Skocz do zawartości
Szmugler

Abit An8 - An8\an8-v\ultra\sli

Rekomendowane odpowiedzi

Virus masz OPKA jakich mało...czemu ja cie w rankingu SuperPI nie widze na jakims dumnym miejscu ?? ;]

podgoń szybko to będzie pamietna chwila...dwa AN8 na dobrych miejscach w ranku SPI :)

ja nadal czekam na screny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna trochę się nazaznaczałem w tej ankiecie ABITa. Nawet ciekawe pytania zadają, oby wyciągnęli z tego jakieś wnioski. Ciekawe co napisaliście w polu "Do szefa firmy ABIT..." Ja krótko, "please do something to beat DFI in Overclock rankings" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Czy nowy bios BETA v20 można "zaaplikować" na AN8 ?

Jutro kupuje x2 4200 i pamięci G.Skill 2GB ZX i zamierzam dać trochę wycisk prockowi ;]

Czy "stary" Abit da radę? Na "ilę" mogę liczyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

' date=' 1 Lut 2006, 20:27' post='1924948']

Waaagh a ile ticketow dostales?

Bo ja 3 podstawowe i 3 bonusowe i nie wiem czy wszystkim tak daje

Pozdro.

Jak przeszedłeś wszystkie etapy to za każdy po bilecie. Większość chyba tak zrobiła :D

Edytowane przez ajsi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla CPU ??

tak

 

u mnie zawyża więcej :/ za to moje największe HTT na niej to 380 ;)

ale mi to nic nie daje..moze Ci nawet zawyzac + 1V..mi to rybka..ja sie pytam czy NAPRAWDE zawyzaja czy tylko jest to zła interpretacja mobo <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie musisz sie wściekać ;) tak jak Repe....weź miernik :D

ależ ja sie nie wściekam :)

 

taaaa miernik w łape i przejade gdzieś po sciezkach na mobo..nie dzieki :? a po drugie nawet nie wiem gdzie mierzyć..pewnie na MOSFETach??

 

a po drugie ktos chyba juz tak mierzyl i wie?? no tak mysle..a jesli u jedej osoby bedzie tak ze w biosie zawyza a jest niby ok to sadze ze u innych w tym mnie, tez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie dot. tego "wyswietlacza" na mobo...

Jak jest wszystko wpozadku i jestem w windowsie to jakie symblo powinny byc wyswietlone?

Bo podczas uruchamiania PC to co chwile sie zmnieniaja...Kiedys przez jakis czas malem w winie FF...

A teraz mam 2.1. i czasem zmienia sie na 2.6.

W instrukcji osblugi niestety nie ma tych syboli <_<

 

O co z tym chodzi :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie dot. tego "wyswietlacza" na mobo...

Jak jest wszystko wpozadku i jestem w windowsie to jakie symblo powinny byc wyswietlone?

Bo podczas uruchamiania PC to co chwile sie zmnieniaja...Kiedys przez jakis czas malem w winie FF...

A teraz mam 2.1. i czasem zmienia sie na 2.6.

W instrukcji osblugi niestety nie ma tych syboli <_<

 

O co z tym chodzi :?:

tez własnie nie wiem..w epoxie jak mialem wszytsko bylo logiczne a tu ni ch..a wpasc na to co te cyfry oznaczają :? wogole to chyba ten wyswietlacz jest do gory nogami tak??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok...Ale wolal bym wiedziec co to jest to 2.1. A w ogole to mam 2x256 Kingston 400 CL3 i napiecie na nich standard to chyba 2.5...A w biosie (oficjalnym 1.9) pokazuje mi napiecia na pamieciach jak jest ustawione na default to jest 2.6...

Dlaczego :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie dot. tego "wyswietlacza" na mobo...

Jak jest wszystko wpozadku i jestem w windowsie to jakie symblo powinny byc wyswietlone?

Bo podczas uruchamiania PC to co chwile sie zmnieniaja...Kiedys przez jakis czas malem w winie FF...

A teraz mam 2.1. i czasem zmienia sie na 2.6.

W instrukcji osblugi niestety nie ma tych syboli <_<

 

O co z tym chodzi :?:

Abit to chyba tak ma :-) Wcześniej na AN7 też wyświetlał głównie kody których nie było w instrukcji obsługi :blink: poprostu przeurocze urządzenie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy te nasze Abity naprawde zawyzają napięcie o 0,04V?? czy tylko to jest błąd pomiaru?? sprzawdzał ktoś??

http://allegro.pl/show_item.php?item=84788905 + http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=57508

= twoja wiedza na temat napięć na an8xx :)

p.s. pokaż mi mobo i soft który daje 100 % odczyt :)

 

p.s. 2

testowałeś swoje pamiatki na biosie 20 ? bo na wcześniejszych max ok 450-460 mhz a na tym 20 do 500 dobijają :)

Edytowane przez V1rU$®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaciusieK

Co do nowego biosu, to jakos udalo mi sie dogadac z moimi pamiatkami, chodza ciut lepiej niz na 19, ale za cholere nie moge ustawic w biosie Max Async Latency oraz Read Preamble - kazda zabawa z nimi konczy sie resetem + F1 :mur: Acha no i jeszcze Trtw ustawiane na byle jaka wartosc, zawsze jak wgram winde daje "3" :/

Czerkam na wersje oficjalna:D

Niech dodadza jeszcze Tref'a a bede wniebowziety :D

Przynajmniej na Abicie nie mam takich jaj, co byly na Ultra-D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sprawdzałem u siebie 20 i nic mi nie pomógł :(

 

Przy okazji w końcu znalazłem czas na potestowanie tych moich pamiątek. Okazuje się że jedna nie chce iść więcej niż 225 i tyle, drugia leci wyżej, jaki ma maks to nie sprawdzałem. Szkoda że taki jeden lewus mi się trafił.

 

BTW. Na slotach 3 i 4 pamięci mi idą ciut lepiej (4 Mhz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, po prostu chce miec pewnosc, zobaczymy moze naprawde jest podawane wieksze napiecie :lol2:

Nie jest :) bynajmniej na mojej mobo :) sa lekkie wachania przy obciążeniu ale nie ma takich jazd jak soft pokazuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...