Skocz do zawartości
tburdzy

Uruchamianie Pc Przy Pomocy Pocket Pc

Rekomendowane odpowiedzi

cze, mam pocket pc hp - rx 3115 i mam pytanie: czy jest mozliwosc zeby pocket pc sluzyl jako pilot dzieki ktoremu mozna by bylo wlaczyc komputer(mam obydwa urzadzenia podlaczene ze soba przy pomocy bluetooth). Uruchamiam telewizor i radio dzieki pocket pc, jeszcze tylko wiem ze da sie uruchomic komputer tylko nie wiem jak. Jak ktos mialby jakiekolwiek pomysly to prosze sie podzielic, dzieki z gory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cze, mam pocket pc hp - rx 3115 i mam pytanie: czy jest mozliwosc zeby pocket pc sluzyl jako pilot dzieki ktoremu mozna by bylo wlaczyc komputer(mam obydwa urzadzenia podlaczene ze soba przy pomocy bluetooth). Uruchamiam telewizor i radio dzieki pocket pc, jeszcze tylko wiem ze da sie uruchomic komputer tylko nie wiem jak. Jak ktos mialby jakiekolwiek pomysly to prosze sie podzielic, dzieki z gory.

1615671[/snapback]

Wlaczanie kompa na odleglosc

 

Wake On Lan - WOL (magic packet/ip/mac)

Wake On Ring - WOR (modem)

Real Time Clock Alarm - RTC

 

Budzenie ze stanu uspienia

 

dowolny wybrtany sygnal skonfigurowany w biosie (moze byc nawet port COM) :)

 

W tym wypadku dalo by sie chyba tylko przez IRDE na COMie :) bo bluetooth nie zadziala w stanie uspienia i w zadnym innym stanie. A jak ty chciales to zrobic ? moze o czyms nie wiem ?

 

Telewizor i radio maja sterowanie podczerwienia i sa w stanie StandBy , a z komputerem to nie jest juz tak kolorowo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm to moze niech zrobi tak ze przy pomocy pocketa bedzie dzwonil telefonem z BT ktory juz normalnie zadzwoni i obudzi kompa ;p

1616927[/snapback]

Ja tam jednak proponuje nie wylaczac komputera ;)

 

A tak do tematu, to RACZEJ SIE NIE DA :) (bez alpejskich kombinacji) a tego to autor topica raczej nie chce :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...