Skocz do zawartości
Majster

Voodoo 3 3500 - jak to ocenicie?

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ jestem ogólnie przyjętym lamerem z dziedziny kart graficznych, więc chciałem się dowiedzieć na jakim poziomie względem np. kart NVidii stoi Voodoo III 3500. Czy jest to coś na poziomie TNT2? Pytam, bo mam szanse zakupić tanio coś takiego z tunerem tv na pokładzie (i o ten tuner głównie chodzi).

 

P.S. To coś poszłoby do grzyba raczej do zastosowań domowych niż do namiętnego grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zyleta obraz 2D, idzie jeszcze od biedy pograc w nowe gierki (moj brat ma v3 2000 na duroni800 i 256DDR lupie w SoF'a2 w 800x600 i wsio medium) - stery juz tylko nieoficjalne :(

nie wiem jak tuner.

jak tanio to bierz - kawal solidnego sprzetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miłem Vodoo 3 2000 16 RAM powiem ci nawet nieżle przecinał ale miałem go na kompie Pentium 266 :) Ale w 3dMarku 2000 wyciągną 3500 jak na tamte czasy ? W DIABLO 2 Smigało dobrze nawet w Dungeon Sige dawało sobie rade :)

W sumie jak tanio i z tunerem to bierz

 

A tak wogóle jaką masz Karte ? Jak sobie chcesz kupic to VoDoooooooooo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra karta, choc na nowe gierki moze byc nieco zaslaba.

Kumpel jeszcze rok temu przycunal na v3000 i durniu 850 w Max Payne w 800x600 i max detale i chodzilo spoko.

Karta jest gdzies pomiedzy gf2x a gf2 mimo ze 3D Mark sadzi zupelnie inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam voodzisza 3 2000 tylko ze cholerstwo niezle sie grzeje ale gierki lazily na tym calkiem calkiem co do obrazu to potwierdzamze jest dobry a co do tunera??? nie mam pojecia

z tego co pamietam to

voodoo 3 2000 143/143

voodoo 3 3000 166/166

voodoo 3 3500 183/183

wiec 3500 nie powinien tak bardzo przycinac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

V3 3500 Tv to bylo moje marzenie jeszcze kilka latek temu.Naprawde cacy sprzecik ,nie jak te dzisiejsze masowki typu GF2MX/400/200/128bit/64bit/4MX/se/ultra.....itd :D Jak tanio to bierz i nie ma o czym mowic :) Jak ja bedziesz mial ,podziel sie wrazeniami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta jest gdzies pomiedzy gf2x a gf2 mimo ze 3D Mark sadzi zupelnie inaczej.

Mam voodoo 3 3000. Nie przesadzajmy z jej wydajnoscia. Plasuje sie mniej wiecej miedzy TNT2, a gf2mx. I bynajmniej nie chodzi o 3dmark :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem na Tomshardware, że rozdzielczość "telewizora" w tym Voodoo jest marna (320x240 czy jakoś tak). To mnie trochę zniechęca, poza tym podobno są problemy z polską fonią, ale zamiana jakiegoś DLL-a to załatwia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...