Skocz do zawartości
Shakell

Zmiana 98 Na Xp

Rekomendowane odpowiedzi

Niedługo bede zmieniał system z 98 na xp. Czy jeżeli nie zrobie formatu dysku tylko jedynie  nadinstaluje pliki to czy wydajność może być mniejsza niż przy xp instalowanym na czysty dysk???

1617346[/snapback]

Jeżeli wybierzez aktualizację to zachowa czesc ustawień. Aktualizacja 98 do XP nie jest najlepszym pomysłem, mogą być potem problemy z czescią programów i moze chodzic znacznie wolniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że 99% ludzi poradzi Ci instalację XP na czystej partycji. Warto poświęcić troche czasu i mieć potem spokój na długi czas.

A czemu właściwie chcesz nadinstalować XP na 98

Edytowane przez ::snoopy::

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce zmienić dlatego że 98 mi sie dosyć często sypie, tnie a poza tym nie chce odtwarzać filmów divx i xvid - a nie jest to wina braku kodeków.

Cyba że lepsza będzie dla mojego komputera (cel 600 mhz, 320 mb, ram nvidia tnt2 32 mb) zmiana na ME

Co o tym sądzicie???????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wybierzez aktualizację to zachowa czesc ustawień. Aktualizacja 98 do XP nie jest najlepszym pomysłem, mogą być potem problemy z czescią programów i moze chodzic znacznie wolniej.

1617419[/snapback]

Tak czy siak bedzie chodzil wolniej niz 98...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc jak masz te 320MB ramu i dysk minimum kilka łądnych giga to spokojnie Ci XP będzie chodził. Tylko instalacja będzie długo trwać :-|

Ja np system (XP) mam już od ładnych paru miesięcy bez reinstalacji. Nie zastanawiaj sie dłużej tylko instaluj XP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam xp na kompie z athlonem 900 i jakims badziewnym ramem 256  sdr i smiga az milo popatrzec, a jakby go jeszcze skonfigurowal odpowiednio to juz w ogole  byloby super :P

1620276[/snapback]

Ja miałem 1,2 durnia i 256 ram oczywiscie komp to teraz szajs.

I zainstalowałem Xp profesionala i mi się komp zacinał czasem.

Najbardziej mi się widzi 98se.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem Durona 1ghz 128mb ram i Xp i można było się ****** choć teraz na tym 64 sdram to nawet na 98se można ******* dostać.

 

Ja na Twym miejscu instalnął XP

btw. Działałem na kompie z PII200, 64mb ram i win XP :) to była masakra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...