Skocz do zawartości
wymiatacz000

Wentylator Na Śledziu

Rekomendowane odpowiedzi

Zmieniłem ostatnio karte graficzną zastanawiam sie nad dodatkowym chłodzeniem.... podkreślam dodatkowym a nie zmianą chłodzenia.... myśle czy wentylator na śledziu jest wystarczający http://pasaz.wp.pl/rsklep.html?orgURL=http...598&ticaid=1165

co sądzicie o tym ? ma ktoś taki ?

Edytowane przez wymiatacz000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróżka nie jestem... te wentylatory na śledziach mają chłodzić głównie GPU i "po drodze" budę. myślę, że przy typowym przepływie powietrza (1 z przodu i jeden z tyłu wentyl) to (może) w budzie spadnie o 2-3*C... bardziej spadek temp odczuje Grafa, jak turbinę pod nią posadzisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróżka nie jestem... te wentylatory na śledziach mają chłodzić głównie GPU i "po drodze" budę. myślę, że przy typowym przepływie powietrza (1 z przodu i jeden z tyłu wentyl) to (może) w budzie spadnie o 2-3*C... bardziej spadek temp odczuje Grafa, jak turbinę pod nią posadzisz

1620702[/snapback]

wlasnie chcialbym ją pod grafa wsadzić ... tylko zastanawiam sie czy spadek temp. karty graficznej bedzie duzo - licze na 10 stopni ;) ale watpie ze to uzyskam chociaz moze..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz wielki spasiony radiator passive na grafie, to powinno dać (chyba) 5-8*C jak nie lepiej... najnajnaj dla GPU jak taką turbinę + dorobić z papieru tunel to powinno dać ok 10*C ale pewnie wiecej (hehe turbina i tunel i mój TT Fanless (425g !!!) to może mojego GF 5600 ostudzi z 55* do... 41*C :D chciałbym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...