Skocz do zawartości
grzegrz

Dobry Telefon Za 250zł

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstepie chciałbym zaznaczyc ze długo zastanawiałem sie czy załozyc ten temat na tweaku. Jesli moderacja bedzie miała jakies pretensje, to nie chce sprawiac problemów i mozna zamknac temat.

 

No własnie, mam 250zł, nie mam zamiaru wiecej wydawac. Myslałem nad siemensem S55, albo Sony Ericsson T290i, ewentualnie jeszcze co innego.

 

ps. ten wstep napisałem z nadzieji ze nie dostane zadnych %% za temat gdyby cos nie tak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duzo ma pamieci?? jesli mozna wrzucic na niego duzo tapet i dzwonków to moze go łykne. Za java tez nie bede płakał

1618148[/snapback]

Telefonik ma coś około 1,2 MB pamięci. Aha - nie podoba mi się to, że nie można usunąć loga operatrora. Troche tapety zasłania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telefonik ma coś około 1,2 MB pamięci. Aha - nie podoba mi się to, że nie można usunąć loga operatrora. Troche tapety zasłania.

1618474[/snapback]

Moze jest jakies oprogramowanie, albo patch który to usuwa. Heyah jakie ma logo?? ERY?

 

a co myslicie o LG 2050?? ma wyswietlacz 65ty kolorów, eryk tylko 4tysiące, ale za to bateria krótko trzyma w porównaniu do t290i. posiada go moze ktos?

1618546[/snapback]

Nie słyszałem o tym modelu, sprobuje czegos o nim poszukac.

 

 

Patrzyłem duzo na Siemensa S55, Bluetooth, irda, duzo opcji zwiazanych z modowaniem. Nie wiem kompletnie. Zeby chociaz ten SE t290i miał irde.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja Ci S55 nie polecam bo w tym telefonie "nalogowo" odpadaja klawisze ma z tym problem kazdy znajomy raz na pol roku trzeba kupowac nowa klawiature ;) kupujac t290i zawsze bedziesz mial telefon nowy w tej cenie ew. pomysl na t68i mialem go i caly czas czuje jakis sentyment na tamte czasy to byl najlepszy telefon...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi od S55 używanego codziennie i noszonego w kieszeni czerwona słuchawka zaczęła się ruszać po 2 latach użytkowania, ale nic nie odpadło i nic więcej się nie rusza. Ten znajomy co raz na pół roku kupuje klawiaturkę pewnie kupował tandetne podróbki :) Co z moim S55 się stanie dalej nie powiem, bo niedawno opchnąłem go na allegro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wlasnie kupiłem Motorole E365. Kabelek serwisowy w drodze. Dałem 250zł czyli tyle ile chciałem. Dostałem pełen zestaw (pudełko, ładowarka, PL intrukcja + pokrowiec gratis).

 

Czytałem ze ta motorola to shit do momentu zmiany oprogrmowania na najnowsze. Pozniej tylko same najlepsze opinie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...