już nic nie umiał odpowiedzieć. Sprzęt najprawdopodobniej z przemytu. Przez takiego frajera już żaden mały sklep na mnie nie zarobi. Tego samsunga kupiłem zaś w Proline w Katowicach i nie mam do niego żadnych zastrzeżeń, interesuje mnie tylko czy to data produkcji widnieje w tym prostokąciku.

 

Rada dla wszystkich -> nie twierdze, że wszystkie małe sklepy oszukują w ten sposób swoich klientów, ale kupując sprzęt w małym sklepiku, sprawdzajcie go 7 razy, żeby potem nie było niemiłych niespodzianek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...