Skocz do zawartości
slavok

Kim jesteśmy, co robimy?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja narazie jako 13 latek planuje w przyszłości, albo założyć na początku kafejke internetową, albo serwis komputerowy, ale to sie narazie zobaczy, głównym moim marzeniem jest wyjechać do stanów i tam pracować dla jakiejś firmy komputerowej, bądź założyć własną ;] pożyjemy - zobaczymy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaocznie studiuje informatyke z ekonometria ( chyba jeszcze mnie nie wywalili :lol: ). Dzien w dzien pacuje w FRSE, jako.... wklepywacz danych :lol2: :lol2: ale takze jako admin ( jakos tak wyszlo, 2 w 1 ), czasami z kumplem ukladam sieci komputerowe, za mamone ofkorz :).

 

Co po pracy ? najczesciej jak wracam jest juz ciemno to ide spac :-P

Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Witajcie, Skoro każdy po trochu się wpisuje to i ja nie będę gorszy ;)

 

Mam na imie Błażej. Za dwa dni zacznę czwarty roku nauki w technikum ekonomicznym w Zgierzu. Mam bardzo typowe upodobania jak większość ludzi w moim wieku czyli komoutery, motoryzacja, film, muzyka, panienki ;)

 

Nie mam ulubionego filmu, raczej można powiedzieć że podoba mi się wiele filmów ale najbardziej zapisał mi się w pamięci Kill Bill (obie części), seria Alien i podobne klimaty.

 

Słucham muzyki filmowej (soundtracków) gdyż wg mnie to najlepsze składanki ;) Zawsze dobrane tak, by tworzyły odpowiedni klimat.

 

Jesli chodzi o ulubiną gre - ulubię dobre gry.

 

Na dzień dzisiejszy to tyle :lol2:

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, na imie mam Jarek i mam 17 lat.

[owacja na stojaco, tłum szaleje :lol: ]

Teoretycznie uczęszczam do klasy o profilu matematyczno-fizycznym w warszawkim LO, jednak nie często w niej bywam. Mimo to udaje mi sie przechodzic z klasy do klasy (póki co bez komisa :D ).

[oooojaaaaa - okrzyk zachwytu tlumu]

Mam dosyc rozległe zainteresowania, coby wymienic tylko kilka: dobry film (Tarantino rządzi, niech usłysze Alleluja), dobra ksiązka, lotnictwo (glownie szybownictwo, w ktorym to kierunku sie szkole), fizyka teoretyczna i kosmologia, szeroko pojęta muzyka instrumentalna (począwszy od klasycznej, przez jazz, az do praktycznie wszystkich odmian metalu), informatyka, religie i filozofia, spanie. To tyle tak na szybko, zeby nie przynudzac.

[buuuuu... - jęk zawodu]

Kiedys chcialem zostac informatykiem, jednak obecnie wydaje mi sie, ze to glupi pomysl (za duza konkurencja=male zarobki), wiec raczej na hobby sie skonczy. Chciałbym pochwalic sie w tym miejscu, ze od poł roku nie gralem w zadną gre (no dobra, w szachy przez Neta gralem...), bo jak wiadomo jest to wytwor Szatana (niech usłysze: "Alleluja", chwalmy Pana!).

[Alleluja!]

Moim marzeniem jest zbudowac wieeeelki dom z systemem tajnych przejsc i masą fajnych bajerow, oraz wlasna awionetka. Potrzebuje na te skromne cele jakies 50 000 000$, wiec trzymajcie kciuki (możecie tez wesprzec mnie finansowo). Oprocz tego chciałbym zostac imperatorem Wszechświata, ale niestety inni mnie ubiegli, w zwiazku z czym stoje na straconej pozycji:/

To tyle o mnie, pozdrawiam zebranych :) .

[gromkie brawa]

 

:lol:

Edytowane przez und3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rocznik 88', uczeń LO (elitarnego... bo jedynego w moim miescie.. ;] )..

Słucham rapu, rnb i innej muzyki - jestem na nią otwarty.. ;]

Gdy będe duzy chce być bogaty i mieć dużo pieniedzy.. [;

 

Jak coś mi sie przypomni to dopisze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

'88 - 13 października (jeśli chcecie to wpadajcie na urodzinki ale z % :lol:)

 

Teoretycznie jestem uczniem już II klasy LO (jedynego w moim mieście jak w przypadku mechl!ka) o profilu humanistycznym.

 

Jak na razie nie wybrałem jeszcze kierunku studiów, bo żaden mi nie odpowiada (za dużo pracy :lol:)

 

Interesuję się komputerami (głównie hardware), historią (trochę), sportem i muzyką (wszelakie gatunki metalu, rocka, czasem nawet klasyczna).

 

Poza tym wszystkim nie wiem kim będę i co będę robił, ostatnio jak niektórzy za dużo spożywam (a czego to możecie się tylko domyślać :lol:). W tej chwili mogę śmiało nazwać się nierobem :lol:

 

Co do kobiet to jak na razie jestem w trakcie poszukiwań :D (jak się coś zmieni to dam znać :D).

 

To by było na tyle, jakieś dodatkowe pytania do waszego mastera :lol: ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele osob zadziwia mnie podajac rok urodzenia.. Dalbym im czasami wiecej.. Z samego tematu wynika zas ze wiekoszosc ludzi aktywnie uczestniczacych w zyciu forum to jeszcze nastolatki :P

 

btw. Pluskwa, synu ;-) - przestawiaj sie pomalu bo ci tak zostanie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam do grona nastolatków, Przemek lat 15, III gimnazjum mnie czeka, niestety :/ a co planów na przyszłość to nie wiem, najwyżej zabiorę komuś "rejon poszukiwawczy".

Interesują mnie komputery od strony hardware (taaa wieśmaczmy pojęciami :)), w windowsie umiem tylko to co potrzebne.

Słucham w sumie wszystkiego(punk-rock, metal, techno, dance, rap).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piotr 19lat, pazdziernik->informa na eti na poli gdansk, od przyszlosci chce tylko jednego: zeby moje dzieci mialy bogatych rodzicow ;)

1622978[/snapback]

To mówisz, że oddajesz do adpocji??? :lol: :lol:

 

Zapomniałem dodać tak nawiasem mówiąc, że mam na imię Tomasz i nie lubię jak ktoś do mnie zwraca się "Tomku" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Wolnosc Tomku w twoim domku ;>

Mariusz aka piorek

lat 15

nie lubie jak ktos mowi na mnie pionek albo piotrek (czesto tak ludzie moj nick czytaja)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele osob zadziwia mnie podajac rok urodzenia.. Dalbym im czasami wiecej.. Z samego tematu wynika zas ze wiekoszosc ludzi aktywnie uczestniczacych w zyciu forum to jeszcze nastolatki :P

(...)

1622823[/snapback]

Odnoszę takie samo wrażenie - niemal przedszkole :wink: :-P mój samochód jest starszy od części z Was (rocznik '87 :lol: ). Sam nie powiem ile mam lat bo mi już nie wypada* :-P.

 

Dla dociekliwych wystarczy przestawić cyfry w roczniku auta i wyjdzie more or less rok mego pojawienia się na tym padole:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mówisz, że oddajesz do adpocji???  :lol:  :lol:

 

Zapomniałem dodać tak nawiasem mówiąc, że mam na imię Tomasz i nie lubię jak ktoś do mnie zwraca się "Tomku" :D

1623013[/snapback]

ja tak samo, a jeszcze jak mnie wkurzalo jak nauczyciel do historii w gimnazjum mowil do mnie *Tomus* :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mnie od 18lat z hakiem wołają krzychu (nie wiem co sie tak uwzieli [; ) Urodziłem się nie dość że w grudniu to po awarii elektrowni w Czarnobylu (trudno zdarza się ;)) Obecnie 4klasa Techikum elektronicznego, po maturce typowo studia, pół roku temu wiedziałem jakie ale teraz ni chu-chu. A co będe robił? Jeszcze nie wiem, ale musi mi to przynosić satysfakcję i odpowiednie dochody na upgrate maszynki ^_^

Zainteresowania to chyba wiadomo, muza raczej ciężkie brzmienia, no i to chyba tyle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika


wzrost: cos kolo 184cm
oczy: piwne
wlosy: krotkie, czarne
waga: lekka ;)
dalsza czesc opisu:
studiuje (wciaz zyje ta mysla:p) Informatyke i Ekonometrie na AE w Krakowie a to co widzicie powyzej to moja (ulubiona?) pozycja przed kompem.. (pomyslalem ze chcecie wiedziec:d) panujacy na zalaczonym obrazku 'chaos' jest tak naprawde ladem i harmonia, tylko nie kazdy jest w stanie to zobaczyc;)
wlasnie szykuje sie do ciezkiej walki jaka mnie czeka we wrzesniu.. :/ w tym momencie okreslilbym swoj stan jako czolganie sie na kolejny rok studiow.. ;)

Jezeli znajde troche czasu wsiadam na rower i modle sie o to zeby znowu nie wyladowac na bulwarach wislanych z kumplami i piwem u mego boku ;) ostatnio tak koncza sie moje wycieczki rowerowe, wiec bardzo ambitne trasy mamy:)
Czasami zdazy mi sie cos przeczytac.. ale bardzo zadko jest to ksiazka w klasycznej papierowej formie, czesciej biore palma i odpalam jakiegos ebooka.
Reszte swojej energii wykorzystuje na wymyslenie na czym by tu zarobic i co z soba zrobic, pomaga mi w tym wieczorny papieros w oknie z widokiem na moje 'piekne' osiedle..
dosc popularna sprawa.. kto obejmie wladze nad swiatem.. hmm.. po dlugich przemysleniach doszedlem do wniosku ze moge zrezygnowac z kandydowania w zamian za sciagniecie ze mnie wszelkich obowiazkow, zapewnienie stalego doplywu gotowki i zostawienie mnie w swietym spokoju.. ;) wiec jak? Edytowane przez shade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pomylilem sie, nie pomylilem. Jestem weterynarzem i zajmuje sie leczeniem krow. ;] A czasem by wyleczycz trezba se macnac :]

Jakby co te rybki z avataru taz hoduje.

Mam stawy:

http://monki.us/~culmen/Stawy/

Tu znajdziecie foty i filmik

Edytowane przez culmen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem Marcin i mam 14 lat ;] I tyle powinno wam wystarczyc z zycia osobistego ;]

IDe do 2. klasy gimnazjum nr1 w lukowie , nie ma tam profilow, ale moja wychowawczyni jest germanistka wiec taki niby profil "niemiecki" (Pozdro dla Niemca).

Slucham rocka, metalu i prawdziwego hh

po lekcjach najczesciej siedze przed kompem, czasem pogram, popisze na irc. mam tez dwa chomiki ;]

 

 

// do Flo3: chodzi mi o prawdziwy hiphop czyli normalny, a nie jakies mezo, 18l czy doniu

Edytowane przez mkl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. a ja zawsze myslalem ze slucha sie rapu, a hip hop to kultura..

A tu prosze..

1624069[/snapback]

To jednak zyles w bledzie... :lol2: Tak samo zreszta jak ja :blink: Edytowane przez Cherry86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...