Skocz do zawartości
maciek103

Lg Vs Benq Vs Pioneer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Po przeczytaniu większości postów na forum o tematyce nagrywarek DVD szczerze mówiąc zgłupiałem :blink: Zastanawiam sie nad kupnem:

 

BenQ DW1640

 

LG GSA-4163B

 

Pioneer DVR-109XL

 

Z wyżej wymienonych nagrywarek jedynie wypalara LG ma możliwość zapisywania w formacie dvd-ram. Co myślicie o tym sposobie? Czy jest to ciekawe rozwiązanie? Bardzo prosze o rady co wybrać i dlaczego. Nagrywarke na dzień dzisiejaszy chce głównie używac do zapisywania płyt DVD (około 2 tygodniowo) oraz odczytu DVD.

 

Z góry dzięki za pomoc.

Edytowane przez maciek103

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość freddy9

LG.. od tej marki lepiej się trzymać z daleka. Np. monitory to sprzedają z wadami kineskopu i twierdzą że taka jest norma LG. Kolega oddał im do serwisu nagrywarkę bo przestała czytać płytki i jakieś piski było słychać, gdy się zgłosił po odbiór to kazali mu zapłacić 'karę', bo jak twierdzili nagrywarka była sprawna. Dla mnie marka LG jest spalona.

 

O Benq to mogę np. napisać że płytki CDR nawet mają spoko, nie wiem jak z elektroniką.

 

Natomiast też czaję się na tego Pionka, tylko myślałem o modelu 110, co dziwne nie ma go na stronie Pioneera, myśle że na różne rynki ma różne oznaczenia.

W każdym razie model DVR-110 nagrywa DVD-RAM, ale już model DVR-110D nie obsługuje tego formatu.

Ale to jest info nie potwierdzone, tak gdzieś przeczytałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...