Skocz do zawartości
cavarr

Nhl 2006

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jeszcze nie pobrałem. Ale NHL 2005 było super. Gdy miałem często w to grałem. A może ktos ma wymagania tej gierki. bardzo bym był wdzięczny za je przedstawienie. A myśle że premiera będzie coś na Październik. POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram, czasem jak mi się nudzi :-P

jak będzie fajne to pewnie spędze z nim trochę czasu, demko już leci na hdd B)

 

update:

pograłem i muszę powiedzieć, że całkiem fajne, choć ciężko się czegoś nauczyć nowego, bo jak zawsze ea nie zawiodła i wypuściła mega okrojone demo...

czekam na patcha na zmiane rozdziały bo w 800x600 granie jakoś mi się nie widzi B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u mnie się nie daje odpalić. tzn. wgrywa się czołówka, gra muzyczka ale nic , poza ESC nie działa.

1617575[/snapback]

 

Petrumi u mnie to samo, muzyczka, tło i tylko ESC dziala nic wiecej-nie mozna nic zrobic, nie pogralem sobie i 270 mb sciagania szlag trafil

1617587[/snapback]

miałem ten sam problem, ale pochwale się i powiem, że sam go rozwiązałem :-P

wystarczy wymusić vsync z poz B) iomu sterowników i demko chodzi piknie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsze wrazenia -szybko , bardzo szybko przez co trudno kontrolować zawodników ale pewnie w fullu będą suwaki

duużo akcji ,chaos, przjeżdza się boisko w jakieś 1,5 sek

inaczej-lepiej prowadzi się krążek -prawy analog nieodpowiada już za połozenie kija tylko obroty i w polu ataku strzały -ale pewien nie jestem troche dziwnie to działa w obronie pr analog to wejścia siłowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec tak...

NHL zawsze byl dla mnie najbardziej dynamiczna gra wsrod gier wypuszczanych przez EA SPORTS. tym razem rowniez sie nie zawiodlem. Grafika jest bardziej dopieszczona, realizm tez, np przeciwnik potrafi sie zatrzymac i lekko "podqr*ic" ta niewiadoma co zrobi. krazek tez lepiej "sie porusza", czesciej chyba leci tez w gore. sa ofkors nowe ruchy i zachowania zawodnikow. nie wiem czy wczesniej sie dalo (bo nie pamietam) ale teraz mozna przy FIGHTING uzywac klawiszy (blok, uderzenie w czerep ;p ,w brzuch). jedyny minus to chyba brak PL menu ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak to było w poprzednich wersjach ale tutaj publika nawet żywo uczesniczy w wydarzeniach na tafli. Jeden przykład zwócił moją uwagę. Strzelałem z daleka, bramkarz rzucił się w jeden róg, krążek trafił w tylną bandę i odbił się z drugiej stony bramki (strzał był z kąta). Do bezpańskiej "piłki" podjechał mj zawodnik i wykorzystał fakt, że bramkarz jeszcze nie wstał. Co ciekawe na powtórce za bramki widac jak dwóch kibiców pewnie mojej drużyny wstaje (grałem na wyjeździe) i zaczyna się cieszyć z pewnego gola już w momenie dobitki !! Nie wtedy gdy krązek był już w siatce tylko wtedy , gdy wiedzieli że "setki" nie zmarnuje !!. Szok albo przypadek.

 

Jednak rzecz której mi strasznie brakuje w tej grze to force feedback dla gamepadów. Już się kiedys żaliłem na tym forum , że zachęcony recenzjami pismaków z CDA kupiłem gamepada Logi RumblePad2 z VF bo miał działać z tymi efektami w NHL 2005. Nędzy autor zapewniał , że w grze czuć każdy bodycheck itp a tak nie jest, co wyraźnie jest napisane w readme.... Ale czego te sprzedawczyki nie zrobią dla kasy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra sie calkiem milo ale wlasciwie co wiecej moze sie zmienic w nhl ? chyba juz nic ;)

nie wiem czy to jakas opcja czy co ale ubolewam nad tym ze na lodzie nie ma juz sędziego ! i przy face offach krazek tajemniczo sam nadlatuje nad kije ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gierka super

 

dwa filmiki z fajnej "interwencji" bramkarza:

 

1641897[/snapback]

buehehe nie ma to jak dostać z zaskoczenia :26:

:D

co do samego NHL'a to mnie on nie zwalił z nóg jak bramkarza :-P

przydałoby się coś nowego - taki PES na lodzie ;)

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy ktoś z was zauważył problem z ustawieniem strategii u mnie jest tak, że ustawiłem strategię ataku na defensywę obronę na broń bramki a ci frajerzy i tak mają obronę bramki gdzieś . Gram na najtrudniejszym poziomie a wyniki oscylują w granicach 8:8. Mając w bramce Luongo 96 procent umiejętności goście mu pykają bramki za każdym razem, a bramkarz kompa przy umiejętnościach 81 broni nieprawdopodobne sytuacje. Miałem kupić orginał ale jeżeli tak gra wygląda to nie kupię bo za dużo błędów jak na 100 parę zeta . Brak graczy z draftu to też porażka . Powiem że więcej się spodziewałem po tej grze ale znając EA to wiadomo, że gry to odgrzewane kotlety . Moja ocena to 3/6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak graczy z draftu to też porażka.

1652590[/snapback]

Sorry ale czego Ty oczekujesz :?: Przecież w tym roku był lock-out i liga NHL była tym samym zawieszona. Dopiero po roku (czyli teraz) wszyscy się dogadali i w końcu będą rozgrywki w tej lidze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię grać w Nhl, szczególnie jak wracam z pracy ( tam mnie wkurzają wszyscy i jak komp zaczyna oszukiwać to się denerwuję podwójnie )dopiero jak przestawiłem poziom trudności na medium ( zmieniłem też ustawienie manewrów zawodników nie na max ) i gra jest znośna . Jeśli chodzi o prawdziwą ligę to kibicuję Dallas Stars i widząc poczynania menedżera obawiam się o wyniki mojej drużyny. Widząc te wszystkie zmiany w drużynach sezon może być bardzo ciekawy i zaskakujący osłabienia drużyn z powodu pułapu płac takich jak Detroit , Colorado , NJ, na rzecz słabszych drużyn może być ciekawie . Zmiany w przepisach mają spowodować szybszą grę a co za tym idzie więcej bramek , karne po remisowej dogrywce to też emocje . Zastanawia mnie czy Polsat Sport pokaże mecze Nhl .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gierka nie jest najgorsza tylko troche kosmiczne wyniki padaja np 10-6(na pro) a strzelanei bramek jest troche schematyczne w pewnych sytuacjach. Wycofywanie bramkarza przez kompa zawsze gdy traci 2 bramki jest troche bez sensu....

 

P.S. Ktos sie uporal z tym ze gierka wychodzi do systemu gdy chce sie uruchomic mecz??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam takiego problemu, raz się zdarzyło że wyrzuciło mnie po meczu masz orginał czy pirata- dobry jest na PT . Jak wcześniej pisałem czy masz problem z ustawieniem strategii obronnej u mnie ci frajerzy ciągle zostawiają bramkarza samego nawet przy ustawieniach najbardziej defensywnych .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...