Skocz do zawartości
slavok

Co Do Mikrofalówy :d

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłem se wypaśną mikrofalówe z funkcją gryla i takie tam bajery :D jakie znacie potrawy ktore mozna tam przyzadzic :P moze macie jakies domowe przepisy co dobre itd... oczywiscie nie interesują mnie przepisy typu 'włóż zarówke' :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie fajne paczki z popcornem są do mikrofalówek ;] dobry i tani popcorn ;] i nic nie brudzi bo wszystko w torebce, najfajniej jest oglądać jakta torebka sie hmm... nagle pogrybia(wybucha ale sie nie rozrywa;]) hie hie ale nie patrz zbyt długo, podobno szkodliwe ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie fajne paczki z popcornem są do mikrofalówek ;] dobry i tani popcorn ;] i nic nie brudzi bo wszystko w torebce, najfajniej jest oglądać jakta torebka sie hmm... nagle pogrybia(wybucha ale sie nie rozrywa;]) hie hie ale nie patrz zbyt długo, podobno szkodliwe ;]

1618014[/snapback]

Hmmm... Nnie widziałem u mnie w city takego :D Jakaś nazwa czy firma? :> :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znaczy tego trzeba szukać na półkach z niezdrową żywnością;] możesz w jakimś spożywczym spytać o popcorn do mikro(makro;])fali niedrogie to jest, chyba 3 zł czy 2 ;] a bardzo dobre, odrazu posolone ;]

W geancie jest chyba ale nie pamiętam za bardzo gdzie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh :P są tacy co nie wiedzą ;] mój wujek miał mokre spodnie (po praniu) i chciał je szybko wysuszyć ;] zgadnij co zrobił :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spaliła?

To na ile on ją tam wstawił? mokre ubranie? :/ 8 godzin? :/

1627889[/snapback]

Ja polecam wsadzenie surowego jajka (nic przy nim nie kombinujac) do mikrofali.. Jak bylem w USA jedna Bulgarka potrafila tym wyczynem przywolac kilka wozow policyjnych i strazackich do akademika :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam juz jakis czas mirofale, jak do tej pory siakies zapiekanki haburgery itp, ale nigdy nie zrobilem sobie HOT DOG'a :D

Jako ze to danie z fast foodów bardzo mi odpowiada, postanowilem zarzucic to tez w domu. Pytanie czy parówy do hot dogow sa wczesniej gotowane? I jaka jest kolejnosc przygotowywania,czasy, ustawiona moc (wiem, to pewnie za skomplikowane nie jest) bo nigdy sie w owych fast foodach nie przygladalem ;) ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ja robie hotdoga ;]

gotuje parufke, a w starym niemieckim opiekaczu piecze sie bulka, potem jak parowka i bulka sa gotowe to wyjmuje ta bulka, wkladam w nia parowke, leje litry keczupu :D

mniam... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...