Skocz do zawartości
Feanor

Problem Z Haslem - Ubuntu

Rekomendowane odpowiedzi

czesc mam kolejny problem zainstalowalem wszystko dobrze mialem xp i ubuntu podczas instalki prosilo zebym wpisal pelna nazwe uzytkownika po wpisaniu chcialo nazwe uzytkownika - wpisalem haslo - wpisalem potwierdzenia hasla - wpisalem ( wiem ze podczas wpisywania hasla nie pojawiaja ise zadne znaki mimo wciskania klawiatury ) biore enter a on przenoszi mnie zpowrotem do pelnej nazwy uzytkownika po powturzeniu tych czynoszci jeszcze raz ciagle przenoszi zpowrotem za kazdym razem staram sie sprawdzam czy dokladnie taki same haslo napisalem dwa razyw koncu wziolem go back i przeszedlem do kolejnego polecania wszystko poszlo ok pozniej juz po rebootcie tez prosilo o wpisanie nazwy uzytkownika i hasla zrobilem to a on znowu wracal do poczatku sprawdzalem i nic wiec przeszedlem te polecenie jeszcze raz

zainstalowalo otwiera sie ubuntu i mam okienka zeby wpisac nazwe uzytkownika biore enter on mowi ze musi byc uzytknowik wiec biore wpisuje taka nazwe jaka od poczatku wpisywalem a nastepnie haslo tez te same nic wraca ze zle haslo lub nazwa uzytkownika to znowu ten sam uzytkownik i bez hasla

enter i dalej wraca musze ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> reboot i wchodze na xp juz wczoraj tak bylo chcialem jeszcze potem sprubowac i wszedlem do ubuntu to mi kurde [ciach!]l Sync : out of range - nie wykrywa mi monitora powturzylem instalkie ten sam problem teraz wrocilem po kolejnym rebootcie na xp czuje ze znowu nie wykruje monitora ale najwyzej jeszcze raz zainstaluje ubuntu ale prosze o pomoc co do cholery zrobic zeby ubuntu sie uruchomil tego hasla nie mogie ustawic nie wiem czemu ktos pomoze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omg...malo co sie nie wywrocilem jak to przeczytalem

 

jasne ZE NIE WIDAC wpisywanego hasla, taka jest odwieczna zasada bezpieczenstwa w systemach *nix

 

co do problemu -> odpal system w trybie single user i za pomoca 'passwd' ustaw wlasciwe haslo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omg...malo co sie nie wywrocilem jak to przeczytalem

 

jasne ZE NIE WIDAC wpisywanego hasla, taka jest odwieczna zasada bezpieczenstwa w systemach *nix

 

co do problemu -> odpal system w trybie single user i za pomoca 'passwd' ustaw wlasciwe haslo

1615373[/snapback]

wiem ze widac napisalem to zebyscie nie mysleli ze poprostu wpisywalem a zdawalo mi sie ze nie pisalo a co do tego to w8 ide sprubowac

 

 

EDIT : udalo sie ale zrobilem inaczej niz mowisz poprostu zakceptowalo mi haslo podczas instalki az sam sie zdziwilem

Edytowane przez Feanor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...