Skocz do zawartości
Frezer

Just Cause

Rekomendowane odpowiedzi

Gość JestemNoobem

to nie jeździj, komedia to musi być granie w tą grę na 9550, nie dziwie się, że Ci się dziwnie "skręca" przy 15 klatkach

dobrze Pioorek napisał - spodziewacie się nie wiadomo czego po grze która daje wam do dyspozycji "tylko" 32 kilometry kwadratowe obszaru działania - macie coś nie tak z głową? GTA SA jest kilka razy mniejsze i jakoś nikt się nie dopie*** do kanciastych postaci, aut i tekstur z PS2

a porównanie do FLATOUTa :lol: szkoda, że nie do FALLOUTa :lol:

Jesteś śmieszny. Bo ci się gra podoba i nie ptorafisz uszanować tego, że komuś się nie podoba według ciebie wszystkim ma się ta gra podobać tak?

 

32 Kilometry kwadratowe wody i trawy z drzewami miasta wyglądają biednie a i jest ich mało. A na dodatek nei tętnią życiem tak jak w MAfi czy GTA gdzie ludzie potrafią np zaparkować samochód i pójść gdzieś np w Mafi to budki telefonicznej.

 

Taaa za to jechanie kogoś z gorszym sprzętem jest bardzo kulturalne.

Edytowane przez JestemNoobem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie mozek eidy gra wyjdzie? W demku jest napisane ze 'fall' ale moze cos blizej?

Jak dobrze pamiętam to premiera jest 26 września

 

 

 

32 Kilometry kwadratowe wody i trawy z drzewami miasta wyglądają biednie a i jest ich mało.

Widziałeś tylko demo , w pełnej będą duże metropolie

 

Mam nadzieje , że full nie będzie tak zabugowany jak demo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Model jazdy jest skopany jezeli chodzi o niektore samochody, dzipem sie jezdzi hmm jak klocem jakims, niczym po lodzie, a np. jakims wiekszym wozkiem juz normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się wypowiem :)

 

Dla mnie ta gra to shit, wygląda jak gierka dla 8-10 latków, grafika n/c wszystko napakowane bloom'em, jedyne co mi się podoba w tej grze to woda.

 

Aha najbardziej co mnie rozwaliło w tej gierce to upadające ciała, takie efektowne upadki widziałem w grach gdzieś 4-5 lat temu :lol2: .

 

Gta San Andreas rox :)

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Ciol", a może "ciołek"?

 

n/c, zacznij sapera odpalać, twój sprzęt go w miarę obsłuży.

 

Podobnie jak sialala i kucyk postuluję, by takie posty były wynagradzane procentami. No ones gives a shit, że na r9550 ci skacze, lub że quake4 twoim zdaniem działa ci płynnie- nie o twoim sprzęcie to temat.

 

chodzilo mio to ze na tym co mam w sigu dalo sie grac w q4 powiedzmy na minimum w miare komfortowo , a tutaj nie da sie wogole :lol:

 

pozatym, smiejecie sie z kart pokroju r9550(wiem ze te karta juz jest shitem, ale nie dyskryminujcie mnie za to :P ) , ja tez sie smieje , z was bo wydajecie kupe kasy zeby grac komfortowo w jakies [ciach!]y jak J C , zgodze sie z tym ze gra ma ogromny obszar , ale jest wg mnie poprostu lipna B-) , jak wyjdzie powiedzmy Crisis to ja bede brechtal ze macie jakies syfne gfrocy, radeony za 1k zl i wam sie wszystko [ciach!]a

 

pozdrawiam kucyk'a i draak'a :)

 

koniec tematu

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

 

jak wyjdzie powiedzmy Crisis to ja bede brechtal ze macie jakies syfne gfrocy, radeony za 1k zl i wam sie wszystko [ciach!]a

 

pozdrawiam kucyk'a i draak'a :)

 

koniec tematu

Ja te syfne swoje karty mam już prawie rok, także i tak uważam ich zakup za bardzo udany, a na crysis'a zrobi się zwyczajnie up'a sprzętu B-) Nie będziesz mieć drogi kolego zbyt wielu powodów do śmiechu ;)

 

eot, również pozdrawiam, a co mi tam :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy w demie są tylko misje czy po pierwszej misji ze spadochronem albo jeszcze później można robić co sie chce???

 

Uruchomiłem tą grę na Athlon XP 1800, 512MB ramu i Geforce 3 TITANIUM, ale troszke zarywa na najniższych ale da sie grać, na temat grafiki sie nie wypowiem bo na najniższych musze grać ale już nie długo będę miał 6200.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy w demie są tylko misje czy po pierwszej misji ze spadochronem albo jeszcze później można robić co sie chce???

 

Uruchomiłem tą grę na Athlon XP 1800, 512MB ramu i Geforce 3 TITANIUM, ale troszke zarywa na najniższych ale da sie grać, na temat grafiki sie nie wypowiem bo na najniższych musze grać ale już nie długo będę miał 6200.

po spadochronie jest most i game over więc lepiej nie przechodź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

no coz na x360 ta gra wyglada w HD poprostu olsniewajaco, taki wypasiony far cry z kilkoma efektami wiecej ,jednak sama rozgrywka nie przypadla mi do gustu i jedyne co mi sie podoba to grafa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem narazie w 1024x768 full details i gra chodzi bardzo dobrze . Do tej kwestii nie mam najmniejszego zastrzeżenia, grafika mi sie podoba , jedynie modele postaci troszke takie sobie ale na pewno lepsze niz w san andreas :) . Troszke głupio biegają te ludziki w grze taka jakaś kulawa ta animacja :/. Ogólnie można troszkę połupać.

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to zwykły port z x-boxa, na dodatek gry robionej pod PS2...

Na 6600 cudownie nie chodzi, ale teraz mało co z detalami max porządnie na tej karcie działa. W zasadzie chyba tylko Flatout ;)

Edit:

Panów ze słabymi sprzętami prosimy o nie pisanie własnych opini, możecie jedynie przytakiwać tym co mają ponad 10K w smarku03 ;) :) :)

Edytowane przez KZI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem w to chwilkę, z rzeczy które mi się podobaja:

 

+ WOOOOOW! OGROMNY TEREN! Nie wiem, czy ta gierka ma jakąś fabułę, bo ustrzeliłem tego pierwszego łosia i dalej zwiedzałem sobie wyspę. A to tylko demo...

+ Woda wygląda genialnie, a nurkowanie to prawdziwa przyjemność (gdyby nie sterowanie...).

+ Fajne udźwiękowienie, zwłaszcza muzyka przy wprowadzeniu.

+ Całkiem przyjemne wybuchy, miło jest sobie pobiegać dookoła z garścią granatów w dłoni.

+ Tryb kaskaderski zapowiada się ciekawie, zwłaszcza wyskakiwanie z samochodu i spadochron.

 

Rzeczy, które posysają:

 

- Sterowanie to tragedia, jak sądzę w pełnej wersji będzie można przedefiniować sobie klawisze - zawsze gram na kursorach, za cholerę nie szło się przyzwyczaić.

- Od kiedy strzał w głowę z odległości metra powoduje jęknięcie delikwenta i nic więcej, stoi jak stał? Tego w fullu raczej nie zmienią.

- Postacie padają jak kostki domina - "klap" i leży (zwykle nie zwracam na takie rzeczy uwagi, ale tu szczególnie mocno rzuca się w oczy). Jak wyżej.

- IQ przeciwników = zero. Tak jest i tak pewnie zostanie.

- Przesadzili z HDR, wszystko się błyszczy jak psu jaja, nawet stare i zdezelowane samochody.

- Co do samochodów, to rzeczywiście poruszają się jak ponton, przyzwyczajenie do serii GTA daje znać.

- Zaraz, mamy XXI wiek? A gdzie do diabła tryb panoramiczny?

 

Do wszystkich marudzących na wymagania: mnie też gierka nie pływa w 1280 z 4x AA i 8x AF, schodzę do 1024 i jest OK. Co zrobić, znak czasów.

 

Czyli: jak nie wydadzą tego po polsku - biorę.

 

PS. jakiś mod mógłby wyczyścić wszystkie posty dzieci z forum Bravo, zbierze się tego ze dwie strony :?

 

EDIT: Kilka obrazków (1024, 4x AA i 16x AF, wszystkie detale High):

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Edytowane przez Bartolomius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka jest może ciekawa, może łądnie wygląda i ma fajny klimat, może ma fajną oprawe dźwiękową i kilka bajerów ale to wszystko. Jak dla mnie to kolejna nieudana kopia GTA. Ale jeszcze raz - naprawde podoba mi się muzyka :)

 

A co do sterowania to faktycznie - tragiczne...

 

... tak jak i model jazdy samochodem.

Edytowane przez Mike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieci z forum Bravo

Na łamach forum kategorycznie zabrania się:

1. Umieszczania treści obraźliwych lub oszczerczych względem KOGOKOLWIEK. Dotyczy to w szczególności:

1. wypowiedzi skierowanych do innych użytkowników forum,

Edytowane przez Luk3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Jak dla mnie to kolejna nieudana kopia GTA.

Chyba nie powinno się na tą gre tak patrzeć, twórcy może by chcieli by była czymś jak GTA ale jak dla mnie za nic w świecie nie dogoni GTA SA w możliwościach swobodnego "życia" w grze. Powinno się raczej patrzeć na tą gre jak na Arcadeową rozwalanke gdzie latasz i niszczysz wszystko tyle, że tu dodatkowo masz jeszcze dużą wyspe i więcej swobody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, że poczułeś się skrzywdzony tym co powiedział Bartolomius :lol:

Hehe, pewnie akurat miał powód... Zresztą "dzieci z forum Bravo" to akurat nie tyle obraza, co niestety stan faktyczny.

 

@Luk3: jak już tak dokładnie zapoznałeś się z regulaminem, to:

 

@demon noo to super boost upgrade jak cholera .. :lol:

Ładnie tak śmiać się ze sprzętu innych?

 

A wracając do tematu, przysiadłem jeszcze chwilę i gra coraz bardziej mi się podoba, ale im dalej w las tym bardziej widać OGROMNE braki w fizyce. Uderzenie samochodem albo motocyklem w jakąkolwiek przeszkodę przy pełnej prędkości? Pojazd staje w miejscu jak wryty i tyle. Jeżeli uda się komuś zatopić łódź, to po chwili wyskakuje ona na powierzchnię. Obawiam się, że nie ma już szans, żeby to poprawili w pełnej wersji. GTA przy JC to symulator :D

Do tego jak na mój gust seňor Rico ma zdecydowanie za dużo życia. Nic to, zostaje czekać na fulla. I jeszcze kilka zdjęć miasta (mur z ostatniej fotki "trochę" przesadnie daje po oczach):

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po grałem chwile i model jazdy jest troche dziwny ale mi nie przeszkadza, ja doszłem że płynołem taką łodzią i rozwaliłem takie łodzie i ukradłem jakieś auto i koniec gry czy ktoś doszedł dalej jeśli tak jakim cudem, gierka jest wypaśna czekam na pełną.

 

PS:Wiem że mam badziewnego kompa ale już nie długo będę miał nową grafe.

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko obrazić się na chłopa który pisze "Przesadzili z HDR..."

Naprawdę, dajcie już spokój, bo wpierw się śmiałem, ale już się duszę.

Nie wszystko złoto co się świeci ;)

Tak, mam 7 lat i czytam Bravo Gril ;)

Edit: literówka

POZDRO!

Edytowane przez KZI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

W ogole ten koles ma rzeczywiscie za duzo zycia, nigyd nie miale makcji ze spadlo mi do polowy, a wykonalem wszystkie misje, nie chowalem sie za przeszkodami, po prostu biegle m i strzelalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka jest może ciekawa, może łądnie wygląda i ma fajny klimat, może ma fajną oprawe dźwiękową i kilka bajerów ale to wszystko. Jak dla mnie to kolejna nieudana kopia GTA. Ale jeszcze raz - naprawde podoba mi się muzyka :)

 

A co do sterowania to faktycznie - tragiczne...

 

... tak jak i model jazdy samochodem.

zgadzam sie w 100%. gra nie ma NIC z tego co jest w GTA. imo gra qpa. i dodatkowo tak razaca cukierkowo-bloomowa oprawa..ehh

Edytowane przez R.i.P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko obrazić się na chłopa który pisze "Przesadzili z HDR..."

Naprawdę, dajcie już spokój, bo wpierw się śmiałem, ale już się duszę.

Nie wszystko złoto co się świeci ;)

Tak, mam 7 lat i czytam Bravo Gril ;)

Edit: literówka

POZDRO!

E tam, czepiasz się. Avalanche chwali się (między innymi*) "...technology features: High Dynamic Range (HDR)", a to że nie ma opcji On/Off w menu nie znaczy, że nie ma jej wogóle (nie ma też AF i AA, a da się je włączyć i gra je obsługuje). Natomiast to, że da się jednocześnie używać AA może świadczyć o tym, że gra korzysta z prostszego modelu renderowania HDR. A zresztą, HDR / bloom, whatever - coście się ludzie uzwięli technikaliów, świeci jak cholera :D

 

EDIT: *co ciekawe, chwali się też "Havok 3 powered physics" - mówimy o tej samej grze? :blink:

Edytowane przez Bartolomius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...