Skocz do zawartości
Szmugler

Abit An8 - An8\an8-v\ultra\sli

Rekomendowane odpowiedzi

Dfi > Abit w OC, poprostu.  3-4 osoby inaczej sądzą inaczej na tym topicu. Dfi jest dłużej w sprzedaży niz abit i wiekszośc problemów jest rozwiązywalna.

 

Co to mojego problemu wymieniłem sie z kolesiem na innego Hynixa i działa wszytko.

Ale i tak Dfi > Abit  :D

1714462[/snapback]

 

No cos ty...czyzby to jednak były pamieci ?? Do takich jak ty to sie powinno strzelac

 

 

 

@badek zamów płytę w sklepie internetowym..tam ci nie powiedza "sam se ja bedziesz serwisował"...jeśli ci sie zwali bo jest awaryjna w co nie wierze bo jeszcze nikomu ta płyta tutaj nie padła ot tak sobie to wyślesz na gwarancje i bez zająknięcia ci naprawią ew. wymienią ...a tak na marginesie Abit AN8 Ultra ma japońske kondensatory..takie jak w DFI

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod względem zasilania Abit jest anwet lepsz aod DFI - ma nie tlyko kondensatory Rubicona, ale takze 4 fazowe zasilanie. Panowie sprzedawcy mówią o kłopotach z kondensatorami mając na myśli stare płyty Abita - między innymi dlatego Abit wprowadził w nowych japońskie kondziorki i opatentował Bulletproof Technology...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko z Abitem takie hasełka lecą...

 

zacząłem się ostatnio rozglądać za tym Epoxem z siga (bodajże nawet Srekal go ostatnio miał)...w 2 sklepach mi powiedzieli mniej więcej to samo co Tobie o tym Abicie...zresztą...bodajże na znak.pl piszą że nie polecają płyt firmy Epox bo jest be...

 

Właśnie się ostatnio zacząłem zastanawiać czy tego Abita nie wziąć...coraz bardziej mi się podaba to mobo - cena/możliwości zwłaszcza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

Aduke nie ma to jak kłapac jęzorem na lewo i prawo, a w czym innym jest wina

ty cżłowieku wejdz w topic o dfi, gdzie pod konkretne ramy są inne biosy

dobre niech jest to dfi lepsze, ale nie duzo, a cena ok 120-140zł większa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna sie zasmiecanie topica o waszej ukochanej płytce. Jeden powiedział co wiedział, starczy. Dosyć o mnie. Jestem jakimś skandalistom czy co ? :lol: Jeden mnie już podsumował, wiec sie nie powtarzajcie i piszcie o sprzecie. Tak na przyszłość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko z Abitem takie hasełka lecą...

 

zacząłem się ostatnio rozglądać za tym Epoxem z siga (bodajże nawet Srekal go ostatnio miał)...w 2 sklepach mi powiedzieli mniej więcej to samo co Tobie o tym Abicie...zresztą...bodajże na znak.pl piszą że nie polecają płyt firmy Epox bo jest be...

 

Właśnie się ostatnio zacząłem zastanawiać czy tego Abita nie wziąć...coraz bardziej mi się podaba to mobo - cena/możliwości zwłaszcza...

1714774[/snapback]

Tak miałem potwierdzam :) Ale sprzedałemz a dość wysoką cenę ;) i kupiłem Abita - trza eksperymentować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak to sie stało ale trąbią na zagranicznych stronach ze cos tam w strukturze tych ukladow spierd*** i sa z nimi problemy i faktycznie mailem jaja z ta grafa :(, chwilowo mam 6200 ale jak wszystko ok bedzie to doplace i wezme 6600 gt :)

co sadzicie o: http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=19223 pod czerwony laminat abita bedzie git :P, a jak z oc ??? ma ktos to cacko na tym an8 ultra ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja teraz sobie składałem komputer i chciałem tez kupić 6600 GT, ale wszyscy mówili że lepiej kupić X800GT, jest wydajniejszy praktycznie pod każdym względem. jedyne co nie ma - to pixel shader 3.0, a tak to jest gites - i tak też zrobiłem, też się nad tym zastanów, chyba że nie masz wyjścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam nie wiem :(, miałem ostatnio złe doświadczenia z radkami i mam jakieś opory w tym kierunku :P. A ten radek chyba 100 pln więcej kosztuje ???. Grunt że mobo jest ok bo przez weekend bym zdrowie przez tego x1300 stracił, i pare lat życia :)

Edytowane przez V1rU$®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam nie wiem :(, miałem ostatnio złe doświadczenia z radkami i mam jakieś opory w tym kierunku :P. A ten radek chyba 100 pln więcej kosztuje ???.  Grunt że mobo jest ok bo przez weekend bym zdrowie przez tego x1300 stracił, i pare lat życia :)

1717159[/snapback]

mój radek kosztował 649 zł (bulk - ale ze wszystkimi kablami - jest ich od groma), w sklepie internetowym komsad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba zostane przy 6600 GT,

a teraz wracjąc do wątku o an8u, ktoś testował ten modowany bios od TicTac'a do naszej mobo ??? jakie rezultaty ? Szkoda że nikt się nie bierze (modowanie) za ten nowy bios 1,8, choć w sumie po co:P Generlanie mi brakuje tylko ustawienia na ram 366 a reszta ok ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...