Jump to content
Drunk_ZoZol

Co Jeść Gdy Nie Można Jeść? :d ;]

Recommended Posts

No właśnie, mam taki mały problem, przez tydzień musze być na miksie(miksowanych potrawach[nie mogę gryźć ich]) i pytanie, znacie może coś takiego, byle dobrego co by można było pić? ;] ale tyk by zaspokajało głód, jedyne co ostatnio jadłem z normalnych potraw(oile frytki można do takich zaliczyć) to frytki ;] ;] ;] a z tego że mogę gryźć tylko prawą stroną to mogłem je wszamać. To jak, macie jakieś dobre przepisy na miksy? Oczywiście mówie z góry że zupki odpadają, nie lubie ;], a takie coś dobrego, np. ostatnio piłem/jadłem mięso drobno pokrojone ze zgniecionymi ziemniakami ;] No dobra, to zapodajcie jakieś przepisy bo na mleku mogę Ciągnąć ale bez przesady :/ :mellow:

Edited by Drunk_ZoZol

oj ta receptura spooro kosztuje :P

w rondlu rozgrzewasz oliwe z oliwek, wsypujesz duzo mielonej papryki slodkiej, trzymasz z 5 sekund, na to cieniutko poszatkowana cebulka, podsmazasz na tym, wrzucasz pomidory pokrojone bez skorki i sporo fasoli czerwonej z puszki, dusisz z pol godziny az bardzo zgestnieje, w miedzy czasie robisz standartowy bulionik z warzyw (mozesz dorzucic kostke), gdy papka wystygnie, miksujesz ja na jednolita mase, dolewasz do niej bulion i gotujesz przez ~10 minut, i przyprawiasz tym czym lubisz (ja uzywam bazylii swiezej, oregano, duzo czosnku i tabasco - sol jest oczywista); najlepiej smakuje z grzankami, ale Ty chyba ich nie mozesz...

dostane cos za przepis? :)

nie mogą też być ostre, ani kwaśne, mogą być słodkie itp. ale nie lubie słodkich więc mogą być ostre ;] byle nie kwaśne i nie tak ostre jak cholera tylko ostre jak ostre, byle można było zjeść normalnie, a zupki chińskie chyba są zbyt ostre (nie że nie lubie, uwielbiam ostre, pikantne, tylko że szwy mogą sie wcześniej rozpuścić[bo są rozpuszczalne]) ;] ale lukne sobie zupki chińskie jutro w geancie ;]

wodą sie nie najjem... :/ Voteban ;]

1614603[/snapback]

Źle rozumiesz, właśnie ze się najesz ile razy byłę głodny i nic nie było do żarcia to piłem wode wystarczyło 2 lub 3 szklanki i nie chciało mi się jeśćteraz wiesz o co mi chodzi :wink:

znaczy wiesz, ty po prostu sie eee... upiłeś ;] i nie czułeś potrzeby picia, a nie jedzenia, ja jak tak kiedyś zrobiłem to brzuch mnie bolał :/ ;]

No dobra, teraz wypiłem sobie jogurt pitny danone lol, na opakowaniu napisane 1.99 a cena na wieczku 2.00 :o normalnie chamstwo ;] czego to człowiek w polsce nie zrobi by zarobić pare groszy? ;( ;]

Edited by Drunk_ZoZol

kumpel tak na rowerze wypier.... tez miał dwoje ust :D fajnie to wygladało jak wstał i mówił :lol: 'chłopaki spoko nic mi nie jest' teraz jeździ juz w kasku z ochroną na szczęki :D

Edited by slavOK

oj ta receptura spooro kosztuje :P

w rondlu rozgrzewasz oliwe z oliwek, wsypujesz duzo mielonej papryki slodkiej, trzymasz z 5 sekund, na to cieniutko poszatkowana cebulka, podsmazasz na tym, wrzucasz pomidory pokrojone bez skorki i sporo fasoli czerwonej z puszki, dusisz z pol godziny az bardzo zgestnieje, w miedzy czasie robisz standartowy bulionik z warzyw (mozesz dorzucic kostke), gdy papka wystygnie, miksujesz ja na jednolita mase, dolewasz do niej bulion i gotujesz przez ~10 minut, i przyprawiasz tym czym lubisz (ja uzywam bazylii swiezej, oregano, duzo czosnku i tabasco - sol jest oczywista); najlepiej smakuje z grzankami, ale Ty chyba ich nie mozesz...

dostane cos za przepis? :)

1613763[/snapback]

Główna nagroda to talon na cegłę i balon ;]]]

Masz jakieś konkretniejsze proporcję? Bo chyba zaeksperymentuję.

Ostatnio burito pichciłem :>