Skocz do zawartości
slavok

Kim jesteśmy, co robimy?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chciałbym się oficjalnie przywitać, tylko zabardzo nie wiem gdzie:P - dlatego mój wybór padł na ten temat w tym dziale.

Mam na imię Karol, 15 lat. Interesuję się tenisem stołowym oraz motorowerami, i chyba jak każdy tutaj komputerami. Uczęszczam do Gim 25 w Zabrzu.

Aktualnie nie mam stałego dostępu do neta, ale za niedługo to sie zmieni.

Forum to czytam już od początku wakacji, ale dopiero teraz sie odwazyłem odezwać i przywitać !!

Pozdrawiam wszystkich i myśle, ze mnie przyjmiecie do "swojej rodziny".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

chciałbym się oficjalnie przywitać, tylko zabardzo nie wiem gdzie:P - dlatego mój wybór padł na ten temat w tym dziale.

Mam na imię Karol, 15 lat. Interesuję się tenisem stołowym oraz motorowerami, i chyba jak każdy tutaj komputerami. Uczęszczam do Gim 25 w Zabrzu.

Aktualnie nie mam stałego dostępu do neta, ale za niedługo to sie zmieni.

Forum to czytam już od początku wakacji, ale dopiero teraz sie odwazyłem odezwać i przywitać !!

Pozdrawiam wszystkich i myśle, ze mnie przyjmiecie do "swojej rodziny".

1678765[/snapback]

Pół litra na łeb i jesteś przyjęty :lol: :lol:

 

Joke ofkors...

 

Co do siebie to jak na razie mój status się nie zmienił, nadal jestem sam, ale jakoś żyję... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kim jestem ?

Sobą.

Co robie ?

nic.

:P

 

a tak na powage to chodze do 3 klasy Liceum w Częstochowie profil Historia-Niemiecki.

Mam zamiar studiować Historię znaleść przyzwoitą pracę i umrzeć w spokoju.

1682909[/snapback]

Ktorego liceum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D Witam rocznik 88 zwąm mnie michał chodzę do tech.hotelarskiego LOL :D poszłem tam tylko dla tego że by mieć zawód i średnie od razu a hotelażem nie chce być :-P mogłem iść do liceum na inf mat jezyk tylko ze bym raczej nie ukonczyl tej szkoly bo maty wogóle nie umiem :-P bo jestem leń,sjam i wogóle a na hotelarce luzik teraz w pażdzierniku mam caly miech prakt i nie bedzie mnie wogóle w szkole heh w czerwcu to samo :D

a tak wogóle to lubie składać kompy i rozbierać je,pykam w gierki tylko w porządne tytóły(czekam na Call of duty 2,Q4 itp),chodze na siłkę,gram w siate,i rowerek od czasu do czasu,no i TV,rap,pop,piwo :D nieraz wino jak menel :-P wódy nie lubie :) no i to wszystko :D

 

wiem ze zbyt dużo używam słowa wogóle LOL :D

1664514[/snapback]

Gratuluje życiowego podejscia :lol:

Powiedz mi konkretnie czego sluchasz bo wg rap i pop srednio idzie polaczyc B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktorego liceum?

1683055[/snapback]

Zespół Szkół im. W. Reymonta w Częstochowie, może nie jest najlepsze ale poszedłem tam z jednego zasadniczego powodu w mojej klasie jest 27 dziewczyn i 5 chłopaków :D

a ogólnie w szkole to z 30% uczniów to chłopcy.

a ty do jakego ? <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Studiuję zaocznie informatykę. Studiuję i końca nie widać..

W tygodniu pracuję na magazynie w bardzo znanej firmie, prowadze stronke firmową oraz słownik. Poza tym piszę programy, pomagam ludziom na Tweaku oraz w realu (w sprawach komputerowych).

W wolnych chwilach instaluje/podkręcam/uszkadzam/wywalam systemy na kompie, oglądam TV (TVN Turbo, Discovery, czasem TVN, MTV, VIVA), słucham muzy (rock, hh, rap, techno, trance - mp3 lub shoutcast), oglądam filmy, gram (fpp, wyścigi, strategie), sprzątam w domu, jeżdzę na rowerze.

Na początku interesowała mnie matma i chciałem zostać nauczycielem. Potem pojawiły sie kompy i siedze w nich kilkanaście lat. Problem w tym, że już mi się znudziły i ciągnie mnie do starych samochodów. Przy odrobinie szczęścia kupię coś własnego w tym roku i zrobię z niego rakietę.

Lubię: stare wozy, piwo Dębowe, panienki bez makijażu, grzebanie w kompach, dobrą muzę, filmy, czarny kolor, jesień, deszcz i BMW E38

Nie lubię: zupy pomidorowej, piwa Żywiec, rasistów, pijaków, lata, gorąca, disco polo i muzyki w stylu Crazy Frog (z głupimi dźwiękami w tle), "pstrokatych" kolorów, wyskakujących okienek i "Świata wg Kiepskich"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to czas napisać coś o sobie ;p

 

Jestem uczniem Gimnazjum( :wink: ) nr 8 w Toruniu, profil inf-franc

W wolnych chwilach siedze przed kompem(oczywiście nie ciągle )(tweak uzależnia ) czytam ksiązki(najczęsciej fantasy/czasem przygodowe/thrillery), słucham Heavy/Power metalu, teraz dość często zaczynam wsłuchiwać się w blackowe i deathowe brzmienia(VADER!), TV prawie wogóle nie oglądam, no może czasami np. Pogromcy Mitów na Discovery, albo coś na TVN turbo, lubię dobre kino, ;], uwielbiam klasyczne samochody(FIAT 500!!!!). Interesuję się motoryzacją, rajdy WRC, kompy(grałem w DOOMa gdy miałem..5lat :blink: :lol: ), lubię podróżować . Nie lubię taniej pizzy z lider price'a, zi00malskiej mody, wstawać rano, jesieni, muzyki generowanej przez plastikowe pudełeczko, "normalnych ubrań"(bluzy maiden rox), Złotopolskich , cool i młodzieżowych odzywek (joł zią)

Edytowane przez grzesiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee... mam na imie mariusz -_- chodze do gimnazjum sobie ;p, lubie grac w noge i kosza, lubie siedziec na kompie, troche cwicze. Lubie jesc slonecznik (slonego cznika), smiac sie z siostry jak oglada telenowele made in brasil, lubie wode zywiec - pelny smak, pelna satysfakcja. Kieyds byl;em czlonkiem klanu BOS, pozniej cds, pozniej ReV, a teraz jestem sam (chodzi mi o gre fallout: tactics), nie lubie grzybkow, ale pieczarki moga byc. lubie sluchac kazika (!), troche hh, ogolnie slucham tego, co mi wpadnie w ucho. Nie preferuje jakiegos gatunku muzycznego. Czasem kosze kosiarka trawnik kolo domu. lubie jesc frytki i ananasy. Kiedys chcialbym odwiedzic kambodze. W sumie to tyle lol...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adam

rocznik 79

skończyłem lingwistykę stosowaną (ang+niem), pracuję w szkole (SP+gimnazjum)

dodatkowo studiuję podyplomowo informatykę

mania ładowania $$ w kompa minęła - wystarczy spojrzeć w konfig

obecnie pochłaniaczem waluty został samochodzik

mieszkam ze swoją panią i dwoma kotami

 

a dziś właśnie się zbieram do szkółki po laurki, kwiatki i czekoladki - choć raz w roku dzieci będą udawać, że mnie lubią :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od tego. JJako ze jestem nowy wiec się nie opisze wszystkiego ale powiem poszczególne rzeczy. Chodzę do 2 gimnazjum (dla ciekawskich: nr. 117 im. Wandy Rutkiewicz). CO lubię? Fotografię, gry komputerowe, gry fantasy. Z jedzenia i picia lubie zdrowe jedenie typu: pełnozirniste ciemne pieczywo, szpinak, Pnaga z picia: Jogurt pitne... no i rzecz która nei jest zbytnio drowa: Kwas chlebowy. Aha.. sporcik... Tenis i może jak mnie qmpel za jajca wyciągnie to w gałe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja tez cos o sobie powiem.

Latek mam 22, kariere szkolną miałem i mam nadal dosyć burzliwą. Do tylu szkół już chodziłem, że chyba nikt na tweaku mnie nie przebije.

Przezyłem 8 lat swego krótkiego życia za granicą.

Teraz studiuje w wawie na WSISiZ informe.

A tak ogolnie to sie obijam siedze przy kompie i ... jak ktos tu juz powiedział, dłubie w nosie i puszczam bąki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam na imię Adam i piję od.... o sorki, nie to forum.

IV rok Chemii UMCS, obecnie praca magisterska "in progress", tudzież jakby chemik powiedział "in statu nascendi". Zainteresowania? Elektronika, informatyka, gry RPG i duuuużo innych rzeczy.

Zdjątka można zobaczyć tutaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co mi tam, też się przedstawię.

 

Paweł, rocznik 79, ukończona Inżynieria Środowiska na Politechnice Wrocławskiej, specjalność Technologia Wody i Ścieków, projektuję oczyszczalnie ścieków, nabijam kabzę gościom z uprawnieniami, którzy za podpis na moich projektach biorą kilkakrotnie większą kasę niż ja :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie uczęszczam do 1 L.O. w Chełmie i mam ambitny zamiar studiować na SGH w Warszawie :D Jest tylko jeden malutki problem, mianowicie jestem takim leniem że mnie zatyka :-P Lubię grać na kompie słuchać muzy i smigać na rowerze. Poza tym mam brejdaka na 2 roku informatyki na polibudzie w Wawie i to on zajmuje się głownie moim kompem :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie uczęszczam do 1 L.O. w Chełmie i mam ambitny zamiar studiować na SGH w Warszawie ....

Zeby sie dostac na SGH w wawie to musisz niezle wymiatac ... przede wszystkim z matmy ... serio, lepiej sie zacznij uczyc porządnie, bo jak nie to pojdziesz do woja! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby sie dostac na SGH w wawie to musisz niezle wymiatac ... przede wszystkim z matmy ... serio, lepiej sie zacznij uczyc porządnie, bo jak nie to pojdziesz do woja! :D

Weź nie strasz:/ Deklaracje maturalna zlozylem wlasnie pod katem SGH. Dwa jezyki obce, rozszerzona matma + rozszerzona geografia + rozszerzony polski (to ostatnie to tak dla jaj wzialem :lol: ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź nie strasz:/ Deklaracje maturalna zlozylem wlasnie pod katem SGH. Dwa jezyki obce, rozszerzona matma + rozszerzona geografia + rozszerzony polski (to ostatnie to tak dla jaj wzialem :lol: ).

1709069[/snapback]

przyszedl mi do glowy niedawno zaslyszany dowcip o studentach SGH:

swiezo upieczony absolwent SGH idzie do pierwszej pracy w sklepie. Kierownik wydaje polecenie zeby ten pozamiatal podloge. Student zbulwesowany:

-ale ja skonczylem SGH!

-a to przepraszam, kierownik bierze miotle i mowiac:

-to sie robi tak..

pokazuje na czym sztuka polega ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyszedl mi do glowy niedawno zaslyszany dowcip o studentach SGH:

swiezo upieczony absolwent SGH idzie do pierwszej pracy w sklepie. Kierownik wydaje polecenie zeby ten pozamiatal podloge. Student zbulwesowany:

-ale ja skonczylem SGH!

-a to przepraszam, kierownik bierze miotle i mowiac:

-to sie robi tak..

pokazuje na czym sztuka polega ;)

A co mowi bezrobotny student SGH to pracujacego studenta SGH?

- Dwa cheesburgery i frytki prosze

 

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może Ja się również dopiszę...

 

Date of birth: 1986 / 04 / 01 [Prima Aprilis ;) - dla tych co daty nie kojarzą.]

 

My interests: Informatyka, Komputery, Język Angielski, Film, Muzyka, Psychologia.

 

Na początku października bieżącego roku rozpocząłem edukację na Politechnice Śląskiej. Studiuję tam wieczorowo Informatykę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

17 lat

Praca: pasożyt :D

szkoła v lo w Rybniku mat-inf

czasem sobie na rowerze pojeżdze, czasam latam z siekierą po ogrodzie i konana udaje, kompy moje zaonteresowanie, jak i wymienianie co chwile, tka i psucie i to mi najbardziej wychodzi

aktualny stan: wolny

może kiedyś będzie szybki :D

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie  śmiej się, to niestety przykra prawda, że ekonomisci mają ciężko teraz. Lepiej bym zrobił gdybym poszedł na polibudę.

1712556[/snapback]

Tak samo ciężko mają Ci, którzy handlują sprzętem komputerowym.

Jedyny sposób na przetrwanie na rynku pracy to specjalizacja - skończył się czas wscheobecnych managerów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...