Skocz do zawartości
Frezer

Just Cause

Rekomendowane odpowiedzi

Just Cause to poważny produkt szwedzkiego studia programistycznego Avalanche Studios, który na począntek przyszłego roku ma wydać koncern Eidos. Produceńci gry stawiaja na grywalość i grafikę. Według mnie po zobaczeniu filmiku dostępnego na stronie http://www.gry-online.pl/s016.asp?id=4965 Grand Theft Auto może poczuć się zagrożone. Oceńcie sami B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytałem o tej grze już dużo wcześniej, jeśli zapowiedzi autorów się potwierdzą i nie powstanie coś na wzór boiling point, ta gra zostawi gta daleko w tyle B)

 

 

 

B)

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, gra ma byc WIEKSZA(!!!) od Boiling Pointa, a do tego bedzie miec lepsza oprawe audio-video. Mam tylko nadzieje, ze nie zrobia jak z BP i wypuszcza "pre-alphe", a wypuszcze wyszlifowany i pieknie zoptymalizowany produkt.

 

Takie gry sie raczej nie zdarzaja, BP nawalil to teraz trzeba sie modlic, zeby JC godnie zaczal reprezentowac gatunek RPG/FPP ;)

 

Aha i premiera PODOBNO jeszcze w tym roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale do grudnia jeszcze ... MOST WANTED ... CALL OF DUTY 2 (?)

ale gierka zapowiada się całkiem całkiem... oby to nie była jedna z bezsensownych kopii GTA ;] takich jak TRUE CRIME lub DRIV3R;]

 

 

czemu zjechali tytuł z filmu :> ???

 

Dołączona grafika

 

 

hehe ...

 

żeby jeszczee był film Grand Theft Auto ;] (chyba że już jest ;])

 

ja osobiście słyszałem o filmie Counter Strike ;]

 

 

malutkie OT ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem o tej grze chyba w CD-Action podobno zapowiada się fajna gierka oby to była prawda :D

1618512[/snapback]

w CD-Action to pisali że Metal Gear Solid 3 ukaże się na pieca -sorry za off topik ale nie mogłem sie powstrzymać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Killera GTA nie trudno zrobic bo juz istnieje od 2002 roku taki jeden, ktorego ten bidny GTA nie potrafi przeskoczyc.

Ale to tak nawiasem mowiac.

Sceptyczny jestem co do jakosci produktu i czasu w jakim go zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

Killera GTA nie trudno zrobic bo juz istnieje od 2002 roku taki jeden, ktorego ten bidny GTA nie potrafi przeskoczyc.

znam ludzi, ktorzy uwazaja Mafie za jedna z najgorszych i najnudniejszych gier (ja sie do nich nie zaliczam, zeby nie bylo) wiec... o gustach nie ma co dyskutowac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem o niej w CD-ACTION i nie mogę się doczekać gierka będzie wypaśna i mam nadzieje że w końcu będzie jakaś pożonna konkurencja dla GTA w bliższych czasach bo MAFIA to starsze czasy. W CD-ACTION widziałem na screenie Astona Martina DB9 więc to będą obecne czasy, jupi jupi jupi jupi jupi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość swofford

rzeczywiście bardziej to na FC wygląda ;) szkoda, że nie ma chyba żadnego filmiku z gry bo wtedy można by bliżej przyjrzeć sie tej produkcji. Póki co ładnie to wygląda ale nic poza tym

Boiling Point też ładnie wyglądał ;] Jeśli wiesz o co chodzi :P

Edytowane przez swofford

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście bardziej to na FC wygląda ;) szkoda, że nie ma chyba żadnego filmiku z gry bo wtedy można by bliżej przyjrzeć sie tej produkcji. Póki co ładnie to wygląda ale nic poza tym

Jedyny filmik jaki znalazłem to ten pokazywany na E3.

 

http://www.gamershell.com/download_9179.shtml

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...