Skocz do zawartości
slavok

Co Do Mikrofalówy :d

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w mikrofali robie sobie piane do kapieli czy;li wrzucam mydło i ono zaczyna sie pienic pozniej do wanny i juz :)

 

Chlorek żelazowy do wytrwaniania płytek drukowanych też podgrzewam i proch czarny po zarobieniu go na mokro.

Moja mikrofala ma przewalone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ghost_dog

ja bardzo lubie parowy z mikrofalowy

nie polecam wkladania tam bulki. wszegolnie na dluzej. tak sie zlozylo ze niedawno wlozylem taka na chyba 5 min a akurat gralem w cmr i zapomnialem o niej. przypomnial mi smrod spalenizny ale niestety bylo juz za pozno: po otworzeniu drzwiczek buchnely kledy zoltego dymu i smierdzialo masakrycznie a srodek zmienil barwe na piekny zolty kolor. mylem ja ludwikiem, ajaxem i cifem - nic nie pomaga i przy kazdym wlaczeniu smierdzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odswiezam temat bo zakupilem sobie mikrofalowke z grillem i szukam natchnienia co można w niej spreparowac bo na razie ograniczam sie do podgrzewania. Robilem tez lasagne i tortelini specjalnie do mikroweli i powiem ze calkiem calkiem.A na grillu co? kielbaska? Podzielcie sie patentami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odswiezam temat bo zakupilem sobie mikrofalowke z grillem i szukam natchnienia co można w niej spreparowac bo na razie ograniczam sie do podgrzewania. Robilem tez lasagne i tortelini specjalnie do mikroweli i powiem ze calkiem calkiem.A na grillu co? kielbaska? Podzielcie sie patentami

Jakto co schab panierowany w jakiś sosie i później na grila. Aż mi ślinka cieknie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo plyte CD albo kulke foli aluminiowej bla bla bla. Po co nabijacie posty jak nie macie nic do przekazania :mur: jeszcze ktos was oskarzy o celowe niszczenie malego AGD

Edytowane przez Yearman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...