Skocz do zawartości
Szmugler

Abit An8 - An8\an8-v\ultra\sli

Rekomendowane odpowiedzi

1721932[/snapback]

to samo jest tutaj...

http://www.znak.pl/index.php?search=twinmos&x=0&y=0

 

czy tak jest faktycznie to sami musicie sobie odowiedzieć.. ja tylko mogę stwierdzić że jeszcze niecały miesiąc temu płyty sprzedawali.. tylko że jakoś nie mogli się dystrybutora dopchać.. i mimo że płyty były w ofercie to nie było w magazynach. Może to dlatego wystawili taką opinie.

 

Co do sterów.. zważywszy na moje wcześniejsze problemy już lece nowe sprawdzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten sklep ZNAK.PL to jakas lameriada..abitow nie sprzedaja..twinmosow nie sprzedaja..zaniedlugo nie beda sprzedawac DFI ( o ile sprzedaja wogole) bo beda dla nich zbyt skomplikowane..

Wkoncu zaczna sprzedawac tylko gotowe kompy i podkladki pod myszy

 

Wyrazajac to emotikonem :

:mur: :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6.66 bez sterownikow do ide i bez nam-a.

 

Dzisiaj wyszly stery 6.70 takze polecam sprawdzic :)

1722104[/snapback]

bez ide znaczy sie tego ide sw ?? tak ???

zaraz zaciągne i zainstaluje sobie ;)

 

p.s. a do audio ?? mam "wdm_a371" i one mi najmniej systemu zjadaja :( na najnowszych opczyt i zapis mocno spadł mi ;(

Edytowane przez V1rU$®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak sądzicie czy nowy freezer 64 pro bedzie ok do abita an8 u ?? Waga tego cacja ponad 0,5 kg czy to aby nie wpłynie zle na plyte- odksztalcenia itp ?? ma ktos tego nowego freezera lub tego starego na tym mobo ??? moze ktos cos w tym temacie powiedziec ??? czy aby ta zapinka da rade ??? i nic zlego sie nie dzieje ??? no bo musze jakis coolerek kupic :) a freezer ma ok cene :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ufam ufam :)

tylko wiesz te poważne wielkie systemy chłodzące sa mocowane do płyty śrubami, a w pzrypadku abita + freezer to zaczep jest realizowany pzrez zapinke, tak więc czy to wszystko da rade ??, masz freezera ??? płyta sie nie odkształca itp ???.

Chyba poczekam te 1,5 tyg, i z allegro wersje pro zamówie :0 fajnie pasuje do abita bo ciepłe powietrze jest wywalena na tył budy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli najlepiej teraz zainstalowac 6.66 bo sa bez tego  ide sw ??

pogubilem sie :D

1722507[/snapback]

najlepiej instalować bez sw-ide obojętnie którą wersje :), no chyba że masz raida to wtedy instalujesz. Edytowane przez themOn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej instalować bez sw-ide obojętnie którą wersje :), no chyba że masz raida to wtedy instalujesz.

1722720[/snapback]

 

Kurcze no a ja wlasnie zainstalwoalem te 670..na poczatku dalem bez SW-ide..ale potem cos wyszlo jakie to nie jest pro i elo i wkoncu to zaznaczylem..bo cos o optymalizacji pisali..a moj dysk cos juz powoli wymieka wiec sie skusilem

jak bede mial zwisy..bsody errory ...crashe...wybuchy...to odinstaluje :D

 

 

KLIK

Na allegro sa juz wersje PRO...na co wiec czekasz...montuj to diabelstwo :D

Edytowane przez RepsOn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie natchnęło i skoro to jest topic o spostrzeżeniach o Abicie an8u to małe co nieco napisze – moje odczucia o tym mobo. A wiec płytka jest ok., mimo swoich zalet i wad. Mam do abita pełne zaufanie (wcześniej miałem nf7, nf7s, av8). Teraz na abita znowu padło. I tak:

Na plus:

- b. dobre wykonanie

- pasywne chłodzenie na Nb

- dobre oc

- dobry i łatwy w obsłudze bios

- u guru (nie ma jak regulowane wentyle)

- 3,5 v na ram :), BH5 śmigają aż miło

- wyświetlacz post

- ten czerwony laminat :P

- szybka, wydajna

- dobrej jakości karta muzyczna (mało wymagający jestem)

- dużo wyjść na wetyle na mobo i wszystko można regulowac ;)

Minus:

- brak portów com (musze dokupić kartę z choć jednym com, bo gdzieś musze podpinać moje programatory do epromów, tunerów sat, car audio, tel. kom., modem radiowy)

- pasywne chłodzenie na NB (trochę się grzeje), może tak ma być ???

- mało ustawień czasów (timingi) dla ramu , moja stara płytka av8 miała więcej

- problemy z ramem na tccd max to ok., 550 mhz

- brakuje mi dzielników na ram nietypowych np.366 itp. Jak w dfi. Choć w modowanym biosie są :)

- ten pasyw na NB mogli przesmarować pastą a nie dawać jakąś gumę :P

 

Generalnie chyba wszystko jak coś mnie najdzie dopisze coś .

Jak dla mnie mobo jest ok, wszystko śmiga OK., nie mam powodów do narzekania , musze tylko zmienić zasiłke bo mój szef 360 ma wtyczkę 20 pin i czuje że wymiękł.

Edytowane przez V1rU$®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RepsOn,

ach to były czasy (piekne) z setlersami :)

no i zauważyłem że im nowsze stery audio mam to wydajność odczyt/zapis do pamieci mi spada a na starszych wersjach jest lepiej ??? dziwne :)

p.s. a do działu technicznego abit-usa napisałem co by mi się przydało w nowym biosie, i co by mogli poprawić :P (ciekawe co odpiszą).

 

A co do minusów tego mobo (może to wina biosa), miałem takie jaja że na nowym biosie 1.8 znikał mi port ps2 i myszki brak (Mysz A4tech - Swop3). Wgrałem 17 juz ok, mysz pracowała normalnie. Ciekawe bo jak miałem mobo Abit av8 miałem to samo stare biosy ok, nowe port ps2 znikał i myszki brak ? jak jest teraz nie wiem ?, bo kupiłem mysz na usb i problem z głowy mam :), a jak do abita napisałem to mi kazali nie krecić kompa :) hehe i że płyta zgodna jest z myszami microsofta logitecha i wymienili jakieś serie :). No to ja im na to kręcic bedę bo po to kupiłem :) a mysz sobie zmieniłem :) hehehhe i już brak odezwu ??

Edytowane przez V1rU$®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...