Skocz do zawartości
Shakell

Brak Czujnika

Rekomendowane odpowiedzi

Mam płyte solteka sl65fvb procek celka 600którego mam zamiar podkręcić lub zmienić na P3 i podkręcać. Kłopot w tym że w mojej płycie głownej nie mam czujników temperatury (a w każdym razie programy takie jak aida 32 jej nie wyświetlają).

Co robić??????

Czytałem kiedyś że zwykły termometr elektroniczny po przeróbce można podłączyć do plyty i procka. Czy to dobre rozwiązanie??

 

Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam płyte solteka sl65fvb procek celka 600którego mam zamiar podkręcić lub zmienić na P3 i podkręcać. Kłopot w tym że w mojej płycie głownej nie mam czujników temperatury (a w każdym razie programy takie jak aida 32 jej nie wyświetlają).

Co robić??????

Czytałem kiedyś że zwykły termometr elektroniczny po przeróbce można podłączyć do plyty i procka. Czy to dobre rozwiązanie??

 

Z góry dzięki za pomoc

1616530[/snapback]

Dobrym rozwiazaniem to jest dotkniecie procka reką, chyba ze masz jakis elektroniczny termometr na zbyciu to dalo by sie cos wyczarowac ale po co ?

 

P.S. Copermine'y wszystkie (P3/Cel) mialy diode pomiarowa w jadrze, odczyt tak czy siak powinien byc nawet jak plyta nie ma czujnika, chyba ze nie jest w pelni zgodna ze specyfikacja intela :wink: :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...