Skocz do zawartości
Ghost

Ktora wybrac???

Rekomendowane odpowiedzi

Moj GeForce2 Pro wysiadl i jestem zmuszony do zakupu nowej grafy. Mysle o zakupie jednej z tych kart:

- ATI Radeon 9000Pro 128MB

- NVIDIA GeForce3 TI 500 64MB

- NVIDIA GeForce3 TI 200 128MB

Do wydania mam cos okolo $150. Moze zaproponujecie cos od siebie w takiej cenie lepszego od tego co ja podalem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej sie zgodze ze ..::SNAP-em::...

a ja raczej nie :twisted:

lepiej wziac gf3 ti 200 ktory spoko pojdzie do ustawiec ti 500 lub jakiegos fajnego radzia 8500 :!: ewentualnie za jakies 650 pln mozna miec gf4 ti 4200 i to bym wlanie wzial :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wzial Ti 500, albo GF4 4200- Mimo troche wiekszej ceny wydaje mi sie najrozsadniejszym zakupem tera.

tez tak mysle. ti200 albo ti4200. zalezy od zasobnosci portmonetki.

kondolencje dlo pro - najfajniejsze karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze proponujecie mi GeForce4 Ti4200. Jeszcze sie zastanowie. Znalazlem sobie dosc tani sklep w ktorym mogl bym zamowic tego GeForca4 Ti4200. Jesli bym bral GeForce4 Ti4200 to z 128MB pamieci. Nie wiem tylko jakiej firmy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze proponujecie mi GeForce4 Ti4200. Jeszcze sie zastanowie. Znalazlem sobie dosc tani sklep w ktorym mogl bym zamowic tego GeForca4 Ti4200. Jesli bym bral GeForce4 Ti4200 to z 128MB pamieci. Nie wiem tylko jakiej firmy...

to dzisiaj juz bylo 2 razy. moj typ: MSI albo jakies 4200 na agp8x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co patrzylem w tym sklepie to mozesz wybierac miedzy Gainward, Abit, Asus, MSI. Ja osobiscie wybral bym MSI. Zastanow sie czy oplaca ci sie ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> te z 128MB one nie sa wcale szybsze od tych z 64MB bo maja mniejsze taktowanie ale jak podkrecisz to bierz 128 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PIszesz w dolarach wiec zobacz tutaj:

 

 

http://www.newegg.com/app/ViewProduct.asp?...tion=14-102-227

 

Pierwsza karta : 92$ z tego co poszukalem to jest to Sapphire Radeon 8500 275@275 Hynix 3.6

 

Wyczytalme rozniwrz ze karty Buildt by ATI produkowane sa w fabrykach Sapphire...

 

Ja ta karte wlasnie kupuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...