Skocz do zawartości
cavarr

Nhl 2006

Rekomendowane odpowiedzi

dlaczego nie moge ustawic w opcjach wyzszej rozdzielczosci niz 800 na 600??

Czy ta gra nie obsluguje wyzszych rozdzielczosci??

1656709[/snapback]

moze bys tak napisal z laski swojej jaka masz karte graficzna itp. pozatym gra spokojnie obsluguje wyzsze rodzialki..ehh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi w tym roku NHL wyjatkowo przypadl do gustu... Jest to jedyna gra ze stajni EA SPORTS, ktora podoba mi sie bardziej z roku na rok... nie liczac 2003:D W tej edycji najwieksze wrazenie zrobily na mnie bramki strzelane po podrzuceniu krazka... cudo. Zaznaczam, ze to chyba tylko na padzie z analogiem. Ja mam Logitech Rumble Pad2 szkoda ze nawet na ekranie jak sie laduje mecz jest on pokazany a nie mam wibracji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez gierca sie podoba, choc jest kilka wad. Ostatnim NHLem z którym miałem stycznosc troche dłuzej byla wersja 2001, z kazda kolejna konczylo sie na demie. Tym razem jest inaczej. Po prostu gra sie przyjemnie. Z minusów to FATALNE menu, myszka malo co mozna obługiwac i w ogole jest strasznie nieintuicyjne. To z 2001 było sto razy lepsze. Muzyka tez cienka (kwestia gustu), pada jak zwykle bardzo duzo goli. Choc zdarzaja sie mecze na wyzszych poziomach trudnosci konczace sie wynikami np. 1-1 i takie mecze sa najciekawsze! Bo strzelanie goli w co 2 akcji jest nudne :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja staram sie grac na medium, bo na najwyzszym razi w oczy zachowanie bramkarzy... Czegos takiego chyba nikt nie potrafi (moze Neo?). Udaje mi sie wygrywac, ale troche mi szkoda pada jak po 100% sytuacji i nawet dobitce bramkarz ma krazek w lapkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie właśnie poziom trudności jest za niski , po 12 meczach wygrywam na najwyższym średnio 3-4 bramkami :/ , chyba będe musiał sobie ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> jakąś najsłabszą drużynę w NHL bo troche zaczyna to być monotonne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż sie boje odpalać by sie nie zawieźć i nie czekać na nhl2007. Zaczynalem od nhl99 potem byl swietny nhl2000, w 2001 juz nowy engine ale tak naprawde nhl2002 jest dla mnie wzorem niedoscignionym. Po pierwsze zabawne komentarze, karty, kibice, powtorki z bodychecks/saves, mnóstwo statystyk i ładna grafika. Do dzisiaj śmigamy po LANie. W nhl2003 rozczarowanie - brak powtórek, tempy komentarz ale nie było czego żałować, 2002 dalej rządził. W 2004 coś ruszyło - tryb kariery, ale menu w IE6.0 paskudne, brak zdjec zawodnikow przy ustalaniu skladow itd... nie wiem po jaka cholere to psuli, skoro bylo ok w 2002. W 2005 także wszelkie nadzieje legły w gruzach po odpaleniu - jeszcze gorsze menu itd... Może nhl2006 mi sie spodoba i będzie super zabawa jak przed laty i po 4 latach kupie sobie znów oryginalnego nhl'a :)

.peace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisz mi poprostu kod seryjny jak możesz albo pokarz gdzie moge go znależć

1686428[/snapback]

 

ej napisz mi kod

1686430[/snapback]

 

to jak możesz to napisz mi na gg 7125564

1686435[/snapback]

Jest w tylnej czesci instrukcji , a na przyszlosc polecam przeczytac regulamin

1686422[/snapback]

Po 1 pirat po 2 postfucker.

Czytaj regulamin, albo znikaj z forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podajcie mi kod seryjny do nhl 2006 please

1686420[/snapback]

napisz mi poprostu kod seryjny jak możesz albo pokarz gdzie moge go znależć

1686428[/snapback]

ej napisz mi kod

1686430[/snapback]

to jak możesz to napisz mi na gg 7125564

1686435[/snapback]

Kolega ze stadionu XXX-lecia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!!! Chciałbym się dowiedzieć jak duże jest zainteresowanie gra NHL 2006 przez gre Online w formie EASO lub DIP. Mam zamiar utworzyc lige na stronie ESL. Link serwisu NHL na ESL to http://www.esl-europe.net/eu/nhl2006/1on1/ladder/ Jest to liga światowa grają tam osoby z całego świata. Ja mam zamiar utworzyć Lige w Polsce gdzie będą sie spotykac gracze z Polski. I dlatego musze zobaczyc jak ta gra jest popularna i ile chetnych by było. Wszelkie informacje odnośnie rejestracji dostępna jest na linku http://www.esl-europe.net/pl/faq/ Wszelki kontakt odnośnie informacji możecie dać na meila michu.88@interia.pl lubn na GG 7410342. Czekam na odpowiedzi :):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem ten sam problem, ale pochwale się i powiem, że sam go rozwiązałem  :-P

wystarczy wymusić vsync z poz B) iomu sterowników i demko chodzi piknie

1617604[/snapback]

mam ten sam problem, ale nie mam sie czym pochwalic, stad PROSBA O POMOC

 

gram w NHL od wersji 97 wiec latek sie uzbieralo, a tym razem taaaka lipa, wywala mnie do systemu w momencie 1 gwizdka; pisaliscie o funkcji "vsync on", u mnie to chyba nazywa sie "czekaj na synchronizacje pionowa" - wlaczam "zawsze wlaczony", ale nic nie pomaga, tak samo jak i inne zmiany w opcjach 3d karty;

 

Bardzo prosze o pomoc, nie zostawcie weterana NHL "na lodzie", a wlasciwie "bez lodu" :)

 

moje dane:

athlon 1Gb

384Mb RAM

asus radeon a9600se 128Mb

win98se

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest zarabista :D jedyna sportowka w ktora gram namietnie (no chyba ze Tony Hawka nazwiemy gra sportowa :P ) Najlepsza jest muzyka w menu (ah ten rock :lol2: ).

 

Mam tylko maly problem a mianowicie jak chce sobie na nim zagrac to postac mi sie caly czas jakos dziwnie kreci (tak jakbym nacisnal skill cos-tam) i nie wiem jak zrobic zeby tak nie bylo. Pada mam oryginalnego od PSX jak by cos. Za pomoc bylbym bardzo wdzieczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mistrzostwa Polski w NHL 2006

Właśnie otwieramy pierwszy polski Cup w NHL 06. Zapisy trwają do 5 grudnia. W cupie może wziąć udział 32 graczy, a zwycięzca będzie mógł nosić miano najlepszego gracza w Polsce. Cup będzie przebiegał w systemie Double Elimination co oznacza że dopiero po 2 przegranych gracz żegna się z turniejem. Rozgrywacie z danym przeciwnikiem tylko 1 mecz bez rewanżu. Każdy uczestnik musi na stronie ESL wybrać drużynę jaką zagra podczas meczu ze swoim przeciwnikiem. Natomiast co do rosterów to gramy na standardowych czyli tych które są instalowane wraz z grą. Wszystkich zapisujących się prosimy o zapoznanie się z regulaminem. Proszę także pamiętać aby po każdym meczu wrzucać screeny z wynikiem.W przypadku nie rozegrania meczy będą przyznawane Default-Win na podstawie screenów i etykiet.

FAQ http://www.esl-europe.net/pl/nhl2006/faq/

Zapisy http://www.esl-europe.net/pl/nhl2006/cups/1on1_cup/

 

Zeby sie zapisac trzeba sie zarejestrowac i wypelnic swoje konto przedewszystkim podac kanal IRC i serwer czyli kanał #esl.nhl.pl serwer queke net. Drugą rzeczą jaka trzeba dodac w zapisach to konto gry nalezy wejsc w DODAJ i zaznaczyc typ NHL 2006 matchmaker i wartosc swoj nick i jeszcze raz sie zapisac. Wszystkie pytania mozesz kierowac na stronie w Pomoc i wsparcie (jak się jush zarejestrujesz i zalogujesz). To nie jest taki byle jaki turniej, tylko robimy profesjonalne turnieje organizowane na scenie ESL. Zapraszam

 

P.S. podaj link swoim kolegom z forum kto lubi grac, nie wymagamy oryginalnej gry a czasu tesh duzo nie potrzeba, bedziemy oranizowac inne ciekawe turnieje tylko zalezy od liczby uczestnikow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze NHL w wersji na PC nie ma konkurencji i jest taki jaki jest.

Jak KANOMI wyda hokej na PC to pewno bedzie tak jak z FIFa czyli poszla.

Gram w serie NHL od wersji 2004. A ta 06 to mnie rozbawila do reszty.

Jesli ktos szuka efektownej grafy to tak ale gdzie tu symulacja samej gry.

A schematow co nie miara. Mam do sprzedania org.NHL06 DVD,NHL2005(najlepsze),NHL2004.

Oddalem sie calkowicie grze kanomi PES. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą.

Jak podłanczam pada i ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>m gre to nagle menu zaczyna świrowąć :huh: wygląda tak jakbym ciągle wciska strzałke do góry :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą.

Jak podłanczam pada i ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>m gre to nagle menu zaczyna świrowąć :huh: wygląda tak jakbym ciągle wciska strzałke do góry :blink:

:mur: czasem sie zastanawiam czy ludzie naprawde nie mają pojęcia o ortografii itp czy tylko sobie jaja robią

 

wracajac do tematu:

a pad w windozie skalibrowany? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mur: czasem sie zastanawiam czy ludzie naprawde nie mają pojęcia o ortografii itp czy tylko sobie jaja robią

 

wracajac do tematu:

a pad w windozie skalibrowany? :>

oj sorki... :)

 

Tak pad jest skalibrowany :?

I wariuje tylko przy NHL 2006 przy innych sportówkach jest wszystko oK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Mam taki problem. Odpalam grę. Wszystko chodzi ok do czasu gdzy załączam mecz.... po animacjach początkowych (tzn wyjeżdżający na lodowisko zawodnicy) gra wychodzi mi do Windowsa. Czy wiecie może jak temu zaradzić bo pytałem ale narazie nikt nie umie mi pomóc. Dzięki z góry za odpowiedź. (Aha i sprzęt mam taki ze spokojnie wszystko powinno chodzić, grafa to radek 9100). Dodam ze aktualizowałem sterowniki od grafy i próbowałem np zwiększać swap'a. Nie wiem juz z czym kombinować i co tam jeszcze może wadzić.

Edytowane przez Mexx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...