Skocz do zawartości
Gość Aaronik

2 Modemy Do Neo I....?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Aaronik

Mam do was pytanko...czy istnieje jakies urzadzenie, za pomoca ktorego moglbym "rozdzielic" sygnaly na dwa modemy do neo ? bo mam dwa modemy jeden sagema drugi thompsona i oba sa "przelaczane" w zaleznosci od tego komu w domu jest potrzebny net za pomoca: odlacz kabel telefoniczny - podlacz kabel telefoniczny... i juz mnie to ciut wkurza :P bo troszke wygodnicki jestem :P i wolalbym by mogly chodzic oba kompy wlaczone do neo bez problemow...a przez siec tez mi sie nie usmiecha bo wtedy oba kompy musza byc wlaczone;/ czy mozna to zrobic tanszym kosztem niz kupowac router i takie tam duperele ?czekam na jakies sugestie bardziej zorientowanych ludzi niz ja :)))bede bardzo wdzieczny za pomoc :)hmm... dobrze by;loby by zrobic to jak najmniejszym kosztem :)pozdrowka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanko...czy istnieje jakies urzadzenie, za pomoca ktorego moglbym "rozdzielic" sygnaly na dwa modemy do neo ? bo mam dwa modemy jeden sagema drugi thompsona i oba sa "przelaczane" w zaleznosci od tego komu w domu jest potrzebny net za pomoca: odlacz kabel telefoniczny - podlacz kabel telefoniczny... i juz mnie to ciut wkurza :P bo troszke wygodnicki jestem :P i wolalbym by mogly chodzic oba kompy wlaczone do neo bez problemow...a przez siec tez mi sie nie usmiecha bo wtedy oba kompy musza byc wlaczone;/  czy mozna to zrobic tanszym kosztem niz kupowac router i takie tam duperele ?czekam na jakies sugestie bardziej zorientowanych ludzi niz ja :)))bede bardzo wdzieczny za pomoc :)hmm... dobrze by;loby by zrobic to jak najmniejszym kosztem :)pozdrowka :)

1614844[/snapback]

Nie ma takiego urzadzenia, a to czego potrzebujesz to sprzetowy router z obsluga modemu USB i dwie karty sieciowe :), troche droga impreza wyjdzie ale swiety spokoj raz na zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...