Skocz do zawartości
slavok

Kim jesteśmy, co robimy?

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie co robicie kim jesteście czym się zajmujecie na co dzień, wpadłem na pomysł założenia takiego tematu ponieważ sądzę że możemy się dzięki niemu bliżej poznać jest już „pokaż swoją twarz” wiec myślę że ten też powinien się przyjąć (zobaczymy) wiec piszcie o sobie, jakie macie plany na przyszłość co chcielibyście robić to tyczy się tych którzy się jeszcze uczą bo widzę że jest tu dużo takich osób.

 

Wiec zaczynam, ja jak na razie się uczę zaocznie w Kraku kierunek ‘marketing i zarządzanie’ zobaczymy co z tego wyjdzie ale myślę już nad założeniem własnej firmy, coś związanego z kompami do tego kasy fiskalne lub coś podobnego może też coś w stronę organizacji sieci bo mam też o tym jakieś pojęcie, wiem że to w Polsce jest trudne bo jest masa różnego rodzaju przeszkód które stoją naprzeciw. Ale trzeba od czegoś zacząć ale jak na razie kase kombinuje na wszelkie możliwe sposoby złoży się komuś kompa, jakiś handel na allegro i zawsze coś jest :)

 

Piszcie o sobie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja rozpoczynam studia na elektoronice i telekomunikacji w warszawie. chce wybrac specjalizacje siec bezpieczenstwa, a pozniej skonczyc zaocznie juz pewnie kryminologie i zalozyc wlasna firme zajamujaca sie wszelkiego rodzaju ochrona, ludzi, mienia, monitoringi... cos w tym kierunku napewno :)... kryminologie chce studiowac bo zawsze mnie to jakos pociagalo... ehhh, Noc zbrodni na discovery :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe wlasciwie moglbym napisac to samo co SlavaOK.. Tez studiuje zaocznie marketing i zarzadzanie w Krakowie.. a w sumie juz nie.. gdyz przenosze sie z powrotem na informatyke po 2 latach spedzonych na MiZ ;-) Na codzien obijam sie jak moge. Siedze caly dzien przy komputerze, pija piwko, wpieprzam czipsy, slucham muzyki. Mam nadzieje ze troche sie to teraz zmieni - zaczynam pierwsza normalna prace w Polsce. Tez zamierzam w przyszlosci byc pracodawca anizeli pracobiorca :) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja teraz ide do liceum, klasa o profilu mat-inf-fiz; jak narazie jestem ciut za mlody, zeby myslec o przyszlym zawodzie, ale mysle, o czyms zwiazanym z komputerami-; w wakacje - siedze za duuzo przy kompie, slucham muzyki, czasami w cos pogram, wyjde spotkac sie z qmplami, 3 razy w tygodniu na 3 godzinny trening;] ty chyba wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja student informatyki na WSTI w Katowicach... mam nadzieje ze nadal student bo wrzesien zapowiada sie niezbyt kolorowo :( Na codzien czas spedzam na rozne sposoby: komp (CoD i inne gierki), rower bardziej extremalnie, siatkowka, wieczory pub/imprezy/CoD (jesli nie ma dwoch poprzednich opcji)

 

A co potem? po studiach: plan optymistyczny: praca w Anglii jako informatyk; plan nieoptymistyczny: praca w Anglii jako nie wiem jeszcze kto :), plan pesymistyczny: praca w Polsce za marne grosze :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ucze sie w liceum klasa mat-inf, teraz bedzie 2 klasa. Tak jak reszta staram sie dorabiać jakieś pieniądze skladajac komus komputery lub sprzedajac cos na allegro :) Lubie sport, teraz zbieram na na bmx'a. Co jescze ... no wiadomo lubie posluchac dobrej muzy, posiedziec przed kompem i spotkac sie z qmplami jak kazdy :)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do mnie to podobnie jak flo3 ide teraz do LO na profil inf-mat-fiz. Obecnie przygotowuję się do potyczek algorytmicznych by UW i praktycznie cały dzień spędzam przed kompem ;) A po LO chciałbym studiować programowanie na wcześniej wymienionym UW (jak sie dostane to bedzie cud). W przyszłe wakacje zamierzam wybrać się do Niemiec do pracy i oczywiście przyjechać na zlot ;)

Edytowane przez Severus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od października zaczynam studiowac zaocznie informatykę (kierunek sieci i systemy komputerowe ) w Copernikusie we Wrocławiu. Aktulanie poszukuje jakiejś pracy bo studia kosztują =/. W wolnym czasie pijam piwka siedze przy kompie słucham dobrej muzy, psuje coś przu komputerze, obmyślam swoje ganielne plany które zawsze palą na panewce ;]. A w przyszłosci hmmmm to się okaże ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na codzień[razem czy osobno? :D] będę uczniem 1 klasy LO mat-inf(-fiz) :/ Co mi nie pasi :P Po godzinach to pewnie komp będzie ewentualnie spotkać się z kumplami. Sport - jazda na rowerze, ostatnio rzadko, i być może snowboard w zimie spróbuję i Le Parkour ;) Co do kasy to nie zarabiam dużo w terenie bo jakoś od znajomych nie zdzieram kasy ;) Ale jak już do kogoś bardziej obcego czy coś to inna sprawa(mój największy łup - za reinstall skaner :D ). Muzyka? HH polski, ostatnio reggae ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już od czwartku uczeń 1 klasy LO w Poznaniu niestety. Od piątku zapisuje się na sztuki walki. A co robie w wakacje? Śpie, gram na kompie, gram w kosza i słucham muzy. Nie koniecznie w tej kolejności ;) Nie dorabiam bo nie mam gdzie a pozatym nie chce mi się ;) (na razie). Co chciałbym robić w przyszłosci? Hmm satysfakcjonowałaby mnie praca w sklepie komputerowym ;)

Edytowane przez el_gringo_dado

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We wrześniu będe inżynierem iformatyki - niedługo obrona.

 

Na codzień zajmuję się samochodami zdalnie sterowanymi - organizuję zawody, akcje promocyjne, pilnuje sklepu interneowego, odwalam całą robotę marketingową i część handlu. I jeszcze pare innych rzeczy o których nie pamiętam, bo mam dużo obowiązków służbowych.

 

EDIT:

Jestem inżynierem informatyki :D

Jestem także prawodpodobnie jedynym w Polsce niezależnym działającym arbitrem modelarskim ;)

Edytowane przez Mutos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ide teraz do 3 klasy LO matura za nie długo , od września zapisuje sie na prawko po maturze chciałbym dostać się na studia coś z językami obcymi a pózniej podyplomowe z informatyki. Znaleźć jaką godną prace. Teraz marnuje czas przed kompem , słucham muzy ide sie dokształacać przy ognisku :rolleyes: , grzebie cos w swoim garażu, gotuje obiady dla rodzeństwa i starszych :D . Tyle co moge o sobie napisać B)

Edytowane przez kamilo23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 19 lat, skonczylem LO, o profilu mat - fiz - inf (ledwo uf), zdalem mature i tutaj bum, sie nie dostalem na studia, poniewaz stwierdzilem, iz nie bede skladal na 4 kierunki, a na jeden i to dzienne, no i ciach nie dostalem sie... No to, aby nie pojsc do woja, ide w moim miescie na 2-letnie policealne, zawod technik informatyk, specjalizacja grafika komp. Mam zamiar zrobic ta szkole, i jak najszybciej za granice :arrow: Norwegia, aby zarabiac cenne pieniadze, a nie tutaj za 500 robic :| Chyba, ze byla by praca z kompem za 2500 :wink: Wiem, tam tez nie bedzie kolorow, ale musze sie sam przekonac na wlasnej skorze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pojdzie niedlugo zostane magistrem politologii ;], od pazdziernika zaczynam informe zaocznie (4ro letnie inzynierskie), pracuje w liceum jako laborant, informatyk, + roboty dodatkowe - przez pol roku pracowalem na swietlicy z dziecmi :), skladam kompy, naprawiam sprzet, ogolnie wszystko na czym mozna nie przemeczajac sie zarobic jakis grosz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie idę do drugiej klasy LO - profil mat-inf...jakoś ciągnę ale tak jak FastlY mówi, nie wiem czy jest sens...za 7 lat koniec świata :) ...skończę LO a potem się będę przez 5 lat opierniczał czekając na to aż Paranoik zostanie tym imperatorem ciemności (co równa się końcowi świata)...

 

w międzyczasie marnuję życie siedząc przed kompem, kopiąc w piłę z kumplami i słuchając muzy...szeroko pojętego metalu swoją drogą...

i tak życie płynie...

Edytowane przez raven_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny temat :) Mam 19, skończyłem ogólniaka, zdałem maturę... Pracuję... Jestem merchandiserem... Zaczynam studia zaoczne w WSM, kierunek ZiM... Moje plany są takie, żeby zrobić 'jakąś tam' karierę w firmie, w której pracuję :) Na pewno chcę skończyć studia, które zacznę od października :) Swój czas spędzam głównie z moją ukochaną :) Wieczorami siedzę przy kompie, zajmuję się trochę grafiką... Czasami coś nasmaruję na pustej kartce, jakieś abstrakce, graffiti... Takie tam pierdółki :) Czsami też, jeśli jeszcze nie padam na pysk to w coś 'rzeźbię' pijąc firmowy napój i szamiąc chipsy :) :) Pozdrawiam!

 

Przykleić temat! - Kto jest za?!

Edytowane przez Cherry86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja niedlugo zaczne trzeci rok studiow dziennych (informaryka) na Politechnice Świętokrzyskiej (Kielce).

W wakacje to zazwyczaj piwkuje wieczorami, czasem tez zielono mi.

Ogolnie to siedze przy kompie i pisze projekt w javie na wrzesniowe zaliczenie, przy tym slucham muzy (Dream Theater, A Perfect Circle...).

A po studiach... cos sie wymysli :)

Aha, gram od 5 lat w Q3, zanosi sie zmiana na Q4 w tym roku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz za paredziesiat godzin od momentu pisania klasa trzecia gimnazjum (zeby nie bylo - nie tesknie za szkola! ;]). Cos o mnie? tutaj :D Plany na przyszlosc... hmm, najlepiej jakis porzadniejszy sklep/serwis.. skladanie, sprzedaz podzespolow i w calosci (chyba wiadomo czego B)) itepe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam za dużo lat, studiuję (podobno, jeśli jeszcze mnie nie wywalili) gdzieś w Warszawie sieci i tak, jestem alkoholikiem. Mam zamiar zdobyć władzę nad światem i zostać imperatorem ciemności ;]

1621192[/snapback]

 

ja podobnie tylko ja studiuje w olsztynie informatyke i to napewno i nie mam zapedow dyktatorskich ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pare lat, studiuje Elektronike i Telekomunikacje na AGH. Moje plany zyciowe po przeczytaniu tego topica ulegly lekkiej modyfikacji. Musze dodatkowo zgladzic ParanoiKa - reszta wg. planu - zawladniecie swiatem, miliony wielbicielek i browar na wlasnosc :wink: A co do zainteresowan - C/C++, Java, PHP, CSS, XHTML, adodb, smarty, linux, flash, nightwish, pingwiny, kolorowe kredki i jeszcze cos sie znajdzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie prawie sama 'młodzież młodsza', żeby nie napisać dzieci :D To ja tu zawyżam średnią wieku strasznie - jestem sobie w połowie doktoratu z biofizyki (po biotechnologii na UJ).

Wszyscy chcący zawładnąć światem - wpisujcie się - z listą elimiancja konkurencji pójdzie mi szybciej :D Zresztą nie musicie się spieszyć - "I intend to live forever" jak to ładnie stwierdził bohater jednego RTS-a :D

Interesuje mnie Życie (i Śmierć) oraz wszechświat i okolice.

Moją ulubioną bronią 'białą' jest korbacz :26:

Zawsze w RPG gram kapłanami (lub półbogami jak się da).

Więcej informacji nie zamierzam ujawnić :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) Mam zamiar zdobyć władzę nad światem i zostać imperatorem ciemności ;]

1621192[/snapback]

Paranoika i resztę pretendentów muszę zmartwić, ponieważ ja już piastuje to stanowisko (my true name is Sauron ;] i nie oddam go nikomu, moje oko Was odnajdzie i zniszczy ;]

Pozatym skończyłem Dziennikarstwo i Komunikację Społeczna na UJ a pracuję teraz jako informatyk :lol: ale nie jest to szczyt moich ambicji, także rozglądam się.

Uwielbiam góry, narty, dobrą książke, muzyke i film. To może tyle na początek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie jestem na 3 roku prawa na Uniwerstecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Jeśli jakimś cudem ukończę te studia to będzie dopiero początek. Chciałbym odbyć aplikacje prokuratorską i pracować w tym zawodzie. Kiedyś chciałem studiować informatykę ale odkryłem swoje powołanie :-) Gram na piecu od 10 roku życia, czyli będzie już 14 lat. Ehhh, dziś sam jestem dziadkiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra - dwa zdania o sobie ;]

 

Jestem rocznik '88 ale w tym roku ide na studia - na Psychologie na UW - w trybie wieczorowym. Tak mnie los "popchnął" do przodu ;] No ale tak czasem bywa ;]

 

W domku to raczej tylko komputerki - choć znajdzie się czas na rower, spacer, spanie, jedzienie i muzyke. No tak - muzyka - raczej elektroniczne brzmienia - ale bardzo różne - to co mi się podoba - tego słucham ;]

 

A teraz jestem w trakcie konfigurowania DHCP na Slackware, bo robie sieć w domu - i mi nie idzie i jestem zły... Więc wracam do roboty ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...