Skocz do zawartości
lookeen

Który Z Nich Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

czy pomiedzy tymi dwoma modelami jest duza roznica jezeli chodzi o wydajnosc,

mam na mysli porownianie głownie procesorow i ilosci ramu.

 

roznica w cenie to ok. 400zł, warto doplacac?

 

dodam ze za niecale 400zł moge wykupic gwarancje na 2gi rok. co wybrac?;)

 

http://www.bestbuy.com/site/olspage.jsp?sk...d=1115366129987

 

http://www.bestbuy.com/site/olspage.jsp?sk...d=1115365770029

 

z góry dzieki za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roznica to 100$. Dodatkowe 512mb ramu to koszt kolo 60$, czyli mozna powiedziec ze te pozostale 40$ to "dopłata" do procka 1.86ghz zamiast 1.6.

Imho warto (chyba ze 1.6 i tak uwazasz za wystarczajaco wydajny... ale i tak warto ;))

 

ps

tez kupowalem na best buyu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps

tez kupowalem na best buyu :)

1616697[/snapback]

a podatek? bede tam pewno kupowal, robie to po raz pierwszy i nie wiem jak jest z podatkiem ( sale tax czy jakos tak )

po dodaniu do koszyka pojawia sie mozliwosc wyliczenia podatku? mozna to jakos obejsc?

 

a jak przewiozles go przez granice ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowalem w sklepie na miescie w Best Buy w Indianapolis, z tego co pamietam to Tax tez naliczyli. Czy sie da go obejsc ? watpie. Musialbys chyba mieszkac w stanie gdzie nie obowiazuje, choc tez w roznych stanach sa rozne wymiary tego podatku itd itp

 

Jesli zabierasz go ze soba wracajac do Polszy to na granicy nie ma problemu, tylko wyjmij go z pudelka i ogolnie niech sprawia wrazenie jakby byl twoim osobistym notebookiem a nie "nowka sztuka na sprzedaz" Lepiej nie prowokowac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja siedze w kraju, qmpel wraca we wrzesniu z chicago i dzis bede z nim rozmawial czy mi zwiezie lapka ;)

to bedzie moj pierwszy sprzet usa i nie wiem jak wyglada kwestia zasilania? zalisialcz z usa nie bedzie raczej pasowal do gniazdek w Polsce?

jak to mozna zalatwic?jakies przejsciowki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz pasuje, wtyczka nie pasuje, ale od tego jest odpowiednia przejsciowka, a praktyczniej > wymiana kabla od zasilacza (w zasilaczach Liteona Toshiby kabel jest wyjmowany i ma standardowe wejscie)

Edytowane przez TeQuila SunRise

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak dla mnie sie nie oplaca. Ze strony toshiby zamawiajac masz

Toshiba Satellite M40-S417TD - Laptop Intel® Pentium® M Processor 740 [1.73GHz, 2MB L2 cache, 533MHz FSB], Microsoft® Windows® XP Home Edition (SP2), 512MB PC2700 DDR 333MHz SDRAM (256MBx2), 15.4" Diagonal Wide-screen XGA display with TruBrite Technology (1280x800), ATI MOBILITY® RADEON® X600 PCI-E x16 with 64MB DDR SDRAM, 80GB HDD (5400rpm, ATA-6), 8X DVD SuperMulti drive (Double Layer), Intel® PRO/Wireless 2915ABG (802.11a/b/g), Standard stereo speakers, Lithium Ion Battery (6-Cell, 4300mAh) , 1-Year Standard Limited Warranty

 

za $1,349.10. Jesli masz znajomka w USA niech Ci kupi i wtedy wysle. Ihmo bardziej sie oplaci.

Co do M40, sprawdz w biuletynie Toshibki czy ten modle co chcesz kupic nie widnieje na liscie modeli majacych wady...bo jestem na 98% pewien ze poza moja A75, M40 tez widniala...

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no rzeczywiscie, moze i ciut lepszy zestaw, głownie dzieki karcie graf.,

ale nie ma czasu nsa zamamwianie w Toshibie, ze wzgledu na czas dostawy ( "Average build time for customized orders is 8-10 business days"),

a qmpel wraca w tym tyg. takze zostaja mi tylko retailers, jak best buy.

 

tylko nie wiem na ktory sie zdecydowac, glownie chodzi o kwestie stosunku ceny do parametrow(m.in.procek, grafa, ram) w tych 3 przypadkach

 

http://www.bestbuy.com/site/olspage.jsp?id..._requestid=8880

 

laptop raczej nie do młócenia w giery, moze czasem jakas bede chcial odpalic dla relaxu, ale nic z nowosci, raczej praca + multimedia.

Edytowane przez lookeen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawde mowiac to na best buy'u nie jest znowu az tak tanio, oni maja tam czesto swietne promocje (wtedy warto) ale z regoly mozna znalezc taniej (na co Shantillas slusznie zwrocil uwage).

Wiec jesli masz jeszcze tydzien to rozejzyj sie po innych sklepach internetowych (wysylka in 2 days to koszt z regoly ~20$ wiec nie jest zle).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...