Skocz do zawartości
Gość

Linux Na Laptopa

Rekomendowane odpowiedzi

elo :> szukam jakiegos fajnego linuxa\unixa na laptopka :> laptop to ibm 600e (pentium2 400 jakies 192mb ramu) narazie mam slacka 8.1 ale mi sie znudzil i nie chce mi sie wszystkiego aktualizowac :> najlepsze by bylo jakies distro co ma sterowniki do karty wi-fi pcmcia dlink dwl-610(nie chce mi sie szukac :P)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robienie z binarek na gentoo mija się z celem. Od tego jest debian ;]

1621837[/snapback]

Kolega na serwer 200mhz kompilował gentoo na innej maszynie ;) Potem tylko rozpakował archiwum z gentoo i tyle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubuntu jest fajny na laptopa , sam bede go instalowal u siebie .

1622736[/snapback]

fajny bo go bedziesz instalowal?

takie debilne odpowiedzi tylko mieszaja w glowach ludzi, ktorzy chca sie czegos dowiedziec..

Moze umotywuj,dlaczego polceasz mu wlasnie ta dystrybucje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze umotywuj,dlaczego polceasz mu wlasnie ta dystrybucje

1622833[/snapback]

To moze i ja tez sie umotywuje :D

Polecam VectorLinux, dlatego ze jest oparty na Slack'u (a Arnie pisze, ze wczesniej mial wlasnie to...).

Wersje nie-SOHO, dlatego, ze zawiera lekkie srodowiska (do wyboru: Fluxbox, IceWM, XFce), wiec nadaje sie na starego komp'a.

Spotkalem tez sporo pochlebnych opinii jesli chodzi o prace na laptopie :-P

No i na koniec, jesli chodzi o ta karte wi-fi to nie wiem, ale stery do neostrady (sagem) kompiluja sie bez najmniejszych problemow (ostatnio sprawdzane w wersji 4.3 tego distro :wink: ...).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajny bo go bedziesz instalowal?

takie debilne odpowiedzi tylko mieszaja w glowach ludzi, ktorzy chca sie czegos dowiedziec..

Moze umotywuj,dlaczego polceasz mu wlasnie ta dystrybucje

1622833[/snapback]

Sadzac po twoim hamstwie sam jestes "debilem" . Skoro nie podoba ci sie moja wypowiedz to moze tak ocenisz swoja ; chodzi mi o ta na samym poczatku . Wprost tryska inteligencja . Uwielbiam takich intelektualnych blyskaczy jak ty . Pewnie jestes osiedlowym Linuxowym "guru" z jakimis kompleksami .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...