Skocz do zawartości
Frezer

Just Cause

Rekomendowane odpowiedzi

Śmierdzi starymi konsolami jak byk. Widać, że korzenie to PS2. Boszzz, z tymi konwersjami :(

5 minut grałem, także wiele nie widziałem, ale to mi na dziś starczy ;) Textury, kanciastość, nawet przy zapisie opcji komp sprawdza "urządzenie do nagrania sejwa" - czyli memorkę lol ;)

Obejrzyjcie sami, bo znów będzie, że mnie się nic nie podoba.

Idę spać ;)

sry ,ale muszę to wykrztusić z siebie - buahaha :lol:

odpal mi taką grafę jak poniżej na ps2, just cause jest robiony z myślą o X360, po za tym nie wiem jak na tak ogromnej przestrzeni chciałbyś upakować wszystko w wysokiej jakości, ciekawe jaki komp by to pociągnął

 

znalazłem heli :rolleyes:

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kucyk - chodziło mi tylko o te screeny w poście #82...ogólnie z wyglądu mi się podoba bardzo :)...narobiłeś tymi screenami smaka :]

 

Zaraz odpalam i sam się będę cieszył z gierki...

 

btw wreszcie jakieś demo, które ważąc trochę coś oferuje w zamian...(teren działania ździebko większy niż np w El Matadorze, który waży ~ 300MB więcej...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, śmiejesz się, bo Ci się gra podoba?

Zobacz jak śmigłowiec wygląda, bieda, jedynie woda jest ok, ale metr przed "ekranem" (kamerą) dorysowywują się krzaki pod wodą (intro).

Zobaczę może więcej przez weekend. Bieda, takie PS2 jak i Matador ;)

 

Zobacz screeny "z gry", a nie specjalnie wybrane ładniejsze krajobrazy przez kolegę ;)

post-102111-1156450943_thumb.jpg

 

post-102111-1156450966_thumb.jpg

 

post-102111-1156450985_thumb.jpg

 

 

post-102111-1156451004_thumb.jpg

 

post-102111-1156451022_thumb.jpg

 

post-102111-1156451039_thumb.jpg

 

Uważajcie, bo niesamowity HDR wypali wam monitory ;)

Edytowane przez KZI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Podobno ta gra miala byc widowiskowa, skskanie po samochodasz, jakies efektowne akcje etc. Co z tym?

Grafika ldna, akurat mnie sie hdr podoba, trza zoabczyc to w ruchu, po screenach to tam oceniac nie mozna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok pograłem troszke i moje wrażenia są takie:

 

+ grafika: texturki są dobrej jakości, modele budynków i większości pojazdów również, kapitalny bloom (gra wygląda przez to cukierkowato dla jednych to plus innych wada)

+ wielkość świata

+ ilość pojazdów

+ swoboda

+ patent ze spadochronem

+ ogólnie gra sprawia miłe wrażenie jest klimacik

 

- nie wiem jak wy ale ja nie potrafie zmienić ustawien klawiszy a to źle :P

- kierowanie/fizyka pojazdów: nie wiem czemu ale sprawiają one wrażenie jakbym bardziej poruszał się motorówką niż samochodem, ISTOTNY minus gry

- słabe modele postaci, naprawdę słabe

- kiczowate symualcje wymiany ognia :D

- bieeeeedne A.I. (gra to czysty arcade ale i tak ai jakies powinno być)

 

uogólniając gra ma potencjał lecz niewykorzystany. Największy bug to fizyka pojazdów i to w pierwszej kolejności powinno być zrobione. Do tego te a.i ehh póki co daję 7.5/10 jeżeli poprawią to co wypunktowałem to jestem w stanie dać 8.5/10 no max 8.7/10 ;)

 

aha i jedna smieszna sytuacja wynikająca z bugu gry- początek misji ląduje na tym samochodzie z tym kolesiem, samochód zatrzymuje się przy okazji trącąc ciężarówkę, która zatrzytmałą sie z 5 metrów od niego- nie byłem w stanei zejśćz dachu bo jak chciałem z niego zejść to przeskakiwał mi koleś na dach tej ciężarówki i tak w kółko :D

Edytowane przez LPKorn3324

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha, gra ma ograniczenie czasowe, można grać tylko do zachodu słońca, na razie udało mi sie zabić pierwszego ziomka, rozwalić wszystkie barykady, załatwić następnego, następnie "strącić" helikopter, "utopić" wszystkie 3 łodzie, wziąć prototypowego jeepa z garażu, ale nie udało mi się nim dojechać do celu

full wersja będzie roxować, a i jeszcze jedno - zanim zaczniecie wyklinać model sterowania, sprawdźcie czy macie wszystkie opony :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem to samo :] gamespot dał ciała i udostępnia uszkodzone demo.

szukaj dema które zajmuje 555MB np. to http://www.vgpro.com/file/18716_JustCauseD...execute=1#about

Ja ściagnołem z gamespota 542mb i jest ok , jeżeli chodzi hdr to raczej to nie jest hdr tylko efekt taki jak w ghost recon 3 , bardzo irytujące są te podpowiedzi odnośnie klawiszy , nie wiem czy tylko umnie , ale cienie z daleka czasami dziwnie migoczą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie zassysammm ;] Po screenach widać że fajna gierka, no ale jak nie sciagne to sie nie przekonam, tylko z tym HDR'em czy tam bloom'em to troche przesadzili, mi to sie osobiscie nie podoba, takie świecidełka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sideband - potwierdzam...u mnie też migoczą :|

 

popykałem trochę...

 

ogólnie sympatyczna gierka...nie jakiś tam killer ale trzyma poziom...w pełną wersję napewno zagram...

 

minusy już LPKorn3324 wymienił...podobne mam odczucia...

Edytowane przez raven_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Moje zdanie

 

Jak dla mnie gra jest za bardzo arcade po prostu nie lubie takich gier. Samochody prowadzą się koszmarnie i praktycznie nie czuje się różnicy pomiędzy FWP, RWD i AWD. Motocykle prowadzą się jeszcze biedniej. Animacje są do [gluteus maximus] po prostu do [gluteus maximus] czasami jak wsiadam do samochodu to koleś wylatuje razem z drzwiamy a ja już jestem w środku ;/ nie mówiąc już o animacjach ludzi padających na ziemię.

 

Grafika.

Mam wrażenie, że Drver3 na Xboxa już wyglądał lepiej. Tu postacię wyglądają dość słabo samochody też nie specjalnie ale napewno gorzej niż w Driverze3. Fizyka jazdy gorsza od tej z Mafi ( gra która ma 5 lat). Fizyka obiektów nawet czasem fajna ale np przesuwanie chodzeniem bloków z betonu... Ładnie wyglądają tereny to fakt trawka, drzewka i ładne morze.

 

Co do robienia misji to masz obiektive zabij kogoś tam i duuużą strzałke do niego :/ też ostro arcadeowy manewr.

Gra jest łatwa ale dla mnie nie przyjemna bo nie lubie gier w których wystarczy bez wysiłku latać i strzelać i niszczyć niszczyć i niszczyć. Zobaczymy co pokaże full wersja głównie jeśli chodzi o fabułe chociaż klimat tych wysp i tak mi nie pasuje :/

 

Ogólnie po zapowiedziach z spodziewałem się czegoś więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

No gierka taka sobie, graficznie rowniez bardzo przecietnie. Mamy tutaj tylko mega bloom, duzo trawy, a modele sa fatalne. Nawet woda jest sredniawa. Ogolnie sie zawiodlem rowniez na gameplay'u, jakos tan nudno sie gra.

Racja gameplay jest bardzo średni jak dla mnie. Klimatu jakoś też znaleść nie moge. A no i czy ktoś wie czy będą tutaj jakieś wnętrza budynków?

 

Porównanie to Total Overdose chyba trafne! Ehh ide mucić w San Andreas.

Edytowane przez JestemNoobem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem 10 minut i demo wylecialo z HDD X'a. W ogole mi sie ta gra nie podoba. Postacie strasznie kanciaste, sterowanie o pupe rozbic, ruchy postaci rowniez jakies kosmiczne. Totalna porazka. Jedyne co powiem, to to, ze nie tnie. :D

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

A był zapowiadany taki HIT i takie relacje z Bety na Gry-online noo i ta recenzja na gry wP z taką oceną :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o kurde bloom, a nie hdr :mur:

teraz to ją muszę odinstalować, bo gra z bloomem nie ma sensu :cry: co wy mi chcecie udowodnić? :mur: :cry: to, że PC to [ciach!]iana platforma do gier? ale ja to wiem od dawna, kolejnym przykładem jest ten tytuł, gdzie wersja XBOX360 posiada takie oto wyjątkowe cechy:

o Per-Pixel Motion Blur.

o High Dynamic Range (HDR).

o Depth-of-Field.

o Soft Shadows.

o Dynamic dirt maps on vehicles.

o Bending vegetation.

o Enhanced terrain and vegetation system.

o Enhanced particle effects.

o Cloud shadows.

o Enhanced wildlife.

 

 

myślę, że przy tym co widać na ekranie gdyby zastosowano HDR w wersji PC to by Ci przy tym palącym się samochodzie fps z 18 spadł do 8 klatek :lol:

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie podsumowałeś te głupie posty, kucyk :D

 

Mnie gierca też urzekła klimatem tej wyspy, jednak cholernie irytują mnie fatalnej jakości modele postaci i pojazdów- może full będzie pod tym względem lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...