Skocz do zawartości
siudziu2

Torrent I Szybszy Tansfer

Rekomendowane odpowiedzi

BitComet Plus?? co to jest chyba chodzilo o BitTorrent Plus.

Swaja droga poprobuj roznych klientow, sprawdz ktory bedzie najlepiej chodzil u ciebie.

Azureus, BitLord (Praktycznie klon BitComet), BitTornado, itd...

Takze zalezy od wskaznika seedow i peerow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A napewno masz dobrze porty poustawiane i NAT dobrze działa ? A jeśli nie jesteś "za" to może masz firewalla który cos blokuje... Posprawdzaj...

 

Ewentualnie - zmień klienta np. na Azerusa - jest debest ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli dostaniesz sie na jakas dobra strone z torrentami ( dobrzy uploaderzy ) to nawet jakbys mial Neo 6MB/s to i tak ci bedzie leciec caly czas maxem, natomiast na stronach ogolno dostepnych - wiadomo kazdy tylko sciagnie i kasuje i nie ma od kogo sciagac. Sproboj sie dostac na np. TorrentBytes.net lub FileList.org wtedy gwarantuje ci ze co bys nie sciagal bedzie ci lecialo maxem. Mi srednia sciagania nigdy nie spadla ponizej 60kB/s ( Max lacza 64kB/s ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BitComet Plus?? co to jest chyba chodzilo o 1619310[/snapback]

zapewne chodzilo o BitComet Accelerator :]

http://www.idg.pl/ftp/pc_7913/BitComet.Accelerator.3.0.html

 

@dzik86 - Azureus jest banowany na stronach gdyz mozna sobie nabijac SR ...

Edytowane przez davster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapewne chodzilo o BitComet Accelerator :]

1626382[/snapback]

to nie Azurek ale wlasnie BitComet jest banowany ze wzgledu na mozliwosc oszukiwania na ratio...

 

Uzywalem Aureusa, Oficial Client, ABC i BitComety. Zdecydowanie najlepsze wyniki mialem na BitComecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde ja na azureusie ostanio transferki nie wieksze niz 10-15KB/s , a moge leiciec nawet 64kb/s ech nie wiem dlaczego tak, jest pelno seedow i peerow, nie mam problemow za NAtem. Skonfigurowalem wedlugo polskiej pomocy dla Azureusa troche pomoglo ale to dalej nie to. Jaki macie port nasłuchu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ja mam neo 512 kb i jakies 2 miechy temu jak sciagalem pliki torrent to mialem transfer 65 kb a teraz w okolicch 15..Uzywam utorrent, czyli najlepszy obecnie prox:) Poczytajcie na zagranicznych serwerach, wygrywa wszystkie porownania:) Ale co z tego skoro, transfer taki slaby:/ Moze P2M?? Ps. Sciagam z filelist.org i mam 15kb:/ Czy ktos ma moze pomysl jak rozwiazac ten problem?? Cholera mnie bierze, jak 1Gb sciagam ponad dobe:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz max łącza to po pierwsze i ostatnie.

 

 

 

 

0. Otwórz TCP na 100 portów programem Evil (poszukaj na googlach)

 

1. Miej zewnętrzny numer IP.

 

2. Znajdź stronę gdzie naliczane jest RATIO. Czyli poziom ściągnięcia do wysyłania. Zarejestruj się i do dzieła. Na moim przykładzie rekord to 460KB/s. Przez cały czas. Jednak upload jak na TPSE 64KB/s jest mały, więc następny cały dzien musisz udostępniać, bo inaczej jeśli zejdzie do średniej 0,4 to dostajesz po miesiącu bana. A zarejestrować się na dobrych stronach jest ciężko.

 

3. Jeśli jesteś w sieci Lan. Zobacz czy czasem Admin nie ustawił kiepskiego kolejkowaniu i portu na którym chodzi twój Torrent nie jest ustawiony w kolejce 5 lub 6. Przeważnie wtedy max jaki osiągniesz będzie żałosny. A koledzy na GG i Kurnik będą dostawać 95% mocy łacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zarejestrowany na filelist.org, czyli jednej z lepszych stron z torrentami;/ I mam ratio 1.0 i ciagne 15 kb na sek:/ Lipa...Jak ostatino sciagalem gre to mialem upload wiekszy niz download, wiec cos jest nie tak:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ze slabo Tobie torentt ciagnie, moze byc spowodowane wieloma czynnikami:

- klient (program)

- firewall

- seed, peer

- lacze

a takze tutaj UWAGA, od stronki, z ktorej sciagasz torentta, z tych, gdzie nie trzeba sie rejestrowac, a wystarczy wyszukac i sciagac, tam sie zwykle slabo sciaga, a na takich stronkach, gdzie do porzadnego sciagania jest potrzebne RATIO, czyli skala (porownanie), pomiedzy sciganiem a wysylaniem. Lecz na ratio jest lekarstwo (z przyczyn dobrze znanych, tajemnic sciesle tajnych nie wyjawniamy publicznie) :wink:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzywam utorrenta, przedtem bitcomet ( jeszcze gorzej szlo ). Seedow mam 82, peerow 170. Firewalla nie mam zadnego..lacze 512 kb neo..To wszystko..Cholerka;]

Zapomnialem dodac ze transfer mam w granicahc 15kb/s:/ O co chodzi jakby?

Edytowane przez t3ster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi sronkami, co trzeba dbać o ratio to bzdura. Wręcz totalna. Ja nie muszę dbać o ratio i upload jest tylko związany z moją własną dobrą chęcią. I jest OK. zawsze troszkę poseduję, co zassałem. Pobieram torrenty i zasysam. Moja średnia prędkość to 15 KB. I jest tak, że w jednym dniu ten sam plik idzie jak krew z nosa a w inny to idzie nawet 64 KB (512 kb). Weź jeszcze pod uwagę, że większość osób ma neo 128. Oni ci nie puszczą maxa, bo muszą coś zostawić dla siebie i musisz znaleźć duuużo perów i sedów aby się jako tako rozpędzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...