Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Moja dziewczyna posiada DVD( toshiba dvd-rom SD-M1612 ). JEj dvd nie chce czytać niektórych płyt krzycząc że płyta jest niesformatowana i nie chce jej za nic uruchomić. Mianowicie chodzi o jakis program do nauki rosyjskiego orginal kupiony w empiku?

 

Pomożecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Moja dziewczyna posiada DVD( toshiba dvd-rom SD-M1612 ). JEj dvd nie chce czytać niektórych płyt krzycząc że płyta jest niesformatowana i nie chce jej za nic uruchomić. Mianowicie chodzi o jakis program do nauki rosyjskiego orginal kupiony w empiku?

 

Pomożecie?

1615804[/snapback]

Niektore ? Zanieczyszczony naped... dalej wiesz chyba co robic :) a jak nie to szukaj, bylo 100 razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś gdzieś pisał że te całe płyty czyszczące robią więcej szkód niż pożytku. Ja tam uważam za najlepszy sposób rozkręcic i wydmuchać, ew. miękkim pędzelkiem przetrzeć. Osobiście nigdy nie miałem problemów z DVD ani CD, no ale to Plextor :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowy i szukam pomocy. Mam DVD LG GDR 81162B. Mam go od dwóch lat i mam problem z odczytem płyt DVD. Płyty CD czyta normalnie. Rozkręciłem go przeczyściłem ale nic. Da się z niego coś wycisnąć. Czasami płyty samobootowalne potrafi odczytać ale tylko za pierwszym uruchomieniem komputera. Podejżewam że coś się stało kiedy z wypożyczalni wziąłem parę DVD strasznie zajechanych. Regulowałem jedynie dwoma pokrętłami chyba do poziomowania. Chętnie bym skożystał z jakiejkolwiek podpowiedzi .....Lex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...