Skocz do zawartości
Ne00n

Chieftec Model Lbx-03b-b-b

Rekomendowane odpowiedzi

No chyba ze jeszcze nie skonczyles :) w takim razie czekam na efekty :) bo z ta klapka w innym koloze to nie wyglada za ciekawie :)

Jeżeli chodzi o Cooler Master Centurion 531 to dla mnie jest za mały, wyraznie widac ze ma duzo mniej miejsca i jest zrobiony z gorszych materiałów, wydaje mi sie ze moglbys miec problem z załozeniem chlodzenia w tej obudowie skoro masz zalmana...ale moge sie oczywiscie mylic. Ja nie polecam tej obudowy

Edytowane przez Ne00n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o obudowie 1665656[/snapback]

Podobna bardzo do Chiefteca :blink:

Sanki na cdrom i flopa takie jak w Chieftecu, front tez trochę podobny :mur:

Duży minus dla Spire dlatego że jest miejsce tylko na 2x80 :sad: z tego co widzę

Ciekawe jak z wykonaniem ? :unsure:

Ale ja i tak bym wzioł LBXa :D Spire to Spire :lol2:

 

P.S.

Chyba ze masz więcej kasy to wtedy TO:wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wnęke w biurku dla której LBX jest za wysoki i za głęboki... a Spire by się zmieściło.  :-|

Ma miejsce na 2 wiatraki (podobno w komplecie) wydmuciach!ące i jeden zasysający.

 

A 1665772[/snapback]

W 4Speed jest zupełnie inny opis <_<

Tam piszą że jest miejsce na 4X80 i 1X120 :unsure:

Ale i tak bym jej nie kupił, jakas taka dziwna jest :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 4speed nie wiedzą co piszą, a zdjęcie tyłu przedstawia zupełnie inną obudowę :lol:

Ponieważ u nich na stanie obudowy brak, informacji zweryfikować i tak nie można. Jednak widać, że miejsca na tyle wiatraków nie ma. <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym sklepie który podał piotraspoz nie jest wcale tak tanio :) ja kupilem swoja za 240 zł w sklepie, jedyny warunek to mieszkać w szczecinie :)

1672754[/snapback]

Wiesz ja w tym sklepie za swoją dałem 245 złociszy :) (ceny się wachają) :cry: było to w czerwcu, ale zawsze można się potargować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pytanko o LBX-03SL-SL-SL:

 

W Angela.pl jest za 233zl, na zdjeciu ma w lweym panelu tylko jedno miejsce na wiatrak, ale w opisie juz ma taki sam zestaw jak 03b-b-b. Ktos mi moze powiedziec, ktora wersja jest prawidlowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pytanko o LBX-03SL-SL-SL:

 

W Angela.pl jest za 233zl, na zdjeciu ma w lweym panelu tylko jedno miejsce na wiatrak, ale w opisie juz ma taki sam zestaw jak 03b-b-b. Ktos mi moze powiedziec, ktora wersja jest prawidlowa?

1674542[/snapback]

Pewnie stare zdjęcie mają :D

Dołączona grafika

Najlepiej napisz do Angeli <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostalem obudowe (jak w temacie). Jestem w szoku! Po prostu jestem rzucony na kolana przemysleniem konstrukcji i solidnoscia wykonania calosci! Naprade bede polecal ja kazdemu.

 

Pozdrawiam

Takie same były moje odczucia jak paczuszke w domu otworzyłem. Budy zajefajna, nie ma co gadać wiecej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehh - o cyrkulacje powietrza sie nie martw. Jak zobaczysz LBXa to zrocumiesz co mam na mysli. Buda jest SUPER pod kazdym wzgledem i nie ma sie co rozpisywac. Jedno co, to myslalem ze czern to czern (jak podaja w opisach w sklepach internetowych), a ta obudowa jest grafitowa. O ile kieszen na HDD mozna znalezc w kolorze grafitowym o tyle FDD/napedy 5,25" juz nie...

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też byłem zaskoczony tą obudową jak otworzyłem pudło , na zdjęciu wyglada na średnią bude(tzn chodzi o wymiary) , ale jak zobaczyłem na oczy i ile miejsca w środku to byłem zaskoczony ja osobiście dałem za bude 250zł

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehh - o cyrkulacje powietrza sie nie martw. Jak zobaczysz LBXa to zrocumiesz co mam na mysli. Buda jest SUPER pod kazdym wzgledem i nie ma sie co rozpisywac. Jedno co, to myslalem ze czern to czern (jak podaja w opisach w sklepach internetowych), a ta obudowa jest grafitowa. O ile kieszen na HDD mozna znalezc w kolorze grafitowym o tyle FDD/napedy 5,25" juz nie...

 

Pozdrawiam

1678411[/snapback]

 

ja też byłem zaskoczony tą obudową jak otworzyłem pudło , na zdjęciu wyglada na średnią bude(tzn chodzi o wymiary)  , ale jak zobaczyłem na oczy i ile miejsca w środku to byłem zaskoczony  ja osobiście dałem za bude 250zł

1678427[/snapback]

 

TAK ale LBX'ów są dwa rodzaje,. .

Wersja zwykła i wersja LONG .. .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LBX jest tylko jeden!!!

L odpowiada za Long ;)

A BX jest owszem krótszy. Jeżeli nie chcesz WC to spokojnie możesz brac Mediuma, ja mam WC i jest on jak dla mnie troche przy mały (chodzi tu tylko o ilość zatok na 5,25)

Ale radze sie nie zastanawiać i brać bude.

Jeśli chodzi o kolor to to sie chyba nazywa antracyt (a nie grafit)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Jeśli chodzi o kolor to to sie chyba nazywa antracyt (a nie grafit)

1678576[/snapback]

Grafit czy antracyt - grunt ze to nie czern. Powinni to zaznaczac w opisach, bo nie kazdy ciemny kolor to czarny! mniejsza z tym - buda i tak jest mega wypas ;)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...