Jump to content

Recommended Posts

Nie rób z siebie .... .

Fajnie że masz nowy dysk, chyba o to Ci się rozchodziło  :mur:

1610840[/snapback]

Pytanie co oznacza ta data jest poważne. W zeszłym roku kupiłem w podrzędnym sklepiku komputerowym cały zestaw komputerowy i po jakimś czasie zorientowałem się, że sprzedawca mnie oszukał w kwestii dysku, nie dość że wsadził mi dysk z 2MB cache, zamiast 8MB (a za taki zapłaciłem), to jeszcze okazało się, że dysk miał w dniu zakupu ponad 2 lata, a miał być nowy. O bad sectorach nie wspomnę. Jak zaniosłem mu ten dysk to się tłumaczył, że to przez pomyłkę dostełem 2MB, a na to że dysk miał ponad 2 lata (strona producenta i nr seryjny) w dniu zakupu, już nic nie umiał odpowiedzieć. Sprzęt najprawdopodobniej z przemytu. Przez takiego frajera już żaden mały sklep na mnie nie zarobi. Tego samsunga kupiłem zaś w Proline w Katowicach i nie mam do niego żadnych zastrzeżeń, interesuje mnie tylko czy to data produkcji widnieje w tym prostokąciku.

 

Rada dla wszystkich -> nie twierdze, że wszystkie małe sklepy oszukują w ten sposób swoich klientów, ale kupując sprzęt w małym sklepiku, sprawdzajcie go 7 razy, żeby potem nie było niemiłych niespodzianek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


Aktualności

Artykuły×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.