Skocz do zawartości
vad

Zwis Kompa Przy Odtwarzaniu Video :(

Rekomendowane odpowiedzi

Od dwóch dni gdy próbuję odtworzyć jakikolwiek film, odtwarzasz się muli, nic nie uruchamia, muli do tego stopnia ze nawet kursor zaczyna przycinac, tak samo mam podczac logowania sie do windowsa- proces CTEaxSpl.exe zabiera 100% procka i strasznie przymula dopoki go nie wylacze, mam winde XP. Czy ktoś domyśla się co to może być i co mam zrobić

Skanowałem antywirami kompa, zgrałem nowe kodeki i sterowniki + directX.

Mam gf 6600GT jesli to ma znaczenie..

Help :(

ps: gry chodzą bez zarzutów, tak sie dzieje tylko z wmp, realplaeyerem, best playerem, a quick time daje znac ze moge doswiadczyc jakichs problemów podczas otwarzania. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

1610267[/snapback]

Miałem podobny problem. Przy uruchamianiu filmu wyskakiwał mi błąd explorera i za każdym razem go wywalało.

 

A więc...

 

1. Wywal wszystkie kodeki jakie masz a w szczególności Codec Pakcki.

2. Ściągnij ffdshow

3. i tyle :D

 

mi pomogło :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety, nic z tego:/ znalazlem na dysku ten plik CTEaxSpl.exe i go wywaliliem- byl w katalogu creative a ja mam soundblastera. Juz ne ma problemu z muleniem na starcie systemu, ale dalej nie działa odtwarzanie plików :/ Niech ktoś coś podpowie proszee :) Format odpada :/

 

edit: tzn bylo tego tam troche ale malo z tych co znalem nazwy:)

Edytowane przez vad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety, nic z tego:/ znalazlem na dysku ten plik CTEaxSpl.exe i go wywaliliem- byl w katalogu creative a ja mam soundblastera. Juz ne ma problemu z muleniem na starcie systemu, ale dalej nie działa odtwarzanie plików :/ Niech ktoś coś podpowie proszee :) Format odpada :/

 

edit: tzn bylo tego tam troche ale malo z tych co znalem nazwy:)

1610354[/snapback]

A próbowałeś zainstalować ffdshow ?? Może obejdzie się bez usuwania tych kodeków...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mówilem że zeskanował kompa dwoma antywirami i nic :/ jak myslicie, usuniecie sterowdo karty graficznej, nastepnie reinstalka directa+stery +wgranie kodeków może coś pomóc? własciwie to sie zaczelo dziac po zainstalowaniu bf2- wgralem najnowsze stery wtedy i direcX :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem ostatnio identyczna sytuacje (gf fx 5600). Instalowalem i wywalalem wszystkie kodeki/playery chyba z 10 razy az mi wpadlo do glowy ze to moze byc wina najnowszych sterow nvidii. I byla :) wrocilem do 71.81

Edytowane przez tek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...