Skocz do zawartości
slavok

Kim jesteśmy, co robimy?

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin 26 letni młodzian, z zawodu historyk, pracuje na państwowej posadce gdzie trace czas i pieniądze podatników ;) - generalnie robię to czego nie potrafią szanowne paniusie z wydziału :) aktualnie planuje jak przejąć kontrolę nad galaktyką - bo to ponoć kool i trendi :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rocznik 83, student 2 roku Instytutu Kultry Fizycznej na US, nie pracuje,

obecnie drugi vicemistrz swiata w wioslarstwie do 23lat i obecny akademicki

mistrz swiata, utrzymuje sie ze sportu B)

 

poza tym kobieta, komputer i jakos leci :)

 

to i ja zapodam kilka fot w akcji :wink:

ja jestem ten w bialej czapce

 

http://img43.imageshack.us/my.php?image=wu2320051579eh.jpg

 

http://img341.imageshack.us/my.php?image=w...ny7u04162zh.jpg

 

to dobry pomysl @VerB'a z tymi fotami w akcji, przy pracy, itp

Edytowane przez kardas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

el0 [;

rocznik 87' 3klasa LO :>zamierzam studiowac na MEiL (PW) budowac samoloty i chce zapanowac nad swiatem stworzyc jedno panstwo jedna armie, dobrobyt etc. :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

1. Studiuje wycenę i gospodarowanie nieruchomościami (w tym roku bronie dyplomu).

2. Pracuję jako PH od kilku lat w firmie biuroserwisowej.

3. Członek Meksykańskiego Klubu Motorowego

4. Od poczatku roku mam nadzieje, że wreszcie ruszy moja firma.

5. Za dwa latka (po magistrze) studia MBA

6. Motocross, nurkowanie, wspinaczka

Z grubsza to wszystko w końcu nie wszyscy muszą wszystko wiedzieć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie godzina w ta czy w tamtą cos zmieni :D

 

Gimnazjum nauczyło mnie wielu ciekawych rzeczy np. nie chodzenie do szkoły, podrabianie usprawiedliwien, dopisywanie sobie ocen w dzienniku. :lol:

1624619[/snapback]

Ta tym postem to mi coś przypomniałeś. Ja jeszcze sie ucze w gim ale w 1 klasie zarąbałem chemikowi nadmanganian potasu ( wiecie z wodą zachodzi w reakcje i wydziela dym pali sie tez). Otóż wsypałem owego sqadnika do doniczki i jak nauczycielka podlewała kwiatki to zaczęło dymić LOL. nauczycielka zatruła sie dymem lekko. do dziś nikt nie wie kto to zrobił, nawet qmple bo by za piąteczke z przedmiotu od zatrutej nauczycielki (żyje i ma sie dobrze) chcieli na koniec.

A tak wogóle to jestem w II gim i zamierzam studiować (może chemie zostało po eksperymencie) życie bo mi pokarze w jakie klocki jestem najlepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, tym postem to mi coś przypomniałeś. Ja jeszcze sie ucze w gim, ale w 1 klasie zarąbałem chemikowi nadmanganian potasu ( wiecie z wodą zachodzi w reakcje i wydziela dympokarze pali sie tez). Otóż wsypałem owego sqadnika do doniczki i jak nauczycielka podlewała kwiatki, to zaczęło dymić LOL. nauczycielka zatruła sie dymem lekko. do dziś nikt nie wie kto to zrobił, nawet qmple, bo by za piąteczke z przedmiotu od zatrutej nauczycielki (żyje i ma sie dobrze) chcieli na koniec.

A tak wogóle to jestem w II gim i zamierzam studiować (może chemie, zostało po eksperymencie). życie, bo mi pokarze w jakie klocki jestem najlepszy.

1663104[/snapback]

Tak, klocki zwane ortografią i interpunkcją nie są dziedziną, w której jesteś mocny (ort.-5, int.-6). :twisted2:

Zapoznaj się z regulaminem i na przyszłość nie popełniaj takich postów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D Witam rocznik 88 zwąm mnie michał chodzę do tech.hotelarskiego LOL :D poszłem tam tylko dla tego że by mieć zawód i średnie od razu a hotelażem nie chce być :-P mogłem iść do liceum na inf mat jezyk tylko ze bym raczej nie ukonczyl tej szkoly bo maty wogóle nie umiem :-P bo jestem leń,sjam i wogóle a na hotelarce luzik teraz w pażdzierniku mam caly miech prakt i nie bedzie mnie wogóle w szkole heh w czerwcu to samo :D

a tak wogóle to lubie składać kompy i rozbierać je,pykam w gierki tylko w porządne tytóły(czekam na Call of duty 2,Q4 itp),chodze na siłkę,gram w siate,i rowerek od czasu do czasu,no i TV,rap,pop,piwo :D nieraz wino jak menel :-P wódy nie lubie :) no i to wszystko :D

 

wiem ze zbyt dużo używam słowa wogóle LOL :D

Edytowane przez mendezX700

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, klocki zwane ortografią i interpunkcją nie są dziedziną, w której jesteś mocny (ort.-5, int.-6). :twisted2:

Zapoznaj się z regulaminem i na przyszłość nie popełniaj takich postów.

1663819[/snapback]

Nie przesadzasz aby troszeczke? 90% ludzi nie wie jak napisac "w ogóle", a reszta tych "błędów" to literowki byly :P . Edytowane przez und3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesadza;] Akurat Wilku nie zrobił tylu błedow, ilu by mogł;] Własciwie to widzę tam tylko dwa powazne bledy :P

1664754[/snapback]

Mylisz się. Rozpoczynanie zdania małą literą jest regularnym błędem ortograficznym.

W przypadku ortografów nie ma rozróżnienia na te mniej lub bardziej poważne. Ortograf to ortograf i szlus.

 

 

BTW, literówki z "q" zauważyłem, ale olałem je, traktując to jako elomłodzieżowy wygłup.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO powinienes ograniczyć się tylko do rażących w oczy błedow w stylu "k.t.u.r.y" etc, a nie czepiać sie wielkich liter i interpunkcji - jak ktoś szybko pisze do nie zwraca uwagi na takie rzeczy. Wiem, mnie też do czasem irytuje, ale nie popadajmy w paranoje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO powinienes ograniczyć się tylko do rażących w oczy błedow w stylu "k.t.u.r.y" etc, a nie czepiać sie wielkich liter i interpunkcji - jak ktoś szybko pisze do nie zwraca uwagi na takie rzeczy. Wiem, mnie też do czasem irytuje, ale nie popadajmy w paranoje :P

1664981[/snapback]

przykro mi ale zgadzam sie z und3rem, moze niedlugo nie bedziemy pisac "LOL" lub "rotfl" bo to toze sa elo-mlodziezowo-internetowe skroty. aha no i to rozpoczynanie zdan z malej litery...heh. to taki maly offtopic ode mnie, ale musialem sie wypowiedziec. proponuje DEL posty nie dot. topicu ;] pozdro i no offense

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO powinienes ograniczyć się tylko do rażących w oczy błedow w stylu "k.t.u.r.y" etc, a nie czepiać sie wielkich liter i interpunkcji - jak ktoś szybko pisze do nie zwraca uwagi na takie rzeczy. Wiem, mnie też do czasem irytuje, ale nie popadajmy w paranoje :P

1664981[/snapback]

und3r, ale Ty się czepliwy zrobiłeś. Nic Ci się ostatnio nie podoba.

Cennik systemu ostrzeżeń wyraźnie mówi:

....

15. Rażące błędy lub ich duża liczba w poście - 10% +2 dni ZPP.

....

Według Ciebie 5 błędów na siedem zdań to nie jest dużo :?: :blink:

A "w ogóle" pisane razem Cię nie razi :?: :blink:

Ja mam inne poglądy na ten temat. I wszędzie interweniuję, gdy coś takiego zobaczę. Nawet na Testowym.

Uzasadnienie, że skoro 90% (twój tekst) użytkowników nie wie jak się pisze "w ogóle", to można to olać, nie dociera do mnie.

NIECH SIĘ W KOŃCU DOWIEDZĄ.

 

[sarkazm mode on]

Może powinniśmy przejść całkowicie na elomłodzieżowy kod esemesowy. Po co jakieś tam zasady pisowni. Po cholerę jakiś głupi regulamin forum i walnięci moderatorzy, którzy wymagają jego przestrzegania. Przecież można się porozumiewać w stylu "zkond klikash", nie :?:

Welcome to the Onet.pl. :twisted2:

[sarkazm mode off]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego zaraz "nie podoba"? ;) Moim zdaniem powinieneś się troszke wyluzowac i tyle ;)

1669867[/snapback]

E tam i tak wyluzowany jestem. Ortografią na Tweak'u zajmuję się niejako przy okazji. Jak coś zobaczę, to wtedy reaguję. Nie poluję celowo na błędy. Nie chce mi się nawet mysleć o tym, żeby sprawdzać każdy post. Oddział zamknięty po trzech miesiącach i utrata umiejętności pisania. :-P

 

I popatrz na to z tej strony: ktoś przeczyta naszą dyskusję i przy okazji dowie się, jak się pisze "w ogóle". :-P

 

A tak żeby nie było OT, kilka słów o mnie:

Rocznik: 1970 (dokładnie 1 kwietnia :-P );

Stan cywilny: żonaty ( z superową Kasią - fotka w profilu);

Wykształcenie: prawo, wcześniej technikum mechaniczne;

Hobby: literatura (dosyć szeroki przedział), prasa, kwiaty doniczkowe, kompy, kompy, kompy, no i jeszcze kompy :-P ;

Zawód wykonywany: informatyk w jednym z największych polskich banków ( w tej chwili średnia kadra kierownicza, ale nie wypadłem z hardware'u, na szczęście);

Ulubione czynności: maltretowanie biednych użyszkodników Tweak'a ortografią (joke, of course :-P )

Zwierzę: sześć kilo kota

Wypoczynek: Mazury (najchętniej okolice Agustowa);

Muzyka: wszystko, co ciężkie (najchętniej trash metal), nie znoszę rapów, hip-hopów i takich tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink: Tego sie po Tobie nie spodziewałem;]]

1669923[/snapback]

Tak, w szkole to nawet byłem regularnie tępiony za pióra do pasa. Bardzo śmiesznie też wyglądało, jak się szwendałem po sali operacyjnej banku z rozpuszczonymi włosami i w koszulce Sepultury. Ale to se ne wrati, pane Havranek, ne wrati. Włos wyszedł i nie powiedział kiedy wróci. :-P I musiałem się skrócić, bo wygląd był już nie ten.

BTW, a na co Ci wyglądałem :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW, a na co Ci wyglądałem :?:

Coś bardziej konserwatywnego... Jakiś starszy rock albo Marek Grechuta. :mrgreen: No i klasyczna, ale tej pewnie sluchasz? Edytowane przez und3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś bardziej konserwatywnego... Jakiś starszy rock albo Marek Grechuta :mrgreen: No i klasyczna, ale tej pewnie sluchasz?

1669957[/snapback]

Starszy rock też może być, ale bez specjalniego fanatyzmu. Grechuty to sam sobie słuchaj. :-P Co do muzyki klasycznej, to niekoniecznie. Wystarczyła mi siostra po szkole muzycznej i jej ciągłe maltretowanie moich uszu ćwiczeniami. A że gra na saksofonie, to mordęga była niesamowita przy gamach. I tak jakoś awersji do klasyki dostałem. :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grechuty to sam sobie słuchaj.  :-P 

Żebyś wiedział, ze słucham :P

 

Co do muzyki klasycznej, to niekoniecznie. Wystarczyła mi siostra po szkole muzycznej i jej ciągłe maltretowanie moich uszu ćwiczeniami. A że gra na saksofonie, to mordęga była niesamowita przy gamach. I tak jakoś awersji do klasyki dostałem. :-P

Requiem Mozarta Cie uleczy - dostepne bez recepty;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żebyś wiedział, ze słucham :P

1669974[/snapback]

OMG :blink: Ale co tam, wolny kraj. :wink:

Requiem Mozarta Cie uleczy - dostepne bez recepty;]

1669974[/snapback]

Nie zrobiło na mnie większego wrażenia, a byłem na koncercie w filharmonii. Posłuchać można, ale żeby się zachwycać, to raczej nie. Widać tak już mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem obecnie na ASP (architektura wnętrz). Właśnie rozpoczynam 3 rok, powinienem być na 4 ale po maturce zrobiłem sobie rok przerwy. :D Studiuję wieczorowo gdyż często mam dorywcze prace (teraz zapowiada się cuś na etat).

W wolnym czasie trochę imprezuję, projektuję dla siebie oraz zajmuję się kompem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...