Skocz do zawartości
lenivy

Help :) Pytanka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam ok 500zł na kolumienki.. i niewiem co wybrac..

widziałem w postach kilka ciekawych propozycji

poza standarodwym crea 7900 i logitechem 6xx są dostepne ciekawe geniusy 5.1 home theater i jakies tracery podobno 240W RMS.. hmm wiem ze creative , logitech i genius mają super jakosc dzwieku.. ale niewiem co wybrac, zamierzam kupuc za miesiac x-fi. co morzecie mi poradzic? moze macie jakies własne propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5.1 za 500 zeta ? porazka... doloz do 600 zetek i kup 2.1 creativa (http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=5820) a jak chcesz miec 5.1 za taka sume to daj sobie spokuj z dobra dzwikowka... te glosniki za grosze to smiech a nie dzwiek ;)

Edytowane przez narkoman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5.1 za 500 zeta ? porazka... doloz do 600 zetek i kup 2.1 creativa (1618463[/snapback]

Tu się zgodzę,jeśli zamierzasz kupić i mieć dobry dźwięk to niestety musisz dołożyć, byle głośniki za byle pieniądze to byle jaka jakość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodze się z kolegami! Do sobrej karty muszą być dobre głośniki... Nielepiej w tym przypadku w jakieś THX'y zainwestować niż w jakieś słabe 5.1? Te creativy z linka narkomana są bardzo dobre! Mój znajomy takie ma wraz z kartą audigy 2 platinium. Tyle odemnie...

Edytowane przez Gr3jli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...